Jump to content

Tornado


Dowla

Recommended Posts

Steva(gitarista) ima tezgaroski bend Jack Pot, gde je i pevac iz mog benda. Sviraju isfurane rok pesme po motoraskim rupama i moto susretima, a Tornado se ne spominje, bar sto se Steve tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
cekajte ljudi! prosvetli te me! jel Djordje Letic i dalje pevac? i koliko albuma imaju? ja imam samo jednu kasetu... i sta se desava sa Armagednonom, jel to jos postoji???

Ђорђе Летић никад и није био певач у овом бенду, само гитариста и композитор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
cekajte ljudi! prosvetli te me! jel Djordje Letic i dalje pevac? i koliko albuma imaju? ja imam samo jednu kasetu... i sta se desava sa Armagednonom, jel to jos postoji???

Uh, ovo je bas pitanje onako kao da si vremeplovom doleteo iz ranih 90ih :meshuggah:

 

Kakav crni Armagedon, to vekovima ne postoji. Album, sastavljen od naj pesama reizdat je za Rock Express Records pre par godina, i tu prica staje. Letic radi sa V.I.T.R.I.O.L., a u Tornadu nije ni pevao nikad.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da njihova najbolja pesma mi je definitivno 'i love japan'...znači SAVRŠENSTVO...među najboljim power metal pesmama ikada snimljenim... :da:

 

.. ili "I kiss your yellow ass"

 

Ne bih da pljujem, pa ću reči samo da mi se sav opus ovog benda uopšte ne dopada i da nisam nimalo tužan što ne postoje

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HAIL TO SERBIAN METAL WARRIORS !!!

 

POZDRAV !!!

 

Prošlo je mnogo vremena od našeg 1. albuma (Tornado-Tornado 2000., Tornado-Triumph of the King 2002.)... i mnoge su se stvari desile... i vreme je mnogo toga promenilo...

 

Želimo da pozdravimo sve ljude koji se i dalje sećaju nas, i vole našu muziku i ono što smo želeli reći u našim pesmama...

 

Najzad, posle svega, dođe i to vreme da se radi naš 2. album.

U novembru 2007. se definitivno kreće sa snimanjem u studiju.

Dokle će to trajati - ne znamo, ali će jednom i to biti urađeno. Verovatno do proleća (april/maj) 2008.

 

Biće 12 novih pesama.

 

...

 

TORNADO se vraća na metal scenu sa 2 nova člana benda. Ko su oni - saznaće se.

 

Žao nam je ako smo "razočarali" one koji su mislili da se o nama više nikada ništa neće čuti... HA HA HA !!!

 

Srećni smo što ćemo ljudima koji vole našu muziku pokloniti 12 novih dobrih pesama.

 

...

 

STAY HARD & HEAVY !!!

 

TORNADO

power progressive heavy metal band

Novi Sad

Serbia

 

...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAIL TO SERBIAN METAL WARRIORS !!!

 

POZDRAV !!!

 

Prošlo je mnogo vremena od našeg 1. albuma (Tornado-Tornado 2000., Tornado-Triumph of the King 2002.)... i mnoge su se stvari desile... i vreme je mnogo toga promenilo...

 

Želimo da pozdravimo sve ljude koji se i dalje sećaju nas, i vole našu muziku i ono što smo želeli reći u našim pesmama...

 

Najzad, posle svega, dođe i to vreme da se radi naš 2. album.

U novembru 2007. se definitivno kreće sa snimanjem u studiju.

Dokle će to trajati - ne znamo, ali će jednom i to biti urađeno. Verovatno do proleća (april/maj) 2008.

 

Biće 12 novih pesama.

 

...

 

TORNADO se vraća na metal scenu sa 2 nova člana benda. Ko su oni - saznaće se.

 

Žao nam je ako smo "razočarali" one koji su mislili da se o nama više nikada ništa neće čuti... HA HA HA !!!

 

Srećni smo što ćemo ljudima koji vole našu muziku pokloniti 12 novih dobrih pesama.

 

...

 

STAY HARD & HEAVY !!!

 

TORNADO

power progressive heavy metal band

Novi Sad

Serbia

 

...

 

Još da i ovo dočekam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

nisu nikad svirali u zivo?

postoje li uopce?

 

e da, ima li koga kod vas (pisen iz hrvatske, splita tocnije) tko bi se trampio za glazbu?

npr. tornado me odavno zanimaju, ali san ima samo dvi pisme, a i te san izgubija negdi.. :udri:

 

nije da iman nesto ponudit, ali mogu potrazit ako vas zanima sta iz hrv.

 

p.s. odavno san clan, ali me isto svaki put iznenadi kad usporedin opremljenost vaseg metal sajta i naseg 'cmara'

 

imamo manje clanova (doduse i trziste je manje), ali da ne buden puno :offtopic: tija san rec da mi se svidjaju tornado, ali da pivac ima previse akcenta svojstvenog ovom nasem rodopsko-pindskom poluotoku (citaj: balkanu) :wink2:

inace, svirka mi se svidja.

 

cheerz :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu nikad svirali u zivo?

postoje li uopce?

 

e da, ima li koga kod vas (pisen iz hrvatske, splita tocnije) tko bi se trampio za glazbu?

npr. tornado me odavno zanimaju, ali san ima samo dvi pisme, a i te san izgubija negdi.. :udri:

 

nije da iman nesto ponudit, ali mogu potrazit ako vas zanima sta iz hrv.

 

p.s. odavno san clan, ali me isto svaki put iznenadi kad usporedin opremljenost vaseg metal sajta i naseg 'cmara'

 

imamo manje clanova (doduse i trziste je manje), ali da ne buden puno :offtopic: tija san rec da mi se svidjaju tornado, ali da pivac ima previse akcenta svojstvenog ovom nasem rodopsko-pindskom poluotoku (citaj: balkanu) :wink2:

inace, svirka mi se svidja.

 

cheerz :pivopije:

Зависи шта си слушао, пошто је од демо периода до последњег издања првог албума у бенду певало мислим 4 певача. Жмахер би ти се сигурно свидео, човек има глашчину.

Ја бих се мењао, али стварно не знам шта би ме интересовало из Хрватске. Већину добрих издања сам понабављао, а неки ебндови који ме занимају немају објављен албум, на пример War-head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to: rna i vic

 

iman malo problema s citanjem [slovkam], ja sam prva generacija u hrv koja nije ucila cirilicu.

 

no ok.

 

hvala na informacijama, neke stvari od warheada iman, ali ka sta si reka, nema albuma pa sta's sad..

 

wait and bleed..see..

 

nesto cu iskemijat vec.

 

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш ли неки списак хрватских издања? Можда ту има нешто за шта ни не знам?

Мултикултуралност није згорег, али латиницу пишем само кад пишем енглески или француски. Српски ми некако безвезе на латиници, а македонски још безвезнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...