Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatjana skroz si u pravu. Ja ne znam koji kurac idemo u tako neke jebene selendre sa 25 ljudi. Propade mi ceo sutrasnji dan zbog tog sranja. Jebote UB ???? Sve idemo u manja i manja mesta. 'ajmo posle Uba u Donji Gajtan. Tamo je Legija rodjen. Mozemo da mu obidjemo kucu.

jao legija!!! icon_biggrin.gif

ako tamo idete hocu i ja icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nutela-banana-plazma je losa za definiciju!

2.Nakon kosog bencha (3 serije),odradi i kosi potisak(isto tri serije) 10 do 15 ponavljanja.

2. Za ramena:radi kombinaciju 2 vezbe istovremeno npr:stojecu vucu do brade-10 ponavljaja pa omah zatim lateralno letenje isto 10 puta.

3.Za dorucak ugljeni hidrati u vecoj meri (idealno:kombinacija 150g musli 150gplazma pola litre mleka,1-2 banane)

4.Rucak jak,proteinski

5.pred trening ugljeni hidrati

6.vecera kobinacija proteina i ugljenih hidrata

 

Pileci builder ce biti zadovoljan icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nutela-banana-plazma je losa za definiciju!

2.Nakon kosog bencha (3 serije),odradi i kosi potisak(isto tri serije) 10 do 15 ponavljanja.

2. Za ramena:radi kombinaciju 2 vezbe istovremeno npr:stojecu vucu do brade-10 ponavljaja pa omah zatim lateralno letenje isto 10 puta.

3.Za dorucak ugljeni hidrati u vecoj meri (idealno:kombinacija 150g musli 150gplazma pola litre mleka,1-2 banane)

4.Rucak jak,proteinski

5.pred trening ugljeni hidrati

6.vecera kobinacija proteina i ugljenih hidrata

 

Pileci builder ce biti zadovoljan icon_cool.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

to care! pivopije.gif

 

EDIT: Ovo se konkretno odnosi na RH tako da nemoj da je neko obrisao post, molicu! pivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imate vi svoje stvari neke, neki demo?

Bash se thrash razvio kod nas u skorije vreme, to mi je drago, ali ljudi, batalite te obrade....

Sacuvajte koju za kraj neke svirke da napravite totalni lom!

 

teretana je kul....ali kopanje, tucha ili sex su bolja vezba, haha!

 

Respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nutela-banana-plazma je losa za definiciju!

2.Nakon kosog bencha (3 serije),odradi i kosi potisak(isto tri serije) 10 do 15 ponavljanja.

2. Za ramena:radi kombinaciju 2 vezbe istovremeno npr:stojecu vucu do brade-10 ponavljaja pa omah zatim lateralno letenje isto 10 puta.

3.Za dorucak ugljeni hidrati u vecoj meri (idealno:kombinacija 150g musli 150gplazma pola litre mleka,1-2 banane)

4.Rucak jak,proteinski

5.pred trening ugljeni hidrati

6.vecera kobinacija proteina i ugljenih hidrata

 

Pileci builder ce biti zadovoljan icon_cool.gif

Pa može i za vreme treninga da cirka MYOPLEX ili bilo koji drugi proteinski milkšejk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem, RattleHead svira 31. MARTA na Demo Mastersu kao gosti u revijalnom delu tribute bendova icon_wink.gif (koliko ja znam) u SKC-u naravno

 

nadam se da cemo se videti icon_wink.gif

 

pivopije.gif

eeee.. jebaga.. mi sviramo u kuglasu.. ajde pa probajte da navratite pre ili posle... pa malo da musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeee.. jebaga.. mi sviramo u kuglasu.. ajde pa probajte da navratite pre ili posle... pa malo da musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

hehe... ajde videcemo mada mislim da cemo svirati poslednji... tako da sad.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif srecno! pivopije.gif

 

 

@Danko: DO JAJA!!! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...