Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Uuu, ne, pala je jedan kolokvijum?

Izvini, a prevod biografije se naplacuje...koji shit!

Iznosis neke argumente kao dokaz Geri, a jeza me hvata...

Ne poznajes ti njega, daleko je on od napaljenka.

 

ako nesto radis, radi iz ciste dobre volje, nemoj to nikom da nabijas na nos.....nije poenta da se time hvalis, vec da oni to sami vide.....a ako ne vide.....pa boze moj.................

ne nabijam ja nikom nista na nos! samo ne mogu da shvatim seksualne provokacije od strane clanova benda posle dve godine, i zato sam morala da napisem sta sam sve radila za njih, da bi stavili prst na celo, posto im neke stvari ocigledno nisu jasne! i uradila bih opet sve to za underdeath, ali me nekad nervira kada neko to ne postuje dovoljno, jer se osecam kao kompletni idiot! ima bendova koji me vise postuju, a ni u jednom trenutku se nisam izjasnjavala kao njihov fan! i kao drugo, jednostavno ne mozete da sagledate neke stvari iz mog ugla jer ja njima ne dodjem za razliku od vas - nista! ne moze mene neko da ubedjuje da je taj takav i takav, jer mene jedino zanima kako se ta osoba ponasa prema meni i na osnovu toga gradim misljenje o njoj!

 

Kali Yuga ja stvarno ne znam u kom si fazonu. Koliko si puta vec rekla da te boli qrac zato sto te vredjaju, a ti i dalje nasrces . Kad ces onda prestati da napadas nevine ljude.

JA napadam nevine ljude? icon_smile.gif mene samo zanima zasto mene ljudi toliko vredjaju, sta sam lose ucinila ovom bendu i bilo kome sa ove teme? hocu da to vec jednom prestane!

i ne razumem sto ste se svi urotili protiv mene, nisam rekla da je gera ili bilo ko drugi apsolutno nebitan u bendu, ja postujem svacije zasluge i rad, samo sto imam valjda pravo da iznesem stvari onako kako se meni cine... sve je ovo nastalo samo zato sto sam rekla da je djiga bio isto toliko mozak benda koliko i pera... smesno...

 

i na sveopste zadovoljstvo skinucu se sa ove teme na neko vreme, jer vise zaista nemam zivaca da se raspravljam sa bilo kim... toliko od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da se javim!

Evo gaaaa! laugh.gif

 

Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!Djigo vrati se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ana - a koja su to jos dva benda?

@Djole - Delimicno si upravu ali daj molim te...niko nije tvrdoglav ni ti ni svi ljudi

ovde sa foruma nemaju TACNE informacije(kao sto i ti kazes)kako se bend raspao.neki imaju!

 

Evo i ja se javljam! icon_mrgreen.gifbiggrin.gif

 

samo ne verujem da ce moje prisustvo obradovati neke ovde....

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,tako, tema je sada cista. Jedino nisam hteo da diram raspravu na poslednje dve strane, ali sam uklonio postove, ili delove postova, uvredljive sadrzine.

Znaci, nisam mogao da verujem. poruke koje su ranije bile na 100. strani su sada na 36. Uzas! Potrosio sam sate svog zivota cisteci gluposti ovde. Sada je na redu Rattle Head, mislim da ce to biti jos gore! blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, mozda sam blesav, ali mi je stalo. Posebno da neko ko je nov ne mora da cita 100 strana baljezgarija, cestitanja rodjendana, sekularnih i verskih praznika i razmenjivanja ljubavnih poruker, te pickaranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ pera- pa onaj neki testament tribute i valjda king bla bla tribute...ma uostalom nemam pojma, pricao si mi o milion nekih kombinacija, te sa nekim alexsandrom, pa sa stevom...nem pojma... a i uostalom, tacan broj uopste nija bitan za poentu onoga sto sam tada htela da kazem, procitaj opet, nadam se da ces ukapirati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, to li je u pitanju. Ni ja nisam odmah ukapirao o cemu se tacno radi. Koliko je meni poznato, to je sve trebalo da bude, ali nije i ostvareno.

a koliko je meni poznato, on je imao probe sa tim nekim bendovima...pero ispravi me ako gresim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma, veoma tesko zameniti djigu! ipak je covek, osim sto je nosio bend, i pisao sve tekstove, sto ce biti jako zajebano u buducnosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...