Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cuo sam pesmu, al bez pevanja - dakle samo muziku

mogu da kazem da sam ocekivao nesto "brutalnije" i "tresherskije" icon_smile.gif

al ajd, shta sad

kao neki rock sa po nekom metal deonicom/prelazom je skroz ok

 

i ima falsh u solazi icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao neki rock sa po nekom metal deonicom/prelazom je skroz ok

 

Opustite se malo ljudi, ko je rekao da ce sve pesme biti iste... icon_smile.gif

 

i ima falsh u solazi icon_razz.gif

 

Tacno. Ko me jebe sto smisljam solo dok ga snimam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je mali milosh duhovit....

 

jebi ga, nije mi nesto validan utisak s obzirom da mi je marti pustao preko teleona pesmu, al' jedino je sigurno da se pevanje rechima ne moze opisati, a terce su najgore moguce ko shto vaM marti reche....

 

shta znam, za sola i to ne mogu da komentarisem sada, a inace braco srbi bolje da predjete na engleski ovakav text ne zvuci dobro.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

reci konkretno na koja sola mislis, niko od nas nije neki shredder, mozda tako delujemo?!?!, solaze su u funkciji pesme, a ne u funkciji mrshenja m00da i dokazivanja ovlazenim klinkama kolika mi je gitarska pisha... sviramo sta volimo i ponavljam u funkciji pesme, a ionako je to solo od 15 sekundi, pesma traje skoro 5 minuta, pa razmisli kako stvari stoje, sola su tu eto tako, rekao sam u kojoj funkciji meni su bitniji komentari na pesmu konstrukciju i ideju, a svakako da ce da mi Kirk Hammett svira na albumu pa se ja ne brinem icon_wink.gif

 

pivopije.gif

krupna greska - klinke se ne razumeju u oblast soliranja pa im je svejedno da li je shred il' nije, ne znaju ni shta to uopste znaci, klinke samo znaju da se tu nesto svira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

krupna greska - klinke se ne razumeju u oblast soliranja pa im je svejedno da li je shred il' nije, ne znaju ni shta to uopste znaci, klinke samo znaju da se tu nesto svira....

u redu je sunny...

 

kada cujes solaze detaljno ih napljuj, jedva cekam... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поз!

Чух песму, и поред свега осталог

што су други рекли на мало

препотентно-не-адекватно-позерски начин,

могу да Вам препоручим да се удаљите од целе ствари

на недељу две, и онда је немилосрдно дорадите и прерадите!

Свака част за текст на српском,

мада ми се сам текст не свиђа...

Поз!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поз!

Чух песму, и поред свега осталог

што су други рекли на мало

препотентно-не-адекватно-позерски начин,

могу да Вам препоручим да се удаљите од целе ствари

на недељу две, и онда је немилосрдно дорадите и прерадите!

Свака част за текст на српском,

мада ми се сам текст не свиђа...

Поз!

icon_wink.gif

 

konktetno mislis na pevanje ili na sta? icon_confused.gif

 

hvala icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

За певање су већ многи дали свој коментар,

можда мало прегрубо додуше, па нисам хтео

то да коментаришем... А да је лоше, лоше је...

Мислио сам на инструментални део, теме, солое.

Одморите недељу дана, па развалите!

Share this post


Link to post
Share on other sites

За певање су већ многи дали свој коментар,

можда мало прегрубо додуше, па нисам хтео

то да коментаришем... А да је лоше, лоше је...

Мислио сам на инструментални део, теме, солое.

Одморите недељу дана, па развалите!

pesma sto se tice aranzmana je skroz gotova, moji soloi ostaju kako su odsvirani, verovatno ce bojan da promeni nesto u svojoj solazi, i josh malo ce da upadne u moj solo icon_smile.gif tacnije sviracemo deo melodije zajedno...

 

sto se ostalog tice, to je to, nista se nece menjati, stim da treba i pevanje i prateci da se snime, i to ce onda da bude to... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u redu je sunny...

 

kada cujes solaze detaljno ih napljuj, jedva cekam...  icon_da.gif

pa i nije za pljuvanje to....

 

shta znam, izuzimajuci pevanje, pesma ostavlja neki onako nit' smrdi nit' mirishe ravnodusan utisak, deja vu trip je zasluzan za to....znas kako se kaze 'jedna u nizu', nista shto bi specijalno zasluzilo paznju, al' opet nije lose, osim shto bi onako losh text bolje Bio prikriven na engleskom....

 

a sola, jebi ga, prvi je sasvim ok, onako lici na eidriana smita pomalo mozda, a drugi je onako nekako bezveznjikav i prekratak....

 

 

 

a shto se tice gotivnog fraziranja tipa 'mi zivimo u zemlji srbiji, pesme su na srpskom', pa zasto se onda ne zovete zvecka il' zvechkica nego retlhed il' makar da je naziv cirilichan da ukazuje na srpsko poreklo....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nije za pljuvanje to....

 

shta znam, izuzimajuci pevanje, pesma ostavlja neki onako nit' smrdi nit' mirishe ravnodusan utisak, deja vu trip je zasluzan za to....znas kako se kaze 'jedna u nizu', nista shto bi specijalno zasluzilo paznju, al' opet nije lose, osim shto bi onako losh text bolje Bio prikriven na engleskom....

 

a sola, jebi ga, prvi je sasvim ok, onako lici na eidriana smita pomalo mozda, a drugi je onako nekako bezveznjikav i prekratak....

 

 

 

a shto se tice gotivnog fraziranja tipa 'mi zivimo u zemlji srbiji, pesme su na srpskom', pa zasto se onda ne zovete zvecka il' zvechkica nego retlhed il' makar da je naziv cirilichan da ukazuje na srpsko poreklo....

a jesi li ti to cuo ili samo preko telefona? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce li mi neko konacno reci kako se skida pesma icon_smile.gif

 

 

pivopije.gif

pesma trenutno ne moze da se skine, jer sam ugasio link, kada bude demo gotov, koji ce se sastojati od 3 pesme, moci ce sve da se skinu sa neke lokacije... a do tada imate falsh verziju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

poz! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma trenutno ne moze da se skine, jer sam ugasio link, kada bude demo gotov, koji ce se sastojati od 3 pesme, moci ce sve da se skinu sa neke lokacije... a do tada imate falsh verziju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

poz! icon_rockdevil.gif

a kad ce demo?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ce demo?

 

pivopije.gif

ajde videcemo da ga zavrsimo sto pre, necemo bas zuriti jer to ne vodi nikuda (videlo se iz prilozene pesme), ali ja kapiram da ce biti za nesto vise od mesec dana sve snimljeno, i nadam se da ce tako biti...

 

inace mozda okacimo demo verziju Ne Mogu Da Te Volim, kada bude gotova... cisto da moze da se slusa (za vas koji niste culi icon_wink.gif )

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moram da kazem da u poslednje vreme bas vrtim ovu vasu pesmu na kompu i sve mi se vise svidja... cak je i vokal prestao da mi smeta icon_smile.gificon_da.gif

aj zavrsavajte taj demo pa taman da imam na leto sta da preslusavam icon_wink.gif

Da,tako smo i mi vrteli do besvesti pa smo skapirali da vokal nije ochajan i resili da okacimo. no.gif Losa rabota,definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moram da kazem da u poslednje vreme bas vrtim ovu vasu pesmu na kompu i sve mi se vise svidja... cak je i vokal prestao da mi smeta icon_smile.gificon_da.gif

aj zavrsavajte taj demo pa taman da imam na leto sta da preslusavam icon_wink.gif

eto, sada znas kako nam je bilo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

no, za sve nashe verne fanove, evo nekih PRO slickica... to vam je mali poklon od nas!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

podrzavam dobru fotku, ali da ne odete u teski pozeraj, prvo napravite dobru muziku.. a onda slike, tetovaze, bilding, frizura, corpsepaint/make up itd.. sami po sebi dolaze..

 

icon_wink.gif

 

 

Sanraj ima dobru poentu, iako licno podrzavam pisanje na srpskom.

zbog maskiranja, zbog naziva benda, muzike, stranog trzista itd....... no vi najbolje znate..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...