Jump to content

Decontrolled


Recommended Posts

Ja samo rekoh za sinhronizaciju, zaboravih ostalo da kažem.

 

Kadrovi gde je bend su odlični, baš je kamera onako MTV friendly [mislim na taj žanr muzike koji vi svirate, a piči na MTVu]. Što se tiče ostalih kadrova, mislim da je moglo biti mnogo bolje odrađeno, pogotovo ona grafika, al' dobro, prvi spot, prvi mačići se u vodu bacaju. :pivopije:

 

Slazem se...

 

u slucaju da izbacite ovaj deo, sacuvao sam screeenshot.

 

vuk.jpg

 

hahahahahahaha, ako se ovo izbaci organizovacemo proteste na Trgu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

neki ljudi rado menjaju zene, drugi rado menjaju carape, a decontrolleD je ipak najbolji u menjanju bubnjara. nova zrtva na poziciji, ali samo privremeno, bice Andrej Misic, poznatiji kao Andrew Terrorblast, bubnjar sastava Hetera i Nightfall i verovatno jos par, ali trenutno samo ovih mogu da se setim.

 

uskoro cemo postovati vesti u vezi sa predstojecim svirkama u srbiji i madjarskoj najverovatnije, kao i rezultate nekih preliminarnih dogovora sa potencijalnim izdavacima naseg drugog albuma "the circle', ciji preview i dalje nestrpljivo cekamo.

 

i na kraju, "self portrait" album zvanicno postraje raritet, poslednji kontigent pomenutog ce se od sada moci naci iskljucivo preko banda ili u radnji BIG BANG u TC Usce, a razlog je cinjenica da je nas izdavac MASCOM/Automatic resio da promeni delatnost i da se vise ne bavi izdavanjem muzickih albuma. kako niko od nas nije dovoljno kul da bi izdao knjigu,a pritom ne poznajemo npr ivanu mihic, sve sto je ostalo neprodato, sada ce biti dostupno pomenutim kanalima, te izdanje nece biti reizdavano.

 

vidimo se uskoro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...