Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ja mislim da će na ovoj mini turneji biti skroz drugačija set lista i stage dizajn od onog predhodnog.

 

Biće tu svega pomalo za svakoga i koncert takav da ćete pamtiti celog života.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden have confirmed that further to last weeks announcement of an additional show in Athens they will be playing a headline show in Belgrade on Wednesday March 14th 2007 as part of a short run of dates in mid March.

 

The venue is the 18,000 capacity Belgrade Fair Indoor Arena and tickets for the show will be going on sale on Wednesday 24th January.

 

Says Steve Harris 'I'm pretty sure in saying that this will be the first time we've been to Belgrade for just over 20 years back on the Somewhere in Time tour so I'm sure many of our fans in Serbia will be very excited at the news that we're making this visit that some would say is long overdue! As we said a couple of years ago we would try and visit new places and cities where we haven't played for a long time when the opportunity to do so came up and this is just such an occasion. And we are very much looking forward to it'

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf....trenutno sam i srecna,ali i tuzna.

1.Dok ne cujem zvanicnu informaciju od "domacih" organizatora,strepim da je isti slucaj kao sa "Helloween"-om

2.Ako se karte pustaju u prodaju 24..januara,znaci,za nekoliko dana,a mi pritom ne znamo ni gde ce se prodavati,ni po kojoj ceni,(a do para treba doci u medjuvremenu,jel`te :da: )....ja se mogu oprostiti od koncerta...a to je nesto na sta ne zelim da mislim,jer "Maiden"-e cekam vec godinama...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf....trenutno sam i srecna,ali i tuzna.

1.Dok ne cujem zvanicnu informaciju od "domacih" organizatora,strepim da je isti slucaj kao sa "Helloween"-om

2.Ako se karte pustaju u prodaju 24..januara,znaci,za nekoliko dana,a mi pritom ne znamo ni gde ce se prodavati,ni po kojoj ceni,(a do para treba doci u medjuvremenu,jel`te :da: )....ja se mogu oprostiti od koncerta...a to je nesto na sta ne zelim da mislim,jer "Maiden"-e cekam vec godinama...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

 

1. domaci organizatori potvrdili 100% (bilo sinoc na radio 202-ci)....ne strepi vise

 

2 "karte ce se prodavati na mestima gde ste ih kupovali i za ostale koncerte"(gore pomenuti izvor informacija).....znaci sirom Srbije !!....cena ce se znati do ponedeljka !!!

 

nemoj da places i tugujes....nego, vidimo se na koncertu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. domaci organizatori potvrdili 100% (bilo sinoc na radio 202-ci)....ne strepi vise

 

2 "karte ce se prodavati na mestima gde ste ih kupovali i za ostale koncerte"(gore pomenuti izvor informacija).....znaci sirom Srbije !!....cena ce se znati do ponedeljka !!!

 

nemoj da places i tugujes....nego, vidimo se na koncertu :pivopije:

 

:pivopije: Nadam se.

Vest o koncertu je obišla ovdašnje metal-krugove,pa smo ja i ortakinje donnele zaključak da ćemo učiniti sve što možemo da odemo na taj koncert....doduše,nećemo ići u krajnost,kao što je Ljubićki most. :):):):):):):)

Moj ćale je oduševljen što dolaze.......još nešto u moju korist! :):):):):):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa ljudi...izasla vest o MAIDENima u Blicu, Danasu, Glasu, a verovatno i o stalim dnevnim novinama...inace organizator je AVALON iz Skoplja :confused: , i rekose da su namerno izabrali Beograd, i ocekuju puno gostiju iz okolnih zemalja...inace ovo je jedan od 4 koncerta koji Maiden drzi u martu, tu su jos Indija, Dubai, Atina...tako valjda bese...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa ljudi...izasla vest o MAIDENima u Blicu, Danasu, Glasu, a verovatno i o stalim dnevnim novinama...inace organizator je AVALON iz Skoplja :confused: , i rekose da su namerno izabrali Beograd, i ocekuju puno gostiju iz okolnih zemalja...inace ovo je jedan od 4 koncerta koji Maiden drzi u martu, tu su jos Indija, Dubai, Atina...tako valjda bese...

 

 

 

xm.....vec napisano dosta puta na onom drugom mestu, ali nije na odmet ponoviti :)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, ima da se mnogo oduzuju! 21 godina BRE! Hocu ceo "Somewhere In Time", mamu im...

Vala bilo bi previshe sarkastichno... ali ako... neka

 

EDIT: usput taj su vec jednom svirali i to na somwhere on tour

 

Jebote,mislim da ce me strefiti srcka..... :bigblue: jel to sigurno...ono,BAS sigurno?!? :confused::confused::confused::confused::confused:

To sam i ja mislio, jedva sam preteko kad sam ih prvi put video, ne beshe to davno...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...