Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Ovo preskocismo icon_smile.gif

 

ali me zanima da li cemo uskoro imati priliku da cujemo jos neku autorsku i gde?  icon_cool.gif

 

O da, nadamo se prva sledeca svirka posle 11. Marta (tu ce biti samo MD i jedan Testament icon_wink.gif ). Mozda budu cak i dve nove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Creatin ne uzimaju samo bodybuilderi (da rascistimo zabludu) vec i drugi sportisti (fudbaleri, atleticari....).To je supstanca koja ti daje izdrzljivost tokom celog treninga i daje ti snage da ides over the top!!Moze biti samo opasna ako je zgutas pa umislis da ces dici 150kg tegova, al onda srce trpi to veliko opterecenje i pritisak (jelte brze pumpa itd) pa jedino na taj nacin moze biti opasna po coveka!!!

Opste je poznato da se misic hrani aminokiselinama (ima ih x vrsta) koje su pak sastavni delovi proteina.Misic se samo time moze razvijati ali da bi imao lep builderski izgled moras dosta proteina uneti u organizam.Cak su stari grci i njihovi atleticari jeli vise kg mesa dnevno da bi se dovoljno razvili!!!

Elem kako nije moguce pojesti 15 kg konjskog (kao najzdravijeg mesa) ili pileceg mesa dnevno ljudi su iz tih mesnih i drugih proizvoda izvukli samo proteine!!(da nepricam da u mesu ima i drugih sirovina kao recimo masti koje se brzo lepe u organizmu).I kad zgutas iste ispadne ti kao ekvivalent vise kg najzdravijeg mesa!!!Da podsetim ovo ne uzimaju samo bodybuilderi!!!!

 

E sad za ass worshipa i anabolicke steroide!!!

Pazi ovako TO SU JAKO OPASNE SUPSTANCE I NEMOJ SE ZEZATI SA NJIMA!!!

Testosteron je muski hormon od kojeg ceo organizam raste (to vec znas) ali recimo nezeljeni efekti od uzimanja istog su: produbljivanje glasa, preterana maljavost i najgadnije od svega posle duzeg uzimanja testosterona moze se desiti da testisi prestanu da rade (zato sto je organizam imao sasvim dovoljno unesenih vestackim putem) a onda ce omiljena pesma biti Mlohava cuna!!

 

Kad budem imao vise vremena napisacu i nesto o dekadurabolinu!!!

Posto videh tvoje slike, nemoj jos da se bacas na "teze" stvari! Creatin i aminokiseline ce te sasvim dovoljno razviti (otprilike racunaj da mozes biti jos 30% veci i izdefinisaniji nego sad) pa ako i tad nisi zadovoljan onda razmisli o steroidima ali ako ih uzmes to radi ISKLJUCIVO UZ LEKARSKI NADZOR jer steroide uzimaju samo profesionalci a oni imaju tim lekara oko sebe!!!

Jos jednom ne zajebavaj se sa steroidima da nebi ceo zivot ispastao zbog njih (mlohava cuna, otkazivanje bubrega.....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creatin ne uzimaju samo bodybuilderi (da rascistimo zabludu) vec i drugi sportisti (fudbaleri, atleticari....).To je supstanca koja ti daje izdrzljivost tokom celog treninga i daje ti snage da ides over the top!!Moze biti samo opasna ako je zgutas pa umislis da ces dici 150kg tegova, al onda srce trpi to veliko opterecenje i pritisak (jelte brze pumpa itd) pa jedino na taj nacin moze biti opasna po coveka!!!

Opste je poznato da se misic hrani aminokiselinama (ima ih x vrsta) koje su pak sastavni delovi proteina.Misic se samo time moze razvijati ali da bi imao lep builderski izgled moras dosta proteina uneti u organizam.Cak su stari grci i njihovi atleticari jeli vise kg mesa dnevno da bi se dovoljno razvili!!!

Elem kako nije moguce pojesti 15 kg konjskog (kao najzdravijeg mesa) ili pileceg mesa dnevno ljudi su iz tih mesnih i drugih proizvoda izvukli samo proteine!!(da nepricam da u mesu ima i drugih sirovina kao recimo masti koje se brzo lepe u organizmu).I kad zgutas iste ispadne ti kao ekvivalent vise kg najzdravijeg mesa!!!Da podsetim ovo ne uzimaju samo bodybuilderi!!!!

 

E sad za ass worshipa i anabolicke steroide!!!

Pazi ovako TO SU JAKO OPASNE SUPSTANCE I NEMOJ SE ZEZATI SA NJIMA!!!

Testosteron je muski hormon od kojeg ceo organizam raste (to vec znas) ali recimo nezeljeni efekti od uzimanja istog su: produbljivanje glasa, preterana maljavost i najgadnije od svega posle duzeg uzimanja testosterona moze se desiti da testisi prestanu da rade (zato sto je organizam imao sasvim dovoljno unesenih vestackim putem) a onda ce omiljena pesma biti Mlohava cuna!!

 

Kad budem imao vise vremena napisacu i nesto o dekadurabolinu!!!

Posto videh tvoje slike, nemoj jos da se bacas na "teze" stvari! Creatin i aminokiseline ce te sasvim dovoljno razviti (otprilike racunaj da mozes biti jos 30% veci i izdefinisaniji nego sad) pa ako i tad nisi zadovoljan onda razmisli o steroidima ali ako ih uzmes to radi ISKLJUCIVO UZ LEKARSKI NADZOR jer steroide uzimaju samo profesionalci a oni imaju tim lekara oko sebe!!!

Jos jednom ne zajebavaj se sa steroidima da nebi ceo zivot ispastao zbog njih (mlohava cuna, otkazivanje bubrega.....)

Hvala ti za ovaj kraci referat. Ne zbog mene, ja to sve znam, i mnogo vise, nego za neupucene. To jest sve ostale na sajtu. Ja sam naravno mnogo veci deo vbremena kad sam na netu na Bodybuilding forumu u sklopu XtremeGym-a nego na Yumetalu. Tamo sam se vec raspitao o svemu. Samo bih te ispravio u jednom. Konjsko meso, kada se izdvoji najkvalitetniji kilogram, sadrzi najvise 5 grama kreatina. A ja kad imam u nosim i do 40 grama ili vise dnevno. Sto bi znacilo 8 kilograma najboljeg crvenog mesa. ALI, u crvenom mesu ima najvise holesterola i masti od svih mesa, tako da vrhunski bodybuilderi preporucuju 1 kg piletine i 500 grama crvenog mesa na dan. Tako da je to daleko od najzdravijeg mesa. Ono je jako i od njega se raste, ali piletina i riba su na prvom mestu. Mada je Arnold u svoje vreme satirao crveno meso i bio jebeno savrseno gradjen ali jebi ga, svi pricaju svoju pricu ali ja ti iznosim cinjenice. Za sve ostalo si u pravu manje vise. Sa steroidima se necu zezati iako znam da cu tesko da izgledam kao tvoj avatar bez njih. To jest nema sanse, cak ni u teoriji. Pozdrav. pivopije.gif P.S. U kriglama smajlija su proteinski sejkovi da ne bude zabune. P.P.S.S. Jel ima mozda neko smajlije koji gutaju tablete, ili se bodu u venu ili rade Dumbel Bench Press ? Ovi ponudjeni su glupi ko kurac. Jao......reko sam kurac.....banovace me....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinete bre ovu moju jebenu sliku. Koji vam je kurac ? Ne licim ni na sta. Kad pogledam tu glupu fotku, iako tu nisam u "pozi" i skroz sam opusten dodje mi da odma idem u apoteku po anabolike. Ponavljam izgledam ko govno i molim RattleHead da je sjebu sa teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ovde se o svemu prica, samo ne o bJendu... no.gif

 

@AssWorship - trebaju ti vece grudi.. icon_da.gif

Taaaaako brate, napisi nesto konstruktivno. Samo bih te ja dopunio, ne trebaju mi vece grudi, treba mi vece SVE ! Ova slika gore je kompletno sranje. Cak i onako kako mogu da izgledam dobro, gore ne izgledam. Ja molim ljude koji slikaju moj bend, pored toga sto im se zahvaljujem, da cak iako me slikaju, koriste te slike za kucnu upotrebu i da ih ne stavljaju ovde jer su ove slike mi samo prave antireklamu. Sta da ti kazem Creed, ja grudi odvaljujem. To mi je omiljena vezba. Ljudi kazu 3 do 4 vezbe sa po 3 serije. Ja radim 5 do 6 vezbi sa po 4 do 5 serija sa sto je moguce vecim kilazama. Mrzim one Man's Health grudi. Sto vece i masivnije to bolje. Jebiga, valjda cu i ja jednog dana biti veliki kao cike sa Mr. Olympia. Salim se, tako necu moci nikad da izgledam. Ima jedan tip. Zove se Alex Ardenti. Bred Pit moze da se uhvati sa Jared Letom i Kolin Farelom pod ruku pa da poljubi tog tipa u dupe sto se tice izgleda. Ardenti je fotograf po zanimanju. Buduci da fotografise fitnesice i bildere i sam trenira. Lik odvaljuje kako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ass Worship - Ispadas paljevina i dalje sa tim zalbama na svoje slike - ok je da zelis vise, ali sta drugo da ljudi zakljuce o tebi sa takvim stavom? Inace, na slici se ne vidi da imas nesto previse od grudi, ali ko zna, mozda je do majice (a i nisam trenutno u gay tripu, pa da preskocim 'detalje').. ph34r.gif Za mene su grudi primarne, pa onda slede ramena/vrat, ledja, pa nanize... tj. da se zauzme forma obrnutog trougla.

Ne znam zasto se pominju Breda, Dzereda L. i Kolina F. - osim Breda, ostala dvojica su po meni fegeti (zato sam im stavio pocetno slovo prezimena, u nadi da bi delovali kao neki geychichi), jer je Bred ipak faca i gospodin covek. Previse se pominju (jel u pitanju gay-goth ljubav/zelja/strast?).

Inace, prvi koji mi padne na pamet za grudi je Jay Cutler.

 

@Frankenchrist - Ne znam dal sam razumIo tvoj post, ali ja izgledam skoro kao drvoseca, ali nemam problema sa organima/ledza mi prava ba! Imam i malo brade, duzu kosu, vicu ameri i ostali imigranti 'Viking!!!' a ja im kazem 'Nisam Viking, ja Sloven/Dinarac/Jebac'... icon_da.gif Btw. cepanje drva je strava, do prosle godine sam stalno cepkao po malo, ali trenutno sam u urbanoj sredini, pa nema drva za cepanje... icon_sad.gificon_cry.gif

 

Drvosece/Cobani/Brdjani RULAJU! icon_rockdevil.gif

Zene to vole sirovo! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ako si ti prirodno balvan od coveka icon_smile.gif ali decko ocigledno hoce to da postigne satiruci se od vezbi i kojekakvih preparata, sto u neku ruku nije dobro, pogotovo kad se pretera.

 

p.s. Ono "decko" tako gay zvuci, da ja stvarno nemam reci... icon_smile.gif

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm...

Znachi svirka u SKC-u 11. marta.Budite tamo na vreme jer izgleda mi sviramo prvi.Nemoj da posle bude:"Dosao sam pred kraj,bas mi je zao".Bice krvi,bice mesa,bice buke,bice svega.Ko propusti,moze svejedno da posalje pare na ziro racun benda: #$% - @###%$^ - !@!@ jer nam trebaju za operaciju kabla za telefon.Zasto - zato sto je meni net uzasno govnjiv.Imajte razumevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, izigravali smo sinoc frajere deleci flajere ispred skc-a.

cuo sam da si neizmerno srecan zbog nekih krvavih dogadjaja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

inace kako je danas dan krenuo za mene, kraj dana necu doziceti...

 

plakati su gotovi u ponedeljak, sredinom dana, malo kasno, ali sta da se radi... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci ti meni uvazeni obozavatelju guza dal' se ti to brijes ili si prirodno cosav?...inace lepo si gradjen svaka cast, samo sto svojom "pojavom" na bini samo odmazes bendu jer pored tebe ionako vec neuhranjeni momci izgledaju jos gladnije i pada im rejting kao ozbuljnim i prespektivnim trasherima!

 

word.

vanja je maskota benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, ne serite vise o svirkama i plakatima, vidite da se ovde vode ozbiljne rasprave. Kakve svirke i kakav SKC, ocete da nam opet zbog spama ( sta god to bilo ) zatvore temu.

 

 

Creed- Brete, ti moras da razumes jednu stvar. Jedno je Jay Cuttler, Ronnie Colleman, Dorian Yates, Marcus Ruhl i drugi ljudi koji zive od toga i bitan im je samo trening. Ja sam neko ko zivi jako profesionalno po pitanju toga ( pazim sve sta jedem, ne idem u MCdonalds i pekare, pijem svu zivu hemiju, satirem se od treninga, alkoholu ne prilazim, cak ni pivu i td ) a niko me ne placa. Ja to radim jer sam fanatik i jer volim. Druga stvar, sad za koji dan pomazem ortaku koji radi ispit fotografije, on je na primenjenim umetnostima, i zadatak im je akt. Ja sam mu ortak i da ne bi placao modela zvao je mene. Bicu sigurno go tamo u studiju i ono sto hocu da ti kazem je da covek sa ove fotografije nece imati mnogo dodirnih tacaka sa covekom sa tih fotografija. Profesionbalne BodyB. atlete se namazu kremom za pocrnjivanje, uljem, napumpaju se 5 minuta pred fotografisanje i onda zauzmu njihovu naj pozu i iz par pokusaja na slici vidis savrsenog lika. E jebi ga sad. A budi siguran da sa 130, 140 iz bencha ne mogu da imam male grudi. Veruj, nisu one ne znam sta, ali slika je govno pa je govno.

I sto brate GAY, sta GAY koji kurac, slobodno reci ako neki tip strava izgleda. To je ovde kod nas obicaj da "Balkanski macho tipovi" NE SMEJU da kazu za tipa da je razvijen ili dobro izgleda jer ce ih socijalno okruzenje okarakterisati kao GAY. To je malogradjanski. Ne kazem ti nista, nego slobodno se izrazi. To je nesto isto FRANKENHRIST pominjao. A drugo sta to sto vezba to govori o meni ? Kao "sta ce ljudi da zaljuce" ? Koji ljudi ? Jesu to one ribe koje dodju na moju svirku i dobijaju grceve od smeha kad vide da imam belu majicu sa napisom ST.GEORGE preko grudi? Ako su to ti ljudi, a i ma koji drugi, meni su oni smesni. Sta me briga sta ce ko ovde sta da misli o meni ? Ja se i ne krecem po metal krugovima, ni ne druzim se sa metalcima. Cak ni jednog ni ne znam. Dodjem odsviram i palim sa RattleHeadom u neki fensi klub gde pijemo koktele najcesce. Pozdrav Za tebe.

ph34r.gif

 

 

 

 

 

 

 

vanja je maskota benda...

 

 

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoj temi se gubi svaki smisao. Ljudi, saljite na PP postove u kojima objasnjavate kako vezbate, da li se depilirate i slicno.

Govorite o muzici, da li je neko black, thrash ili gej metal, to je bitno, a ne da li je gej ili pozer ili neko cudoviste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoj temi se gubi svaki smisao. Ljudi, saljite na PP postove u kojima objasnjavate kako vezbate, da li se depilirate i slicno.

Govorite o muzici, da li je neko black, thrash ili gej metal, to je bitno, a ne da li je gej ili pozer ili neko cudoviste.

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

ali to je sve povezano

Edited by *Silent Angel*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...