Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicno, jebote kako da sviramo posle vas kad ste jebali keve ljudi nam se smeju haha, hvala za elektricnu krunu pivopije.gificon_rockdevil.gif , nadajmo se jos kojim zajednickim svirkama

icon_mrgreen.gif

tek sad videh... haha..

 

ma nije frka, kao sto rekoh saradnja se nastavlja na dalje icon_wink.gif

 

i nadajmo se sledeci put boljoj poseti! icon_wink.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, odma sutradan posle lepnje plakata, nije bilo ni jednog, katastrofa... prelepili nas svi zivi... ne mogu da verujem...

mozda je i to razlog ovako slabe posete.. icon_da.gif

Tebi je bila slaba poseta? Ja ne verujem da 3 demo benda mogu da dovuku više... Takve su posete, ako se ne varam, i na Demo mastersima, a tamo još svira 5-6 bendova po večeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi je bila slaba poseta? Ja ne verujem da 3 demo benda mogu da dovuku više... Takve su posete, ako se ne varam, i na Demo mastersima, a tamo još svira 5-6 bendova po večeri...

ma fora je u tome da su svi usli dok smo mi svirali i maximum ljudi je bio dok smo mi svirali, a onda je krenula da se razilazi publika do kraja kada je prvo ATP pa vi svirali, i zao mi je zbog toga, a 200 ljudi i nije neka poseta, na demo masters dolazi vishe ljudi i smenjuju se tako da njima bude oko 2 puta vise ljudi stalno...

 

ma nebitno... bice josh svirki, i na kraju ce djiga ipak kupiti duplu icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi je bila slaba poseta? Ja ne verujem da 3 demo benda mogu da dovuku više... Takve su posete, ako se ne varam, i na Demo mastersima, a tamo još svira 5-6 bendova po večeri...

metallica vece u skc-u, aggressive silence, hatred, underdeath i to live is to die, na svirci je bilo vise od 500 ljudi, ako se ja dobro secam! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma fora je u tome da su svi usli dok smo mi svirali i maximum ljudi je bio dok smo mi svirali, a onda je krenula da se razilazi publika do kraja kada je prvo ATP pa vi svirali, i zao mi je zbog toga, a 200 ljudi i nije neka poseta, na demo masters dolazi vishe ljudi i smenjuju se tako da njima bude oko 2 puta vise ljudi stalno...

 

ma nebitno... bice josh svirki, i na kraju ce djiga ipak kupiti duplu icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Dobro, verovatno si u pravu... Na prosečnoj demo masters večeri verovatno se proda 400-500 karata, ali u bilo kom trenutku da uđeš teško da ćeš zateći više od 200 ljudi... Živela Đigina dupla! icon_smile.gifpivopije.gif

 

metallica vece u skc-u, aggressive silence, hatred, underdeath i to live is to die, na svirci je bilo vise od 500 ljudi, ako se ja dobro secam! 

Metallica moj drug! icon_smile.gif Dobro, Metallica veče je ipak nešto drugo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo da kazem da je bend bas super, a i neki od clanova su bas slatki...

Boze, boze....Gde su sve ove devojke kad sidjemo umorni sa bine zeljni zenskog ramena da na njemu predahnemo. ? Sve neki blicevi sevaju, cuju se neki zvizduci, povici, ja reko' kad sidjemo rastrgnuce nas, a ono....Ja sam stvarno u zalosti zbog toga. Nadam se da ce se po tom pitanju nesto promeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, boze....Gde su sve ove devojke kad sidjemo umorni sa bine zeljni zenskog ramena da na njemu predahnemo. ? Sve neki blicevi sevaju, cuju se neki zvizduci, povici, ja reko' kad sidjemo rastrgnuce nas, a ono....Ja sam stvarno u zalosti zbog toga. Nadam se da ce se po tom pitanju nesto promeniti.

pa ti se Vanja sledeci put skini,pa mozda se promeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za skidanje icon_rockdevil.gif

Ma ne..... ne volim ja to tako javno. Mozemo da napravimo neki VIP party za pripadnice zena suprotnog pola od lepseg....to jest za samo za zene pa da se skinem ali ionako su mi majice toliko uske da ne da ne trba da se skidam negu tu nema prostora ni za mastanje. Nego vi ste verovatno mislili na obnazivanje delova koje mi prekriva gitara. Au....to je bas bolesno. Fuj...pih pih. Misel nadam se da ti je lepu u Mancesteru i da pijes ogromne kolicine Fante da im se oduzis za tu avanturu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa kad vec pricate o tome, zaboravih da kazem mustaine-u da imam jednu kovrdzavu drugaricu za njega... samo sto nije plavusa, jbg!  icon_smile.gif

pivopije.gif

Imenjache,razmisljaj da li je to zbog duge kose,perfektne Brus Li gradje ili oba.biggrin.gif

Samo nemoj da preterano razmisljas jer ce da joj se ispravi kosa od cekanja! mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjache,razmisljaj da li je to zbog duge kose,perfektne Brus Li gradje ili oba.biggrin.gif

Samo nemoj da preterano razmisljas jer ce da joj se ispravi kosa od cekanja! mad.gif

ili mozda imenjak nema ni dugu kosu a ni brusli gradju biggrin.gif:D:D

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...