Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e' date='27. 11. 2006, 02:19' post='1242075']

Cuo sam da je srecni tata bio tol'ko uzbudjen da je trcao po bloku i dernjao se ortacima pod prozor :rockdevil:

 

u suprotnom ne biste saznali :)

 

ma, nadam se da ce da se lepo pokaze u "studiju" :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To je to. Kao, ja sam vas verni fan, bla bla bla, ali naravno, necu vam doci na svirku jer ustvari ne kapiram muziku nego idem tamo gde masa odluci.

 

Mogu samo da kazem da se masa zajebala i da je sinoc u SKC-u bilo razvaljivanja!

 

I naravno, svaka cast momcima za izbor pesama, autorske su im bas fine, te 2 koje sam cuo, posto mi je taman nesto popustila petlja na sred vase svirke :shy:

I naravno, kao i uvek, MegadetH u meni budi nesto divlje :D

Edited by Mega_Deda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meni je jako zao zbog nekih pehova koji su nam se dogodili sinoc, zeleli smo da taj nastup bude dobar i da nas cuje sto vise ljudi prvenstveno zbog autorskih stvari, ali sta da se radi, izgleda da nemamo srece...

 

pisha je jos jednom zakazala, kapiram da cu morati u skorije vreme da joj kupim koju vijagru da se malo ucvrsti :D

 

Izgleda da ljudi nisu uopste upuceni u nas rad, i da megadeth sviramo samo po malo, a da tu ima svega i svacega...

 

svideli su mi se neki "screamovi" posle nasih pesmica, sto me ohrabruje... :pivopije:

mislim da u februaru mozete ocekivati nas promo/demo sa 3 pesme snimljene valjano, pa cete onda i biti malo vise upuceni u nas rad...

 

Hvala Olgi sto se setila da pustimo muziku iz studija kada je pisha zakazala ;)

 

i hvala svima sto ste ostali da nas cujete, ja bih voleo kada bi jos neko prokomentarisao autorske...

 

hvala kolegama iz Fuela sto su odsvirali JOSH JEDNU pesmu na kraju i kolegi gitaristi koji na svu muku dosao da mi pokupi produzni...

 

e da, i hvala Layli, ma ko ona bila :D na komentaru ;):pivopije:

 

vidimo se najverovatnije u februaru kada cete cuti PRAVI RATTLEHEAD u PRAVOM terminu, a do tada se lepo provodite, posebno za Novu Godinu i ostale praznike ;)

 

veliki pozdrav od RattleHEADA ;)

 

:pivopije:

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a zivi smo? :D

 

:pivopije:

 

 

zivi smo i zdravi imenjache, nego sta!!! :rockdevil:

 

zelim da chestitam u ime RattleHeada svima srecnu Pravoslavnu Novu Godinu i da vam pozelim puno zdravlja, srece, pameti i ljubavi i mnoooogo mnogooo kvalitetnije muzike u istoj ;)

 

Vidimo se uskoro, nadam se ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
pa koliko to vec snimate taj demo, koji kurac? spejs iter snimio album a krenuo pola godine posle vaseg demoa!

 

snimamo onim tempom koji mozemo sebi da prijustimo, i mi cemo kada do toga dodje snimiti album za manje od mesec dana, dok za sada idemo sporo ali jebitacno... cucete ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo vi polako drugovi.

milos zna najbolje kolko ti treba za produkciju.

samo ovo je ipak demo, ne album.

tako da bi trebalo vise da svirate u studiu a manje po kucama :)

za demo snimak najbitnije da se ne ispada, bitne se i pesme.

ako je snimal los to znaci da ste tr00 :) :) :)

kad pocinje snimanje vokala? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...