Jump to content

Decontrolled


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

brate pogledaj vas last.fm, poslednji put kad sam pogledao imali ste brdo brdo slusanja i skoro svaki top listener je bio brat rus koji voli neku vrstu nu metala/crossovera, to je untapped market, kazem ti :D

 

Mogli bi da snime i spot u gulagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ne razaznajem tekst uopšte, da li biste bili toliko ljubazni da postavite ga postavite ovde, hvala.

Inače ne dopada mi se pesma kako zvuči, bolji mi je materijal sa prvog albuma, a i njega nisam baš nešto zavoleo jer je sve bilo previše ispolirano, i za 2 puta koliko sam vas gledao naživo niste uspeli da prenesete taj muzički vajb sa albuma...

 

P.S. Popularni ste i u Nemačkoj, nekoliko Švaba me je preko last.fm kontaktiralo u vezi vašeg materijala i pitalo da li planirate turneju ka njihovim krajevima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ne razaznajem tekst uopšte, da li biste bili toliko ljubazni da postavite ga postavite ovde, hvala.

Inače ne dopada mi se pesma kako zvuči, bolji mi je materijal sa prvog albuma, a i njega nisam baš nešto zavoleo jer je sve bilo previše ispolirano, i za 2 puta koliko sam vas gledao naživo niste uspeli da prenesete taj muzički vajb sa albuma...

 

P.S. Popularni ste i u Nemačkoj, nekoliko Švaba me je preko last.fm kontaktiralo u vezi vašeg materijala i pitalo da li planirate turneju ka njihovim krajevima...

 

Hvala na kritici.

U Srbiji je tesko preneti bilo kakav vibe uzivo...pogotovo u nasim klubovima i sa klubskim opremama.

Na In Flames-u nismo omanuli u vibe-u.

Sto se tice turneje po EU, bice na jesen, a nemacka je odavno u planu.

 

Metal.

 

EDIT: Tekst ce biti uskoro na sajtu benda. Tada ce pesma moci i da se downloaduje, pored sadasnjeg streama.

 

Pozz

Edited by Mr. Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je HIDEA jedna vrlo valjana pesma!

Iako nikad nisam bio preveliki fan bas ovakvog metala, super je stvar!

Napredak je veliki u odnosu na prvi album.

Po meni, onaj "prog" deo je skroz dobar, a i vokali su prilicno dobri.

 

E, sad...

Ako se to izvede uzivo kako treba "imamo cijelu stvar"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

posto vec duze vreme sa pozicijom bubnjara muku mucimo, resili smo da malo promenimo sistem. dakle:

 

ako pre svega imate zelje i volje, a zatim smatrate da mozete biti novi bubnjar banda Decontrolled, javite nam se na email [email protected] ili myspace/facebook message,ili meni licno na PP. godine ili iskustvo nisu vazni, jedino sto nam je potrebno su vasa ZELJA za sviranjem, adekvatno znanje u tom polju, cinjenica da zivite u beogradu naravno, nivo odgovornosti i spremnost na to da postanete stalni clan banda!

 

molim sve ljude koji zele da pomognu da poruku prenesu svim potencijalno zainteresovanim ljudima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

U utorak, 1. februara u klubu Vrtoglavica u Beogradu premijerno pustamo spot za stvar "Encrypted", koji je sniman upravo u pomenutom klubu.

Posle ponocne premijere, night nastavljamo u tonovima na koje ste navikli na nightovima u ovom klubu, sa osvrtom i na hitove metal muzike i premijerno pustanje jos par pesama sa novog albuma banda, ciji se izlazak uskoro ocekuje, pod imenom The Circle.

Vidimo se tamo!

 

PS uz premijeru spota, takodje pustamo i projekciju kratkog filma iznenadjenja ;)

 

FB event

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=176846482356977&index=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sa predstojeceg albuma The Circle, prvi spot za pesmu Encrypted, snimano u beogradskom klubu Vrtoglavica Rock 4. i 18. decembra 2010. Rezija i produkcija Antagonist studio, sminka i odevanje Ljubica Dolasevic.

 

Posebno hvala:

Zlatko Josic and Vrtoglavica ekipi, Danilo Nikodinovski, Predrag Stojanovic, Isidora Puric, Tijana Damnjanovic, Vlada Pavic, Milena Milanovic, Jovana Curguz, Aleksandra Semenovic, Tamara Simic, Vladislava Gajic, Andrea, Vesna, Mary Mysantropic, Bojana Bogdanovic, Ljiljana Videnovic.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...