Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto, ta dugo chekana pesma... sada ce ljudi ko zna sta ocekivati... njah... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Zato smo mi i spremili vatromet,stroboskop,dve sisate plavushe,coveka koji ce da nam doveze harli na binu,ukljucivanje protivpozarnih prskalica koje pljuju "krv",bacanje komada mesa u publiku,sodomiziranje jedne od dve sisate plavuse,masturbiranje na bini,samopovredjivanje,paljenje znaka RattleHead iznad bine,bacanje motornih testera u publiku,deljenje eksera na ulazu (kako bi ljudi mogli da skapiraju da se nasa muzika slusa samo pod uticajem halucinogena)....ne znam...sta jos?A da,svi se oblacimo u kozhu,bodlje i lance.Mislim da nam je to dosta za sad.Videcemo da izmislimo nesto novo za sledeci put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato smo mi i spremili vatromet,stroboskop,dve sisate plavushe,coveka koji ce da nam doveze harli na binu,ukljucivanje protivpozarnih prskalica koje pljuju "krv",bacanje komada mesa u publiku,sodomiziranje jedne od dve sisate plavuse,masturbiranje na bini,samopovredjivanje,paljenje znaka RattleHead iznad bine,bacanje motornih testera u publiku,deljenje eksera na ulazu (kako bi ljudi mogli da skapiraju da se nasa muzika slusa samo pod uticajem halucinogena)....ne znam...sta jos?A da,svi se oblacimo u kozhu,bodlje i lance.Mislim da nam je to dosta za sad.Videcemo da izmislimo nesto novo za sledeci put.

Заборавио си садо-мацо елементе.... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi,prvo sam mislio da to budu sekire ali su testere buchnije.Dakle,podrazumeva da ce biti ukljucene.SM elementi spadaju pod "samopovredjivanje" icon_da.gif .

RattleHead - nateracemo vase ushi da krvare ujedno sa vasim unutrasnjim organima.

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato smo mi i spremili vatromet,stroboskop,dve sisate plavushe,coveka koji ce da nam doveze harli na binu,ukljucivanje protivpozarnih prskalica koje pljuju "krv",bacanje komada mesa u publiku,sodomiziranje jedne od dve sisate plavuse,masturbiranje na bini,samopovredjivanje,paljenje znaka RattleHead iznad bine,bacanje motornih testera u publiku,deljenje eksera na ulazu (kako bi ljudi mogli da skapiraju da se nasa muzika slusa samo pod uticajem halucinogena)....ne znam...sta jos?A da,svi se oblacimo u kozhu,bodlje i lance.Mislim da nam je to dosta za sad.Videcemo da izmislimo nesto novo za sledeci put.

ovo je dobro icon_smile.gif

 

 

 

 

 

inace, ja sam dosla na ovu temu iz jednog razloga..

da kazem milosu da mi ostavi svoju adresu kako bih mu poslala davno obecanu majicu megadeth. preko icq se ne javlja, na pp me iskulira - a sve sto ja trazim jeste da se rastosiljam famozne majice.

pa sad, mozda ovako konacno odluci da mi posalje adresu. ako neces tu majicu, javi mi, ima i ko oce - ali posto sam tebi prvo obecala, ajde rek`o da odrzim obecanje.

 

HVALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha dakle suvi kvalitet mustang slemuje, dok punisher solidno uklapa sve boje duge na sebi kao vrhunac svetlo plavi bass, haha dobar je ko leba.

Dobar zvuk dobra svirka ali me ipak najvise odusevio punisher icon_biggrin.gif

brate.. nade su bile polagane u slem... tako da... svirka je bila u malo daljem planu... meni na bini bilo sve lepo i bajno.. na momente naravno ono brljanje i to.. ali ok... cujem da napolju nije bilo ok... jebiga... meni bilo lepo biggrin.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako vam se dopala nasha pesma... ima li ko za to komentare.. to je najvaznije.. icon_wink.gif

Brate,nisam prepoznao ni Megadeth pesme a kamoli da sam mogao da steknem utisak o vasoj od silne buke na bini. icon_smile.gif

Vi ste super odsvirali i na tome svaka cast ali zvuk je pozadi (kod tonca samo stajali ) bio ocaj tj.bilo je preglasno i nista nismo mogli da razaznamo.

 

Aj vi tu vasu snimite pa da cujemo i damo sud...ovako tesko... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...