Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posvetio? Jel rekao nesto tad? icon_smile.gif Ja nemam pojma. Inace cuo sam kako se deres kad je krenuo drum intro icon_mrgreen.gif

pa rek'o je - ovo je za maju i odjednom se cela rulja okrenula prema meni icon_smile.gif

ali taj intro za trust je stvarno neprevazidjen icon_biggrin.gif

inace, najvise mi se svidelo kako ste otprasili she-wolf icon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko da mi da na zajam jedno 10 hiljada dinara za najnoviji kreatin X Pend i Elitov protein. Ljudi pozurite, imam ih za jos dva, tri dana-umrecu.

brateeeee... ti nisi normalan, znam da josh nije proslo mesec dana... strasno...

 

ajde i da imam ne bih ti dao, ti te proteine pijesh ko vodu, a kreatin uzimash kao da ti je sokic... daj bre jel si normalan?? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Imenjace sapica...

 

dabome... icon_da.gif

 

 

p.s. nemoj da se neko naljuti, bilo je jace od mene... kao sto je kreatin i protein jaci od Vanje icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brateeeee... ti nisi normalan, znam da josh nije proslo mesec dana... strasno...

 

ajde i da imam ne bih ti dao, ti te proteine pijesh ko vodu, a kreatin uzimash kao da ti je sokic... daj bre jel si normalan?? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Imenjace sapica...

 

dabome... icon_da.gif

 

 

p.s. nemoj da se neko naljuti, bilo je jace od mene... kao sto je kreatin i protein jaci od Vanje icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Tacnije proslo je 14 dana. Protein sam popio ceo ( 2kg 227 gr ), a kreatina imam jos malcice. Brate, ovde su u pitanju ozbiljni radovi. Unosilo se po 200, 300 grama dnevno. Mislim ukupno. Kreatin sam takodje rokao vise nego sto se sme. Kao i ZMA. Pise 3 ja roknem 4,5. Jebiga. To je 3 za normalne ljude-smrtnike. Kaze riba iz California Fitnesa kao "Amino kiseline pijes 16 dnevno" a onaj lik iz teretane u Kairu pije 40. O tome ti pricam. A to i jesu voda i sokici. To se i ne racuna u hemiju. Znas ti imenjace sta ja smatram pod hemiju... icon_da.gif A za kes sam se salio. Treba mi nikad brze, ali ne bih ti uzeo. Ipak treba ti da kupis sve to. Pa ako ti ostane turi vamo kod mene u ANABOLIK KASICU PRASICU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...