Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shreder, bodibilder, producent, dizajner-umetnik ima li kraja tom kurcenju a Imenjace icon_smile.gificon_wink.gif  pivopije.gif

brate... samo sto nisam i koka nosilja... hahahah icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

btw. kada se zavrse ove obaveze sa fuxom i ostalim, obecavam da mora da padne jedna secha glava kod tebe i da se probaju te silne stvari sto si dobavio! icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate... samo sto nisam i koka nosilja... hahahah icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

btw. kada se zavrse ove obaveze sa fuxom i ostalim, obecavam da mora da padne jedna secha glava kod tebe i da se probaju te silne stvari sto si dobavio! icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Ka' budes slobodan, cimni me...posto sada sa ponosom mogu da kazem da sam napokon zaludan i da mi se ceo dan sastoji iz slobodnog vremena icon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znaci nisi.

hahaha! znaci mogu da te zamislim kako izgovarash te reci... hahhaha kako volim ove ljudeeeeee pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

ne prepiremo se mi nisakim, sanraj nije lichnost, on nije covek, sa njim se ne moze prepirati... on je imaginarna licnost... a ostatak koji misli da je zanimljiv pojavom na nashoj temi, moze samo da se spusti malo nize i proanalizira moj potpis... tu je recena sustina... icon_da.gif

 

 

Bend svira 29. juna u sKc-u kao gost na demo masters turniru (AUTORSKI BENDOVI)

 

RH ce svirati bar 2 svoje autorske pesme, i mozda josh koju NOVU obradu, kao iznenadjence (Manda©)

 

dodjite da podrzite autorske bendove, i da cujete nashe pesme, naravno icon_wink.gif

 

vidimo se tamo icon_wink.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, ajde da malo manje ozbiljno shvatate neke stvari, i vjerujem da necete okaciti tu drugu pjesmu - jer je sva vasa raja rekla da je super, a neko ko nije raja mogo bi je ne daj boze nacrniti laugh.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki pokusaj da ispadnes pametan na tvojoj temi je zaista smesan i nepotreban, pre svega zato sto ti i clanovi benda bi trebali da se uozbiljite i koncentrisete na rad, a ne da se spustate na babske price i saljete wub smajlije jedni drugim. Pocinjem iskreno da mislim da je postojanje ovog i jos nekih domacih bendova svedeno na prepucavanje po forumima, i sa vremena na vreme obradu neke strane pesme.

Iskreno bez ljutnje, ja svakom zelim da uspe u onom sto radi (pod uslovom da RADI) a ovako kako stvari stoje inace - bilo bi vam pametnije da stvarno pocnete da radite, a dovedite babe da kucaju na forum umesto vas, jer bi to bolje radile.

 

A sad se na ovo moje nadovezite vas 2-3 i izjavljujte kako volite jedni druge, a nama ostalima koji smo vam dali konstruktivnu kritiku (koju videli smo tesko podnosite) i neka poucna zapazanja nastavite da dajete teoriju evolucije uz pokusaje 'avantgardnih' spustanja/uvreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer je sva vasa raja rekla da je super, a neko ko nije raja mogo bi je ne daj boze nacrniti  laugh.gif

 

 

ma ne vredi se sa vama raspravljati, vi ste uvek u pravu...

 

 

ljudi su komentarisali pesmu a ne snimak... a i neki su je i uzivo culi kao i na probama icon_wink.gif

 

.

.

.

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki pokusaj da ispadnes pametan na tvojoj temi je zaista smesan i nepotreban, pre svega zato sto ti i clanovi benda bi trebali da se uozbiljite i koncentrisete na rad, a ne da se spustate na babske price i saljete wub smajlije jedni drugim. Pocinjem iskreno da mislim da je postojanje ovog i jos nekih domacih bendova svedeno na prepucavanje po forumima, i sa vremena na vreme obradu neke strane pesme.

Iskreno bez ljutnje, ja svakom zelim da uspe u onom sto radi (pod uslovom da RADI) a ovako kako stvari stoje inace - bilo bi vam pametnije da stvarno pocnete da radite, a dovedite babe da kucaju na forum umesto vas, jer bi to bolje radile.

 

A sad se na ovo moje nadovezite vas 2-3 i izjavljujte kako volite jedni druge, a nama ostalima koji smo vam dali konstruktivnu kritiku (koju videli smo tesko podnosite) i neka poucna zapazanja nastavite da dajete teoriju evolucije uz pokusaje 'avantgardnih' spustanja/uvreda.

Ja ne mislim da se na ovom forumu vidi 100% koliko mi radimo i sta radimo.Ko je skinuo onda onu shugavu verziju pesme odavde,chuo je,dao komentar,kritiku,podjeb,sta god.Neko je objektivan,neko subjektivan,nesto smo prihvatili i slozili se,nesto smatramo da je predrasuda ali da ova tema toliko utiche da smo mi sve zapostavili i krenuli da se prepucavamo sa svima jer nam je to preche,nema sanse.Dovoljno smo mi ozbiljni da se prionemo posla,sta god bilo ko od vas mislio.Problem je u tome sto imamo i drugih stvari koje nam nazalost predstavljaju vecu obavezu od nase muzike jer ipak se ovime bavimo iz hobija.To sto nas raspali Bleksanrej pljuje ovde,vise pokazuje koliko ON ima slobodnog vremena i na sta ON trosi energiju.Isto vazi i za sve ostale.Znamo mi da treba raditi sto vishe i sto cesce i sa sto vise ukusa,raznolikosti i svega ostalog pozitivnog tako da nema potrebe da nas podsecate.Nismo ni mastermindovi koji su digli noseve visoko i sve gledaju sa nekog prepotentnog nivoa ali nismo ni zaostali u razvoju.Jednostavno,mnogo toga nam se isprechi na put + to sto svako od nas ima razlichitu ideju onoga sto zeli da uradi tako da ide malo tezhe sa uklopljavanjem toga u jednu celinu tako da nam treba malo vise vremena.

Uzivajte i opustite se.

 

ps. nema nikakve nase raje koja ce da kaze da je odlicno bilo sta da uradimo,ne pisite svasta.ako nas neko voli zato sto smo mu lepi a ne zato sto sviramo to sto sviramo,njegova stvar.mi smo tu da ga zadovoljimo na ovaj ili onaj nachin,kako god on nas video ili chuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, на вређај. А друго, пишеш глупости колико ја видим, а не песме.

Колико видим мораће ова тема да иде на темељну деконтаминацију.

E pazi, da ti kazem, moram da vredjam kada VI brisete MOJE poruke a ljudi se ovde ko deca nepusavaju na verskoj, nacionalnoj i najsmesnijoj,metal osnovi. Kao, jao brate ti nisi tru i tako neka sranja. Napisao sam tekstove pesama od Novice zdravkovica-Splavovi jer mi je draga ta pesma iz nekoliko razloga i tekst pesme U Mojim Kolima od Juicea feat Anabela Funky G. I ta pesma mi se svidja jer je nekako nadrkana i krajnje tacna. Obe su o ribama i zezanju a to su kao gluposti jel ?

 

Brate moj, ovo je nasa tema, ono kao, iskulirajte sa tom metal presijom zar vam vec nije jasno da mi nismo takav bend. Mi vidimo na sve strane i jasno nam je da je 2006. Sviramo to sto sviramo, ali nismo bend koji zeli na svojoj temi smaranje oko toga ko je kada gde pogresio i ko je tru. Ovde kacimo oglase za svirke, sastajemo se da se salimo i pravimo zezanje. Stvarno nema potrebe da siljite na nama. Ajde bar ovu ostavi. Smoricu se od tog "gumica" tripa.

Edited by Anal Driller

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da pogotovo nam ne smetaju dupli postovi icon_smile.gif

 

kad ce neka svirka ljudi? mislim da se raja uzelela icon_da.gif

cim zavrshimo josh par stvari, odradicemo jednu solo svirku sa josh jednim eventualno bendom... na kojoj ce se moci cuti i par novih stvari (obrada)...

 

do tada, se radi... i ne zabushava... i ne pishe po forumu... i ugleda se na Bon Jovi... poceli smo principom da radimo 300 pesama do kraja leta pa onda da izaveremo koje su za album!

 

icon_da.gificon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe 29. mi je prijemni, nadam se da cu biti u raspolozenju da banem na svirq posle istog! pivopije.gif

 

bilo bi lepo da sa hatredom i underdeath-om napravite neku svirq sa pretezno autorskim pesmama icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...