Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e bre frajeru,ti shto se klinke loze na tebe,ti ,ti....nisam znala da ti je rodjus,al svejedno nek ti je srecan...i paz` shto chinish sa tom decom icon_smile.gif

Hvala pivopije.gif .Ma koje klinke.I one su digle ruke mhihi.gif.Ko god da ti je to pricao,zajebao je Minhauzena.Fala jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ziv nam bio i doziveo starost makar kao Master Yoda icon_smile.gif

 

Elem, evo i ovde zvanicno - Retlhed svira sledeceg petka, 17. februara u IX Gimnaziji uz bendove Flush, Aggressive Silence, Broken Strings i Skolski Bend.

 

Mozda bude neko iznenadjenje icon_wink.gif

ajde cubo izdejstvuj da svirate bar treci,a ne opet zadnji icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde cubo izdejstvuj da svirate bar treci,a ne opet zadnji icon_da.gif

zapravo cetvrti...

 

ja vishe necu da se bunim ubuduce kada cemo da sviramo, ako treba mozemo svirat' i posle poslednjih, do sada na tom mestu josh nismo bili pa ono kao do jaja...

 

a ako se budem bunio sledeci put bice mrtvih... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvrti smo u petak, iliti predzadnji. Kome se ne ostaje ne mora ni da dolazi icon_biggrin.gif

taj neki rad!

 

 

inace Retlhed svira u subotu 25. februara u Beloj Crkvi, sa hitom 202-ke.

 

tako da ako ima neko da nas gleda ondolen neka navrati!

 

dakle cela Storms ekipa koja kaze da je ondolen i sa kojom smo navodno Obucar i ja obarali Yumetal... right!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

P.S. Ovo sam pisao pod velikom dozom HACKA... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj neki rad!

 

 

inace Retlhed svira u subotu 25. februara u Beloj Crkvi, sa hitom 202-ke.

 

tako da ako ima neko da nas gleda ondolen neka navrati!

 

dakle cela Storms ekipa koja kaze da je ondolen i sa kojom smo navodno Obucar i ja obarali Yumetal... right!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

P.S. Ovo sam pisao pod velikom dozom HACKA... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

I vi idete odlicno, pravice se svinjarije, gutace se prasina, mnoge face pod brisace pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da reMiZiramo.... icon_smile.gif

 

17.02. Deveta Gimnazija

 

25.02. Bela Crkva (gutanje prashine i ta sranja)

 

11.03. SKC

 

 

mini turneja... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

17 Nisam u Beogradu, 11 cu da rezervisem za vas, a za Belu Crkvu se mozda i vidimo tamo... ako me primite u autobus biggrin.gif i ako budem opljackao nekoga.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uu extra! cu da dodjem icon_da.gif vidimo se u 9oj pa u skcu, pozz!

 

ps:javicu ti do utorka/srede kad je tonska...

dogovoreno, mada ne znam ni da li cemo raditi tonsku, jer necemo svi biti tu za vreme iste... opusteno icon_wink.gif javi ti u svakom slucaju icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

APELUJEM na clanove mog benda ( RattorHead ) da svirku u IX gimnaziji shvate vrlo ozbiljno. Imam podatak da ce na svirku doci ljudi iz svih prestiznijih izdavackih kuca Amerike, Nemacke, Svedske i Engleske. Moramo da se uozbiljimo i da budemo najbolji. Znaci RastkoHead-e uzmite SUPAMET pa napravite 50 litara cedevite i u nju sipajte nesto protiv zatvora, laksativ i tako to. Pre nego li ja dodjem u IX gimnaziju oko 22h treba da ste vec uveliko svima dali da se posluze. Recita "Guzo Obozavaoc casti" i posto svi odu da SDRUZE u vrsenju fizioloskih funkcija mi cemo im oteti sve zenske djake iz skole i od vlasnika izdavackih kuca traziti otkup. BUA HA HA HA HA Ne, nisam siguran da je plan tako trebao DIZGLEDA icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...