Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Otkazana Angra :udri:

Zna se zbog koga :udri:

 

Jos samo da Purgeri pobede Helloween na onoj anketi i da kazem da mi je ovo najgora godina u zivotu...na samom njenom pocetku...

 

 

 

Jebi ga. Ne moze neki nizerazredni bend da se poredi sa zna se vec kim.

A ako ti od svega toga zavisi zivot, ti onda nemas zivot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkazana Angra :udri:

Zna se zbog koga :udri:

 

Jos samo da Purgeri pobede Helloween na onoj anketi i da kazem da mi je ovo najgora godina u zivotu...na samom njenom pocetku...

 

 

 

Pa nemoj da se stresiras

maideni dolaze sad pa ko zna kad

angra i helloween ce pre da dodju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam hteo da kazem care, ali njima koncert u Beogradu nije bio bitan pa su odlucli da je odsviraju.

 

Ne pricaj gluposti. Inace to da im nije bio bitan pa su zato svirali LoLDR sam cuo mnogo puta, da te podsetim to nije bio 1 koncert nego 3 koncerta u bivsoj Jugi Beograd, Ljubljana i Zagreb sto su oni nazvali "Somewhere in Yugoslavia" posle toga su imali ukupno 12 datuma za redom u Istocnoj Evropi tipa Poljska, Madjarska, Cehoslovacka, a Beograd je u to vreme bio Bog za ove drzave i ubedljivo najznacajnije mesto na kome su izmedju svih ovih mogli da sviraju.

Ako si bio na prosloj turneji, mislim na DoD koju su poceli u Debrecinu, video bi kako su gresili i kakve su gafove imali kad nisu znali koju ce pesmu da sviraju, pa su Hallowed be Thy Name 2 put pocinjali, greske koje uopste nisu uobicajene za Maiden. Ali jednostavno to se dogadja kada je to prvi koncert i sve nije do savrsenstva uigrano. Na narednim koncertima su menjali pa neka pesma isto nije vise bila svirana.

Beogradski koncert iz 1986 ako imas dobar snimak i ako si ga odslusao je odlican bez greske iako je bio prvi na turneji, a posle te pesme je Bruce imao manji govor u kome je rekao da su zeleli da odsviraju neku specijalnu stvar sa novog albuma itd. Inace na netu svi ubijaju za bootleg ovog koncerta zbog te stvari, a za Ljubljanu i Zagreb koje takodje imam im se zivo je..

 

Edited by KAKTUSCAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da su plavuse glupe.....evo i one kazu ponekad nesto pametno !

 

:):):):) Ali,ja sam crnka-vidiš valjda profil,a na avataru je moja omiljena pevačica Doro Pesch.....

u jebote

 

Grčka je Grčka...kod nas će biti manje.

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...