Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Ha,ha.. došlo je vreme da se mi malo izkomercijalizujemo...

 

Naime, radi se o heavy sastavu iz Beograda, koji je možda poznat ljudima po tribute-u to MEGADETH, inace ovaj sastav planira veoma ozbiljan autorski rad, i naravno nastavak tribute-a. icon_mrgreen.gif

 

Bend je počeo ozbiljno da radi pre nesto više od dva meseca u sledećem sastavu:

 

Vokal - Igor aka Vick Tim

Bass - Spale aka

Bubanj - Djiga aka invisible kid

Gitara - Bojan aka Bojan J

Gitara - Milos - aka Mustaine

 

radimo isključivo obrade Megadeth-a, i imamo ih oko petnaestak, tako da se uskoro može očekivati naša prva "solo" svirka!

 

Pored megadetha u planu nam je rad na autorskim stvarima, koje bi u osnovi trebalo da budu heavy, mada će tu biti raznoraznih primesa, i uticaja drugih pravaca, i to bi trebalo da zvuči veoma zanimljivo!

 

U ovom sastavu smo imali dve svirke i to u "Savinom selu" na HIT-u 202-ke, koja nam je ujedno bila i prva, i drugu na "Demo Masters vol 3" turniru, gde smo prosli dalje zahvaljujuci glasu žirija.

 

I tako... ako nas je neko čuo, voleli bi smo da prokomentariše naš celokupni nastup, u cilju kako bismo eventualne nedostatke nadoknadili i zvučali još bolje...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

možda poznat ljudima po tribute-u to MEGADETH

 

radimo isključivo obrade Megadeth-a, i imamo ih oko petnaestak, tako da se uskoro može očekivati naša prva "solo" svirka!

user posted image

 

 

 

Pored megadetha u planu nam je rad na autorskim stvarima, koje bi u osnovi trebalo da budu heavy, mada će tu biti raznoraznih primesa, i uticaja drugih pravaca, i to bi trebalo da zvuči veoma zanimljivo!

 

e to sam htela da cujem...predpostavljala sam da ce biti u pitanju neki heavy..mada kad krene komponovanje & stuff ko zna gde ce vas sve odvesti...(znam iz tudjih iskustava icon_biggrin.gif )

 

U svakom slucaju,vec sam pisala na Koncertima sta mi se svidja sta ne da ne pisem opet..u svakom slucaju zelim vam puno srece i da bude neke svirke uskoro!

orangelistening.gif

 

P.S. sto se tice autorskih textova..ko je mozak operacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Gitara - Milos - aka Mustaine

 

aka Pileci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmetalac.gif

 

Shala, samo napred! pivopije.gifmusik19.gif

 

Bend gde svira multitalentovani genijalac, basista, gitarista, kompozitor i tekstopisac Bojan J. (Bojan Dzej sto bi rekli zlobnici icon_biggrin.gif) ne moze da bude los!

 

 

P.S. Evo jos jedne teme pogodne za spam posto su sve ostale zamrle! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam vas 2x i to sa razlicitom postavom (sa nekim drugim gitaristom) - imate do jaja zvuk, tehnichki ste jebitachni i sve je za sad do jaja icon_da.gif

ali LJUDI KOLIKO MENE (i josh neke ljude) IRITIRA VASH BASSISTA! pa to nije normalno icon_smile.gif , lik drzi bas u nivou vrata + ako peva prateci vokal (jos ako je za she-wolf, za koji ne sto ne zna reci, nego ima glas u pm wallbash.gif )..a da i kad peva iskrivi se nekako i napravi neku facu...ma jedna slika govori vise od 1000 reci:

user posted image

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde nesto bacite na neta da se skine, ne moraju autorske, dajte barem sa demo, da cujem na sta licite, a da i podrska naravno pivopije.gif

Imam ja neki budjavi snimak sa radija, dve pesme pa cu da prebacim u mp3 i poslacu ti....

 

@ Acid - naravno da ce biti autorskih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i vi ste do jaja. Mnogo gotivim megadeth, ali malo je trulo sto svirate samo obrade. Mogli biste poceti razmisljati o authorskim stvarima jer ste svi do jaja tehnicki potkovani. Puno pozdrava za shureceg!!! musik19.gificon_rockdevil.gificon_cool.gif

hvala brate... i ja tebe pozdravljam... ali mi smo se tek oformili pre jedno 2-3 meseca... malo treba da se sredimo pa onda autorske...

 

bitno je da se na njima vec radi... ne bas ozbiljno ali radi se... bitno je da ima stiva! icon_smile.gif

 

uzgred... ko si ti?? pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa shto ne vichete da imate autorsku stvar! kada tje to motji da se chuje?

 

btw. zar bend ne postoji maaaaalchice duzhe od 2-3 meseca? icon_smile.gificon_da.gif

 

naravno support bendu, iako nisam neki preterani ljubitelj megadeth-a. zato sam valjda bio i kick-ovan icon_smile.gif

 

cheeerz

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa shto ne vichete da imate autorsku stvar! kada tje to motji da se chuje?

 

btw. zar bend ne postoji maaaaalchice duzhe od 2-3 meseca? icon_smile.gificon_da.gif

 

naravno support bendu, iako nisam neki preterani ljubitelj megadeth-a. zato sam valjda bio i kick-ovan icon_smile.gif

 

cheeerz

pivopije.gif

u ovom sastavu... pre jedno dva do tri meseca.... ali ne preko... tako i pishe... icon_da.gif

 

autorske stvari josh nisu gotove ali kako stvari stoje, samo nam treba vremena da se nadjemo i da sredimo neke stvari... dosta toga moze da bude gotovo... ubrzo.... samo da prodje frka sa skolama i sl... icon_smile.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom ovog benda necu biti skroman.Mislim ko nas je slusao i sam moze da zakljuci o kakvom kvalitetu se radi (odnosi se na prvenstveno na zvuk i tehniku).

Trenutno obradjujemo megadeth ali u planu su i autorske koje ce biti u nekom heavy fazonu.

Pozdrav za sve ljude koji nas podrzavaju i vidimo se na nekoj od sledecih svirki.

 

 

 

Poz od Rattle Head-a icon_rockdevil.gifph34r.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...