Jump to content

Yu Grupa


Fantomni

Recommended Posts

Nema tema. Bezvezan Bend, ni jedna njihova pesma mi se ne dopada, imaju ogavan vokal, imaju 100 godina i treba da idu u penziju

Jebote kako mozes za ovaj bend da lajesh tako?

Ti starci su profesori za vecinu nashih bendova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O majku mu.

A ti ga ne bi primio?

Ja bih ga primio makar da moram istjerati i sina od rođenog brata.

 

Inače, poštovanje za YU grupu.

Čuh da su izbacili taj novi album, ali opet mi to nije sigurno. Idem sutra potražiti.

 

Mnoštvo dobrih pjesama, kombinovanje narodnih motiva sa rokenrolom, što se mene tiče - krajnji domet.

 

Nedavno sam se nešto bio navukao na njih, posebno na pjesmu "Zaboravi" ili kako se u originalu zove, "Message in a Bottle"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

YU GRUPU sam prvi put slusao kad sam bio mali, kada mi je cale davao kasete svega i svacega (R'n'R) da slusam: RIBLJA CORBA, ZABRANJENO PUSENJE, BELO DUGME (namerno sam tako napisao), pa izmedju ostalih i YU GRUPU!

 

ova nova stvar je EXTRA!!! gotivim ja da slusam taj rock... valjda me podseca na detinjstvo... stvarno mi se svidja ta nova stvar, ali mi se ne kupuje album zbog nje, pa ako neko moze ili hoce, da mi okaci neki link gde mogu da je skinem... HVALA! pivopije.gif

 

EDIT: i da... prva pesma koju sam naucio na gitari je onaj intro za crni leptir! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

YU grupa?meni lichno daju neku pozitivnu energiju icon_da.gif

e sad...

 

poznata izjava"ukusi su razlichiti.

dakle treba ih poshtovati.mislim ukuse icon_biggrin.gif

a i godine naravno icon_da.gif

 

svi cemo mi nekad imati "100" godina i pitanje da li cemo "hteti" u tu vrstu penzije.

muzika je u nama chitav zhivot,josh ako to radish onako kako oni rade...teshko da mozhesh 'ladno da kazhesh "e necu vishe-dosta je bilo-smorio sam se...bla,bla..." no.gif

 

i ne treba...treba da traje musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Najiskreniji

Djeca treba da se uce od njih...

Respekt do neba

Svirali su kod nas u Bečeju 11 juna na otvorenom ,Organizovali su stvarno dobro onako zatvorili jednu ulicu namestili binu i cepaj ,ozvučenje je bilo stvarno plafon .sponzor je bio JELEN PIVO koncert je bio besplatan zato je i bila ludnica u masi .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim, ali mislim da su u istoriji domace muzike zauzeli svoje mesto, da su imali kvalitet u vreme kad su svirali U tami disko kluba i Kosovske bozure. I mislim da su odavno trebali da prestanu sa radom i da ostanu zapamceni po onome sto su radili u vreme kad je to imalo smisla i kad je to bilo bitno. Bendovi su kao rok trajanja i na ugovorima treba napisati dokle mogu da traju. Posle toga datuma dovidjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo svirali na bajk skupu u Indjiji skoro juri me kroz publiku neka seda glava da mi cestita na "dobroj svirci" kad ono Zika YU grupa samo sto nisam pao na bulju extra bend stvarno - naravno kad su iz Zemuna - Paviljoni icon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...