Jump to content

Dredg


KRANG

Recommended Posts

"i dalje"

 

izgleda znaci da sam ti zagolicao mastu icon_wink.gif

 

 

- pretrazivanje u vise masina za pretrazivanje direktno iz programa

- sve moguce forme drag'n'dropa

- univerzalni popap neutralizator

- tona skinova

- ___________________________ (ubaciti zeljenu karakteristiku ili sposobnost zasto sto sve ima!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"i dalje"

 

izgleda znaci da sam ti zagolicao mastu icon_wink.gif

 

 

- pretrazivanje u vise masina za pretrazivanje direktno iz programa

- sve moguce forme drag'n'dropa

- univerzalni popap neutralizator

- tona skinova

- ___________________________ (ubaciti zeljenu karakteristiku ili sposobnost zasto sto sve ima!)

Skinuo sam vec. Ruzno mnogo izgleda. Koristim samo za sejvovanje radova David Firtha.

Opera do smrta.

Prve tri opcije ima i Opera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, iskljucio sam cookies u firewallu ali i dalje nesto jebe.

Mozila mi se nekako ne svidja, probao sam je ranije i nije me nesto ocarala. IE ne bih koristio ni lud, to je najgluplji browser koji postoji, spor je smrtno, ne radi dugme back kad odem offline, pucketa mi tamo kad otvaram strane... ma sav je bangav

operu koristim od kad sam kupio komp, znaci od verzije 4 ili tako nesto i nemoguce je naesti me da koristim mutavi explorer, doduse ne znam kakav je sa tim "shell-om" ili koji je to vec kurac

mada, i opera je dosta slosila posle verzije 6, ali i dalj je konza

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nego kad smo vec kod dredg-a, da napomenem da su ok. mislim slusljivi su, al me iz nekog razloga podsecaju na P.O.D. nekako mi imaju taj smek. something I just can't quite put my finger on.

Auu bre kakav crni P.O.D.?! Gde li si ti cuo slicnost... icon_confused.gif Da si rekao da te podseca na Porcupine Tree, Mars Volta pa 'ajde ali P.O.D.?! icon_uhoh.gif

 

A vi sa browSERIma smara te... Firefox zakon! icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

car je car a u opere i netskejpa su kozje ushi.

 

 

probaj maxthon+IE, najbolja kombinacija svih vremena. ima pun brod plaginova za program - fudbalski rezultati, konvertor valuta, omogucavac desnog klika i selektovanja stvari na stranicama gde je to zakinuto, plagin za sacuvavanje flash stvari, gomila prevodilaca (onlajn, naravno)....

 

 

jel ima to opera, netskejp, mozila?

 

 

 

poz

Ima sve to Firefox. Na addons.mozilla.org postoje extenzije, pluginovi i themes za fajrfox koji se može customizovati do mile volje. Što je najbolje, Firefox je - open source.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Relativno skoro sam nabavila "Catch without arms" (tnx to AzzA pivopije.gif ), i od tada stalno slusham album... Mnogo mi se svidja... Nekako se lako navuchesh na njihov zvuk...

Nemam prva dva, ali ih moram nabaviti! Josh kad kazete da su bolji od ovog... icon_cool.gificon_da.gif

I spot ne mogu da skinem... Uzecu i to od nekoga... Neko? ph34r.gificon_biggrin.gif

 

***Moze preko njihovog sajta da se gleda spot... icon_da.gif

Edited by Wild Rose

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...