Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram priznati da sam prijatno iznenađena zvukom ovog mladog benda :da:

Kada sam otvorila njihovu stranicu na myspace-u pomislila sam ah još jedan klinački thrash bend, loženje bez ikakvog smisla i talenta... :rolleyes:

Srećom reših da odslušam jednu pesmu da vidim o čemu se radi pre nego što zaboravim da postoje i ...

Momci su me zapanjili!

Odličan zvuk! Koliko shvatam ovo je samo demo, a muzika je odlično urađena, kritike padaju samo na vokal. Nije uklopljen nikako uz muziku, kada bi se to bolje odradilo bio bi ovo odličan materijal, ne verujem da bi imali problema da nađu dobru kuću za izdavanje albuma :D

Gitare mnogo jako zvuče, imaju potrebnu žestinu, ali su u pravim momentima i melodični, stvarno mi odgovara njihov zvuk. :pivopije:

Vidim da su svirali i u Vršcu, nisam bila na svirci, sada mi je baš krivo, verujem da uživo rasturaju :rockdevil:

 

Za sada mi je favorit Regardless Betrayal, ali verujem da imaju oni još mnogo materijala osim tih 4 pesama na myspace-u koje sam ja odslušala, a mrzi me da čitam sve postove koji prethode ovom mom :)

 

U svakom slučaju, momci sve pohvale, samo tako nastavite :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada mi je favorit Regardless Betrayal, ali verujem da imaju oni još mnogo materijala osim tih 4 pesama na myspace-u koje sam ja odslušala
Za to cu ih ubiti... imaju tonu materijala a oni bleje... siguran sam da bi do sada gotov album imali... :violent:
djole ne seri...vec vidim kako ulecesh na temu i neshto govorish na tanjin post :)
Mamu ti jebem bolesnu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznati da sam prijatno iznenađena zvukom ovog mladog benda :da:

Kada sam otvorila njihovu stranicu na myspace-u pomislila sam ah još jedan klinački thrash bend, loženje bez ikakvog smisla i talenta... :rolleyes:

Srećom reših da odslušam jednu pesmu da vidim o čemu se radi pre nego što zaboravim da postoje i ...

Momci su me zapanjili!

Odličan zvuk! Koliko shvatam ovo je samo demo, a muzika je odlično urađena, kritike padaju samo na vokal. Nije uklopljen nikako uz muziku, kada bi se to bolje odradilo bio bi ovo odličan materijal, ne verujem da bi imali problema da nađu dobru kuću za izdavanje albuma :D

Gitare mnogo jako zvuče, imaju potrebnu žestinu, ali su u pravim momentima i melodični, stvarno mi odgovara njihov zvuk. :pivopije:

Vidim da su svirali i u Vršcu, nisam bila na svirci, sada mi je baš krivo, verujem da uživo rasturaju :rockdevil:

 

Za sada mi je favorit Regardless Betrayal, ali verujem da imaju oni još mnogo materijala osim tih 4 pesama na myspace-u koje sam ja odslušala, a mrzi me da čitam sve postove koji prethode ovom mom :)

 

U svakom slučaju, momci sve pohvale, samo tako nastavite :rockdevil:

 

Ne znam sta da kazem...Veliko HVALA!

drago mi je da ti se svidja ,a sto se tice kritika za vokal...poradicu na tome ;) ali BTW taj demo je od pre godinu i po tako da su se neke stvari promenile.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da kazem...Veliko HVALA!

drago mi je da ti se svidja ,a sto se tice kritika za vokal...poradicu na tome ;) ali BTW taj demo je od pre godinu i po tako da su se neke stvari promenile.

poz

 

Pa okačite nešto novije :no:

 

;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала, Тања!

 

Смрадови су се вратили са мора!

 

Биће и свирки и нових ствари!

 

Yupi!

:veseli:

Nadam se da ću prisustvovati nekoj svirci, baš me zanima kakvi ste live :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.000.000.000.000.000 пута бољи него на снимцима! Једноставно на снимцима то није то као што је уживо... Атмосфера даје тотално другачији доживљај целој причи + што су ти снимци у принципу јако лоши, тј. лајв наступи на много боље звуче! Надам се да ћеш нас слушати!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово могу да потврдим. Уосталом, јеб'о треш метал бенд који уживо није бољи него на снимцима, барем када је у питању енергија која се преноси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сетио сам се једне причице, зове ме женче (ж) и пита ко све иде на неку свирку (неки хит је био у питању):

 

ж: Ко све иде?

ш: Па не'ам појма, Пера, Гера...

ж: :) И ко све свира?

ш: Џет, Андрдет...

ж: :) :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.000.000.000.000.000 пута бољи него на снимцима! Једноставно на снимцима то није то као што је уживо... Атмосфера даје тотално другачији доживљај целој причи + што су ти снимци у принципу јако лоши, тј. лајв наступи на много боље звуче! Надам се да ћеш нас слушати!

 

Pa većina bendova koje volim 1000x bolje zvuče uživo, tako da mnogo očekujem od te svike, budući da su snimci dosta loši, a sviđaju mi se, uživo sigurno zvučite perfektno ;)

Vidimo se na svirci (nadam se uskoro) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...