Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

sto se mene tiche

ne bi morali da sviraju

03. Brighter Than A Thousand Suns

07. For The Greater Good of God je dosadnooooooo

 

ali mislim da bi trebali da sviraju Longest Day...

Benjamin Breeg nije neka pesma al je uzivo jebeno dobra...

 

ali cuti lemmy svirace vam klasime jebote, nama su na bis samo svirali

Iron Maiden

Fear of The Dark

2 Minutes To Midnight

The Evil That Men Do

Hallowed Be Thy Name

 

ali bre svirace vam pesme de se bash vidi zasto ga zovu maiden siren^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas jeproslo ovako....lose ozvucenje,fina svirka,super atmosfera,5 pesama sa novog i sa starog ostatak...nazalost samo jedan bis....ma odlicno je kako ih nisam gledo super mi je....objektivno je bila polu-tezga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cert bio fenomenalan.

Mnogima se na primer nije svidela set lista, a meni jeste.

Takodje mi se svideo i zvuk.

Minus-to sto su svirali samo 14 pesama.

Ja sam dosao da s ciljem da se super provedem, i to mi niko nije pokvario:

ni guzvanje pri ulasku u halu,ni pijani kreteni u hali, kao ni guzvanje pri izlasku iz hale.

Lauren Harris je takodje odlicno odradila svoj deo posla.

I za kraj:

Scream For Me Belgrade!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Different World

02. These Colours Don't Run

03. Brighter Than A Thousand Suns

04. Wrathchild

05. The Trooper

06. The Reincarnation of Benjamin Breeg

07. For The Greater Good of God

08. The Number of The Beast

09. Fear of The Dark

10. Run To The Hills

11. Iron Maiden

--------------------

12. 2 Minutes To Midnight

13. The Evil That Men Do

14. Hallowed Be Thy Name

 

ova setlista je fenomenalna... pored onoga sto sam vec napomnuo za novi album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cert je bio neverovatan, neznam odakle im energija jebote... Sto se pesama tice nisu lose odabrali, ali voleo bih da su svirali i Aces High... I idem i sledeci put, jerbo Brus rece da ce da drndaju ponovo na stadionuuu... Kako je bilo do jajjajajaaaa... IROOOON MAIIIDEEEEN !!!

Odo ja da lecim mamurluk... \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Maideni su zakon najveći. Energičniji su od mnogo mlađih bendova, a Nicko McBrain je stvarno jedan neponovljiv bubnjar. Bruce i Steve su pravi šoumeni, a tri gitare, koje se uz to odlično slažu - to je ono što izdvaja Maidene u odnosu na sve druge bendova. UP THE IRONS!!!!!!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio stvarno sjajan.Jedine primedbe idu na racun zvuka koji je bio uzasan,i na setlistu koja nije bila bas sjajna.Jebale ih ove nove stvari,smorile su me do krajnjih granica.Ali su stare bile do jaja.

Iako nisam neki preterani fan Maidena,mora priznati da sam se strava proveo.Odlican koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Lepo opisano i ono sto sam ja sa svog polozaja video i cuo zaista jeste tako kako je navedeno u gore datim linkovima.

Sve u svemu vrhunski spektakl.

Bubnjevi ubijaju.

3 gitare razvaljuju etar.

Brus Brus peva pa rastura.

Harise drzi uzda cvrsto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilooo je fenomenalno!!! Uh,jos uvijek ne mogu da vjerujem :) Odabrali su pjesme sa novog albuma koje mi se svidjaju,i naravno stare odlicne! Bilo je masu ljudi,mislila sam da ce mi,u najboljem slucaju,ruku slomit' koliko su me gurali.. I vidjela sam ih dobro..

Ako neko ima slike neka mi posalje ovdje poruku da mu mail dam.. :mrgreen: :rispekt:

Share this post


Link to post
Share on other sites

01. Different World

02. These Colours Don't Run

03. Brighter Than A Thousand Suns

04. Wrathchild

05. The Trooper

06. The Reincarnation of Benjamin Breeg

07. For The Greater Good of God

08. The Number of The Beast

09. Fear of The Dark

10. Run To The Hills

11. Iron Maiden

--------------------

12. 2 Minutes To Midnight

13. The Evil That Men Do

14. Hallowed Be Thy Name

 

ova setlista je fenomenalna... pored onoga sto sam vec napomnuo za novi album...

 

Slazem se u potpunosti...

Neki put mi se ucini da neki ljudi jednostavno NECE da priznaju da nove pesme nisu lose (meni su savrsene), cak i kad su culi kako mocno zvuce uzivo, zbog jebem li ga cega, da bi ispali kul u drustvu (jer koja stara grupa je ikad izdala dobar novi album? :rolleyes: ) ili ih je iz nekog razloga sramota da priznaju da su mozda pogresili, ili sta ja znam... Mozda i ja serem, ali tako kategoricno negiranje kvaliteta novih stvari je meni prilicno sumnjivo.. :no::ph34r:

Sad kad sam cuo kako ovih pet stvari avuce mocno, mislim da sam ja bio jedina budala na sajmu koja bi vise volela da cuje ceo novi album uzivo kao na setlisti jesenas :ph34r::evotigana: ... I da sam ja bio jedina budala u krugu od 50 metara koja je znala jos nesto od novih stvari osim oooO dela na These Colours Don't Run... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi brate ja sam chuo ceo album uzivo i zvuchi samo tako. AMOLAD definitifno nije njihov najbolji album, ali uopste nije losh.

 

Ja sam ga pre koncerta onako, manje vishe preslushao par puta i otisho da vidim uzivo i raspametio se.

Sad josh uvek mi nije AMOLAD najbolji njihov album niti ce to ikada biti niti je nejbolji, ali je ok. Cak je i dobar album, ali nije bash za maiden... mislim ipak oni treba da sviraju neki brzi metal... NWOBHM

 

E sad ukusi se razlikuju.

 

Dobro maideni razbijaju uzivo, barem su kom mene svirali skoro dva i po sata sa konstantno fenomenalnim zvukom^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti...

Neki put mi se ucini da neki ljudi jednostavno NECE da priznaju da nove pesme nisu lose (meni su savrsene), cak i kad su culi kako mocno zvuce uzivo, zbog jebem li ga cega, da bi ispali kul u drustvu (jer koja stara grupa je ikad izdala dobar novi album? :rolleyes: ) ili ih je iz nekog razloga sramota da priznaju da su mozda pogresili, ili sta ja znam... Mozda i ja serem, ali tako kategoricno negiranje kvaliteta novih stvari je meni prilicno sumnjivo.. :no::ph34r:

Sad kad sam cuo kako ovih pet stvari avuce mocno, mislim da sam ja bio jedina budala na sajmu koja bi vise volela da cuje ceo novi album uzivo kao na setlisti jesenas :ph34r::evotigana: ... I da sam ja bio jedina budala u krugu od 50 metara koja je znala jos nesto od novih stvari osim oooO dela na These Colours Don't Run... :mrgreen:

 

Nije najbolji,ali si u pravu...

Odlican je;

Mnogi nece da povuku rec(balkanci zatucani);

I ja sam ih pevao :rockdevil:

 

ukratko-sjajan koncert!!!

 

Dao bog pa opet dosli!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi brate ja sam chuo ceo album uzivo i zvuchi samo tako. AMOLAD definitifno nije njihov najbolji album, ali uopste nije losh.

 

Ja sam ga pre koncerta onako, manje vishe preslushao par puta i otisho da vidim uzivo i raspametio se.

Sad josh uvek mi nije AMOLAD najbolji njihov album niti ce to ikada biti niti je nejbolji, ali je ok. Cak je i dobar album, ali nije bash za maiden... mislim ipak oni treba da sviraju neki brzi metal... NWOBHM

 

Mislim da se slazemo brate :pivopije::rockdevil:

 

Meni se novi album mnogo svidja, mada tu vaznu cinjenicu igraju i tvoja licna ocekivanja... Naivno je ocekivati da neki bend, stoji zamrznut u vremenu i da razmislja, oseca (pa samim ti i stvara istu muziku) kao pre 20 godina... To moze samo Manowar :udri::mrgreen::bigblue:

 

Muzika koju stvaras je deo tebe, na neki nacin ona predstavlja sve ono sto si ti u tom trenutku kad je stvaras, ona je tvoj pecat, i zato Maideni jednostavno ne mogu da snimaju Powerslave, ili Number Of the Beast iznova i iznova... A osim toga, ja bi bio razocaran kad bi to radili...

 

Nije najbolji,ali si u pravu...

Odlican je;

Mnogi nece da povuku rec(balkanci zatucani);

I ja sam ih pevao :rockdevil:

 

ukratko-sjajan koncert!!!

 

Dao bog pa opet dosli!!!

 

 

Ni ja nisam rekao da je najbolji.... Mada opet moram da priznam da su meni skoro svi Maiden albumi podjednako dragi, pa tako i ovaj...

 

Mislim da ce sigurno doci opet, a ako ne ja definitivno stekam pare, za inostranstvo sledeg leta.... Jednostavno moram opet da ih vidim... Ali ovaj put idem sam... Za detaljnije objasnjenje potrazi moj post na temi o samom koncertu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...