Jump to content

Decontrolled


Recommended Posts

Metal grupa iz Beograda.

Odlican sound+textovi sa dubokim znacenjem=fantasticna kombinacija

Idite na www.audiostreet.net u "search" ukucajte "Decontrolled" i poslusajte muziku icon_smile.gif,necete se razocarati!!!

Nd

Mozda je ovako bolje:

 

1.Unleashed:

http://media.audiostreet.net/0D12241CC4564...d/unleashed.mp3

 

2.Nameless:

http://media.audiostreet.net/5650DDE6700F4...ad/nameless.mp3

 

3.Alt+F4=Esc:

http://media.audiostreet.net/648784E400CD4...lt_f4___esc.mp3

 

Odlican bend, bas mi se svidelo ovo sto rade. Ovi linkovi ce i na SerbianMetal.org, a recenzija je vec tamo.

 

Poz!

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, zato si napisala ono pohvalno "tekstovi sa dubokim znacenjem" icon_mrgreen.gif

 

Super je zaista. Sve mi se svidja, i muzika, i tekstovi. Tesko da sam cuo slican bend. Malo jos da se sredi produkcija (tj. vokali da se pojacaju) i bice skroz OK. A da je snimljeno u nekom svetskom studiju, verovatno bi bilo ogroman hit.

 

Poz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i meni se skroz svidja sto imaju totalno novi stil,nesto sto jos nije totalno izlizano i prekopirano od "velikih" bendova biggrin.gif .

Hvala ti na komplimentu icon_redface.gif . No,za svaki slucaj se nadam da ce imati mnogo uspeha,radim na tome icon_biggrin.gif !!!!

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audiostreet nesto ne radi trenutno, probacem kasnije, pa, ako bude srece...

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zodiac Girl linkovi ne valjaju..

a

Apeiron linkovi valjaju.

 

zanimljivo je ovo.

ima neku energiju i svežinu..

sviđa mi se.

ali treba na ovom još mnogo da se radi, pa neću ni da počinjem da iznosim zamerke..

mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne valjaju,pa ja sam prekopirala od Apeirona icon_confused.gif ???!!!

ne mogu da se udubljujem u objašnjenje, ali:

 

ne možeš tako da prekopiraš, jer se ne iskopira cela adresa, nego skraćeni text sa tri tačke u sredini..

na primer:

 

umesto oooooooooooooooooooooooooo.mp3

 

tvoj link je: ooo...ooooo.mp3

 

i ne vodi nigde.

 

eto. icon_da.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dosta elemenata NU metala

o tome i pricham... icon_da.gif

 

i nije mi jasno sta ima loshe u definisanju Decontrolled-a kao NU benda... metalichari ce pre reci da je to modern metal, cisto iz razloga sto ne podnose ovaj drugi zanr...

 

od 3 pesme se demo snimka, 2 su NU po definiciji, jedna je nesto nedefinisano sto ima NU elemenata...

 

 

rezime: u pitanju je NU metal bend... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo je ovo.

ima neku energiju i svežinu..

sviđa mi se.

ali treba na ovom još mnogo da se radi, pa neću ni da počinjem da iznosim zamerke..

mhihi.gif

Krang voli Nu-Metal, uta-ta, uta-ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

o boze... odustajem.

Ma nije u tome problem da neko nekoga u nesto ubedi. Meni ne zvuci kao nu metal. Nije to ni ta produkcija, ni ta atmosfera... Pogotovo ne svirka. 'ajde i da se kaze da ima elemenata, ali nije to dovoljno da se bend svrsta u nu metal. Zato je lakse opisati sa "modern metal".

 

I nemam ja nista protiv nu metala, uostalom stvar benda je kako ce sebe da opise.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije u tome problem da neko nekoga u nesto ubedi. Meni ne zvuci kao nu metal. Nije to ni ta produkcija, ni ta atmosfera... Pogotovo ne svirka. 'ajde i da se kaze da ima elemenata, ali nije to dovoljno da se bend svrsta u nu metal. Zato je lakse opisati sa "modern metal".

 

I nemam ja nista protiv nu metala, uostalom stvar benda je kako ce sebe da opise.

 

Poz!

Ja se potpuno slazem, uostalom ovo su samo tri od trinaest pesama. Na osnovu ovoga nemoze se izvrsiti neka tacna klasifikacija (a kao i da je bitno koji je tacno zanr vazna je zika).

 

Poz.

 

P.S. Za par dana cu da ti posaljem disk sve sa omotom i oslim stvarima cisto da imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...