Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Hm najgora pesma ....................pa to je tesko pitanje............................recimo............fear of the dark mi je odlicna pesma ali me je toliko uzasno smorila...............da dobijem ospice kad je cujem.............. kad spomenes Maidene dvi odmah pocnu da ti pricaju o toj pesmi.................npr. svidi mi se cura............pricamo............ona me pita..........koji mi je omiljeni band.......ja kazem Iron Maiden............ona kaze: jao znam njihovu stvar Fear of the dark pustaju je stalno u KST-u................i onda vidis mene kako trcim glavom bez obzira ...................i sledec se bitam zbog cega me gospod stavlja pred toliko iskusenje da nekom pregrizem vrat..........i onda da bih se smirio radim sledece: wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif .........pa ko duze izdrzi.........samo da se zna da uvek ja izgubim.........ali ne gubim nadu.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm najgora pesma ....................pa to je tesko pitanje............................recimo............fear of the dark mi je odlicna pesma ali me je toliko uzasno smorila...............da dobijem ospice kad je cujem.............. kad spomenes Maidene dvi odmah pocnu da ti pricaju o toj pesmi.................npr. svidi mi se cura............pricamo............ona me pita..........koji mi je omiljeni band.......ja kazem Iron Maiden............ona kaze: jao znam njihovu stvar Fear of the dark pustaju je stalno u KST-u

"Fear of the dark" je postao kliše...svako je zna....šteta što Maiden-e poistovećuju sa njom,kad oni imaju mnogo boljih stvari....

Usput-budi-rečeno stalno mi se dešava da ,kad upoznam nekoga,i počne priča o muzici,većina se obavezno šokira kada počnem da trabunjam o tome šta slušam,i o muzici uopšte.Kao:"Ali....ti si DEVOJKA.Jebote,ti si devojka,a slušaš Accept ,Judas priest,Crimson glory(npr.).Baš mi je drago da jedna DEVOJKA toliko toga zna!" icon_rolleyes.gif

 

Ma,daaaaaaaaaaaj..izgleda da skoro svi kad vide curu koja sluša metal,automatski očekuju da je pozerkica koja ne zna da navede 3 pesme(nazalost,znam mnogo takvih),ili da je gotičarka. icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,daaaaaaaaaaaj..izgleda da skoro svi kad vide curu koja sluša metal,automatski očekuju da je pozerkica koja ne zna da navede 3 pesme(nazalost,znam mnogo takvih),ili da je gotičarka. icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

 

To uopste nije istina, samo se druzis s pogresnim ljudima. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,daaaaaaaaaaaj..izgleda da skoro svi kad vide curu koja sluša metal,automatski očekuju da je pozerkica koja ne zna da navede 3 pesme(nazalost,znam mnogo takvih),ili da je gotičarka. icon_mad.gif  icon_mad.gif  icon_mad.gif  icon_mad.gif

 

Jbg, fora je što stvarno ima MNOGO tih pozerkica. I za mene je prijatno iznenadjenje kad vidim da devojka sluša stari hard/heavy ili power/prog. i pritom se (sad već nebitno od žanra) dosta razume u bendove, samu muziku, kada ceni pravi muzički kvalitet nekog benda, a ne pali se na "harizmu" pevača ili tako nešto.

Što je najcrnje, ima dosta njih koje se pale na Mansona, Him, Linkin Park, Tokio Hotel i slično, i misle da su metalke... wallbash.gif

+ one što postanu opake blackerke u roku od 3 dana, i onda vide mene u majici Maidena i kao podsmevaju se nešto, a čule su od blacka samo za Mayhem, CoF i Dimmu Borgir! icon_smile.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, fora je što stvarno ima MNOGO tih pozerkica. I za mene je prijatno iznenadjenje kad vidim da devojka sluša stari hard/heavy ili power/prog. i pritom se (sad već nebitno od žanra) dosta razume u bendove, samu muziku, kada ceni pravi muzički kvalitet nekog benda, a ne pali se na "harizmu" pevača ili tako nešto.

Što je najcrnje, ima dosta njih koje se pale na Mansona, Him, Linkin Park, Tokio Hotel i slično, i misle da su metalke... wallbash.gif

+ one što postanu opake blackerke u roku od 3 dana, i onda vide mene u majici Maidena i kao podsmevaju se nešto, a čule su od blacka samo za Mayhem, CoF i Dimmu Borgir! icon_smile.gif

Ma da...znam na sta tacno mislis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem ni u tome sto one slusaju gothic, black.death ili sta vec ( licno smatram da to sviraju ljudi koji ne umeju da sviraju heavy) i ja to postujen iako ne volim...........ali sto se meni kao nesto podsmevaju sto slusam Maidene, Whitesnake, Sabbathe...itd. A tek kad kazem da volim blues svirke i ne nosim lance i katance na sebi...........................ja ispadoh najveca pozercina i sta ti ja znam kakva jos rabota......ma znas kad cu sad da kupim martinke...................

 

Nego ljudi video sam na jednom engleskom forumu kao neku vrstu peticije upucene maidenima da se Izbaci Janic Gerc...............licno to smatram za nebulozu...................pa sad zvuce bolje nego ikad otkad imaju tri gitare....................Sta govore vasi umovi?

Edited by Vukodav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, fora je što stvarno ima MNOGO tih pozerkica. I za mene je prijatno iznenadjenje kad vidim da devojka sluša stari hard/heavy ili power/prog. i pritom se (sad već nebitno od žanra) dosta razume u bendove, samu muziku, kada ceni pravi muzički kvalitet nekog benda, a ne pali se na "harizmu" pevača ili tako nešto.

Što je najcrnje, ima dosta njih koje se pale na Mansona, Him, Linkin Park, Tokio Hotel i slično, i misle da su metalke... wallbash.gif

+ one što postanu opake blackerke u roku od 3 dana, i onda vide mene u majici Maidena i kao podsmevaju se nešto, a čule su od blacka samo za Mayhem, CoF i Dimmu Borgir! icon_smile.gif

Ma,slazem se skroz. icon_da.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...