Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Maiden i njihove sole,besmisleno je isto kao i izbirati najbolje pjesme.Recimo sa No Prayera...Run Silnet Run Deep!

I ta je super......Meni se solaze Maiden-a mnogo svidjaju jer su nekako prepoznatljive,svidja mi se kada u pesmama solira prvi gitarsita...posle nekog vremena se ukljucuje i drugi pa onda i treci......Plus što Bruce(ovde konkretno mislimo na albume iz njegovog perioda,jel tako?)ima fenomenalan glas,strašno prilagodljiv...ja retko nadjem zamerku većini njihovih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ta je super......Meni se solaze Maiden-a mnogo svidjaju jer su nekako prepoznatljive,svidja mi se kada u pesmama solira prvi gitarsita...posle nekog vremena se ukljucuje i drugi pa onda i treci......Plus što Bruce(ovde konkretno mislimo na albume iz njegovog perioda,jel tako?)ima fenomenalan glas,strašno prilagodljiv...ja retko nadjem zamerku većini njihovih stvari.

Daaaa,da.Ma Maiden gitare vazda poznas,"medjusobno pricaju".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgora.. hm, sećam se da mi je neka sa No Prayer baš bila shit, valjda Hooks In You, i Wildest dreams, od prvog slušanja mi se život smučio, naročito pošto je to bio neki raspali bootleg snimak! ph34r.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgora.. hm, sećam se da mi je neka sa No Prayer baš bila shit, valjda Hooks In You, i Wildest dreams, od prvog slušanja mi se život smučio, naročito pošto je to bio neki raspali bootleg snimak! ph34r.gif

Hooks In You je moja omiljena stvar sa No Prayer-a!

 

A najgora mi je verovatno The Educated Fool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blaze je supak violent.gif

O ukusima se ne raspravlja.Mislim,šta sad,uvek će neko će reći "Bruce je šupak",drugi "Blaze je kreten",treći "DiAnno nema pojma"......Ja ne gotivim Blaze-a,al' jebiga,kako da očekujem da neko poštuje moj ukus ako ja ne poštujem tudji?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta bre vise...ovo nema smisla.Sve se jedno te isto vrti u krug,,,kako vam vise ne dosadi da pricate da Blaze nema pojma da je dianno kralj.Vec smo culi to videli i dovidjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...