Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Jebote, ovi maideni su bas neverovatna pojava! :da:

Znaci, oni su mi 'prvi' bend (kao i mnogima), mogu reci i najdrazi (takodje, kao i mnogima :) ), ali ono ne slusam ih cesto u poslednje vreme, i cak sam par puta pomislio nesto u fazonu 'ma sad i da dodju, boli me kurac, cekao sam dok sam cekao, pros'o voz sto se mene tice'. I sad dodjem na ovu jebenu temu, cisto iz zezanja i procitam ovu dojajnu vest! Malo je reci da me ne boli kurac :) , cak stavise jako sam srecan, (3. put kazem, kao i mnogi :):spava::uhoh: ) i znam da ce ovo zvucati kao neko 'troo' pozerisanje (koje inace mrzim vise od svega, jer je stvarno pateticno i jadno), ali boli me kurac :) : Jedan je Iron Maiden!

P.S. znam da ovaj post ima puno teksta, a realno ne govori ni o cemu, ali ipak je ovo forum :da::) Barem ovde mozes da kenjas kol'ko hoces :da: Mislim ja licno ovde ne poznajem nikog, i realno boli me kurac sta ljudi misle o meni (a i ne mogu da znaju nista na osnovu jebenih postova, koje ionako pishem ili pijan, ili u stanju nervnog rastrojstva :da::) )

Toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali vi meni ili ne, ja sam nakon skoro 4 godine prvi put u celini preslusao "Dance Of Death". Naravno, album je odlican. Pojedine pesme su mnogo bolje, pojedine malo smaraju (uglavnom zbog duzine), ali, po dobrom starom obicaju, Maideni ne sviraju najbolje pesme sa svojih albuma uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobe, poduvaj ga, Morbidi su kraljevi, King je samo sluga :evotigana:

Organizator je ili Komuna ili Star production, tako nesto, sto mu dodje na isto, nema dalje.

 

EDIT: nisu nove pesme lose, ali se sve vise i vise pomeraju ka meksem zvuku, doduse sa stilom, ali se ipak pomeraju.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno 20 puta sam citao na njihovom sajtu, misleci da su me oci izdale !! Ali da, da......napokon docekah i taj trenutak.....IRON MAIDEN IN SERBIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

ala ce biti loodnica ...... !!!!

 

uh......i dalje ne mogu da dodjem sebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...