Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve cestitke za sinocnju svirku, jos jednom ste pokazali zasto vas svrstavaju medju najbolje demo bendove pivopije.gif

p.s. zasto vise ne svirate trust? icon_sad.gif

Hvala ti, malo podrske dosta znaci... icon_da.gif

 

Nije bilo vremena za sve sto smo eventualno hteli da sviramo, samo 5 pesama ali nikad ne sviramo isto tako da cemo se potruditi da na recimo sledecoj bude i Trust icon_wink.gif

Valja li ti nasa pesma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Rattleheada(osim basiste i bubnjara) su najvece pizde,(a najvise Bojan),ja sviram,a oni otisli na pljeskavice icon_mad.gif .Pa,pizda vam materina,stvarno. icon_smile.gif

Zao mi je sto nisam mogao da vas slusam,nisam noge osecao i nisam mnogo spavao,tako da sam morao da odem.

Kako ste zadovoljni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Rattleheada(osim basiste i bubnjara) su najvece pizde,(a najvise Bojan),ja sviram,a oni otisli na pljeskavice icon_mad.gif .Pa,pizda vam materina,stvarno. icon_smile.gif

Zao mi je sto nisam mogao da vas slusam,nisam noge osecao i nisam mnogo spavao,tako da sam morao da odem.

Kako ste zadovoljni?

ja sam zadovoljan svirkom, kao i uvek, nije to bilo savrsheno, kao i svi drugi... ali nismo se ni raspadali... imali smo dobar zvuk, sve tacno odsvirano sa po kojom brljotinicom... zadovoljan sam...

 

a sto se tice nekih drugih stvari nisam bio... niti cu ako se takve stvari budu ponavljale... izvalio sam da medju sviracima ima malo ljudi, sto me je negativno iznenadilo, ali sta da se radi...

 

hvala DEATH tribjutu za volju i zelju... kao i ATP-u sto su rado uskocili na nashe mesto.. icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Rattleheada(osim basiste i bubnjara) su najvece pizde,(a najvise Bojan),ja sviram,a oni otisli na pljeskavice icon_mad.gif .Pa,pizda vam materina,stvarno. icon_smile.gif

Zao mi je sto nisam mogao da vas slusam,nisam noge osecao i nisam mnogo spavao,tako da sam morao da odem.

Kako ste zadovoljni?

Aha...mi smo trebali da umremo od gladi da bi tebe culi i odgledali a ti ne bi mogao da ostanes neispavani invalid da bi nas slusao?icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Bilo je ok.

@Kali Yuga pa i da je bio Trust,neko bi se bunio sto nije bio She-Wolf i tako u krug. icon_da.gif Bice sledeci put.

Da,kako vam se svidja nasa pesma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja li ti nasa pesma?

valja, nego sta icon_wink.gif rekla bih da vi vise naginjete ka heavy-ju nego thrash-u, i mislim da vam to odlicno lezi icon_da.gif

@vick tim - znam bi se uvek neko bunio, ali stvarno je niste dugo svirali... mada ako mene pitas, trust i she-wolf ne mogu da se porede icon_da.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je trust 10 puta bolja od she-wolf... no nebitno, ne bih da stvaram neprijatelje i na ovoj temi icon_smile.gif

ma jok... niko se sada nece tuci ovde biggrin.gif

 

inace muzicki gledano je trust slozenija i da kazem kvalitetnija... ali masa voli she-wolf biggrin.gif

 

nebitno skroz, ako Bog da uskoro nasha svirka pa ce da bude po svacijem ukusu... a tacno znam da ce mi doci tri lika i traziti recimo 5 Magics, Conjuring i Last Rites... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...