Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Takodje hocu da cujem komentare o najnovijoj glasini da ce Avril Lavarange ucestvovati u snimanju Maiden jedne od pesama Maidena na najnovijem albumu.Ja mislim da je to totalna propast i da sve "fanove" koji to podrzavaju(osim one koji bi to hteleli da je vide kako bi imali zasta da vezbaju desnicu :rolleyes: ) treba postreljati i obesiti nasred Terazija.Ili menhetena.Kako god im se prohte

 

 

Prvi put cujem za ovo...haos.....Avril.... :ph34r: ...

Ma,ne verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avril... :lol:

 

Pffffffffffff...

 

Važi - AL JUČE

 

:) :) :) :) :)

 

Hvala što ste me ovako lepo nasmejali.

 

:pivopije:

 

i da- imaš 5 od mene za ovo.

 

Nisam se smejao ovako urnebesno od juče (kad sam gledao mrak film 3 ponovo, po stoti put).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako

Verovatno vam je poznata pesma-Reincarnation of Benjamin Breeg.Od tada,pokrenuta su mnoga pitanja ko je zapravo on.Postoji jedan sajt koji je zove www.benjaminbreeg.co.uk u kome jedan njegov "rodjak" istrazuje misteriju njegovog ubistva.E sad ovo je njegova biografija

 

Benjamin Breeg was born in London on September 3rd, 1939.

After the deaths of his parents in a house fire in September, 1947, Breeg was sent to an orphanage in the East End. The cause of the fatal fire, to this day, remains unexplained. Breeg himself was present in the house at the time but escaped unharmed.

 

He was a bright child but very solitary, prompting one of his carers at the orphanage to state: "He has the demeanour of a child who seems to bear more weight upon his shoulders than any person should. What goes on behind his eyes makes one wonder what's troubling him." As well as his academic interests, Breeg also became interested in The Bible and expressed a desire to join the clergy.

 

Breeg was fostered by three families between 1947 and 1950 but each time, he was returned to the orphanage, unable

to settle in any of the new homes that had offered to raise him. It was on his tenth birthday in 1949, that he began to experience nightmares that he himself later described as "the most vile and tortuous I have ever endured." Despite this, he went on to develop incredible talent as an artist and produced a large number of drawings, sketches and paintings. However, none of these survive and are believed to have been destroyed by Breeg himself. To this day, no one knows why. The subjects of these paintings, however, supposedly caused great consternation and distress among those who Breeg allowed to view them.

 

The verdict of one close friend who saw some of Breeg's work is as follows: "He says he paints what he sees. If this is true, I can only thank God I have no window into his mind."

 

Breeg's first job on leaving the orphanage, in 1954, was at a local Undertakers, where he was given the task of engraving headstones. His interest in the Bible had by now turned into what a colleague deemed to be "obsessive". He lived alone and little is known about his life between 1955 and 1959 other than that his interest in joining the clergy diminished. His obsession with the Bible, however, did not.

 

Breeg travelled widely between 1960 and 1970, visiting many different countries. Living for two years in Haiti before travelling to Eastern Europe where he lived between 1966 and 1969. He was forced to flee from Romania in 1969 following local Police investigations. He returned to England in March 1971. Upon his return, he was offered a position with the International Institute of Paranormal Investigation which he accepted.

 

Breeg wrote four books between 1971 and 1977. None of these, as far as can be ascertained, remain in print. All, however, concern the sights and cultures Breeg experienced while travelling. The emphasis in all four volumes is on the Occult practices of the countries visited.

 

Benjamin Breeg disappeared from his home on June 18th, 1978. All efforts to locate him proved unsuccessful.

 

Ako neko ne razume engleski,nije vazno sticicemo do vaznih detalja

Obratite paznju na sledece delove

 

After the deaths of his parents in a house fire in September, 1947, Breeg was sent to an orphanage in the East End.

 

On je rodjen u East Endu isto kao i Steve Harris.Njemu su roditelji poginuli a on je odrastao kao siroce.I Steve Harris je odrastao bez roditelja,sa babom i dedom

 

He was a bright child but very solitary, prompting one of his carers at the orphanage to state: "He has the demeanour of a child who seems to bear more weight upon his shoulders than any person should. What goes on behind his eyes makes one wonder what's troubling him." As well as his academic interests, Breeg also became interested in The Bible and expressed a desire to join the clergy.

 

Ovde pise da je Breeg bio ljubitelj religiju i da je hteo da se prijavi u svestenstvo.I Steve Harris je isto obozavao "religiju"(preneseno znacenje fudbala,i Steve je zeleo da se prikljuci svestenstvu,tj. fudbalksom timu)

 

Breeg was fostered by three families between 1947 and 1950 but each time, he was returned to the orphanage, unable to settle in any of the new homes that had offered to raise him.

 

Breeg je imao 3 porodice koje su ga usvojile,ali nije mogao da se skrasi.Ni Steve nije mogao da se skrasi u nekim ranijim bendovima pre Maidena

 

It was on his tenth birthday in 1949, that he began to experience nightmares that he himself later described as "the most vile and tortuous I have ever endured."

 

Ovde se pominje da je on imao stravicne nocne more.Slicno mozda The Number of the Beast?

 

Despite this, he went on to develop incredible talent as an artist and produced a large number of drawings, sketches and paintings. However, none of these survive and are believed to have been destroyed by Breeg himself. To this day, no one knows why. The subjects of these paintings, however, supposedly caused great consternation and distress among those who Breeg allowed to view them.

 

Ovde pise da je Breeg imao veliki dar za crtanja i da je puno crtao ali da je unistio slike.I Steve je crtao i imao interesovanje za umetnost,cak je i dizajnirao podloge za Maiden albume,ali je samo za The Soundhouse tapes objavljen zvanicno.

 

Breeg's first job on leaving the orphanage, in 1954, was at a local Undertakers, where he was given the task of engraving headstones. His interest in the Bible had by now turned into what a colleague deemed to be "obsessive".

 

Znaci Breeg je po izlasku iz obdanista pravio nadgrobne spomenike kod grobara(vidite "cover" za singl album) i interesovao se za Bibliju sve vise i vise.Moze li ova kompanija biti "Eddy and the son"?(vidite cover za Death on the road).Takodje i Steve se sve vise interesovao za fudbal

 

He lived alone and little is known about his life between 1955 and 1959 other than that his interest in joining the clergy diminished. His obsession with the Bible, however, did not.

 

Njegov zivot je bio slabo poznat u periodu 1955-1959,i njegov interest da se pridruzi svestenstvu je spasnuo,ali ne i interesovanje i za religiju.I Steve je bio vrlo slabo poznat kad je osnovao Maidene(1975-1979 do izlaska soundhouse tapes).Takodje nije vise hteo da igra za neki tim,ali je i dalje voleo fudbal

 

Breeg travelled widely between 1960 and 1970, visiting many different countries.

 

Breeg je puno putovao od 1960-1970.I Maiden je 1980-1990

 

Living for two years in Haiti before travelling to Eastern Europe where he lived between 1966 and 1969.

 

Ziveo je 2 godine u Haitiju(Vudu religija,povezite sa Dance of Death,gde se pominje vudu religija).Takodje pogledajte i godine.666?TNOB?

 

He was forced to flee from Romania in 1969 following local Police investigations.

 

1969 je pobegao iz Rumunije.Povezite sa originalnim albumom(Transylvania i Running Free)

 

Breeg wrote four books between 1971 and 1977. None of these, as far as can be ascertained, remain in print. All, however, concern the sights and cultures Breeg experienced while travelling. The emphasis in all four volumes is on the Occult practices of the countries visited.

 

Breeg je napisao 4 knjige u periodu 1971-1977 na osnovu putovanja.Clanovi Maiden su puno bili tada rastrkani u 4 benda u tom periodu pre okupa 1977.

 

Benjamin Breeg disappeared from his home on June 18th, 1978. All efforts to locate him proved unsuccessful.

 

Breeg je nestao 18th Juna,1978.Nije vise nadjen

 

Celu biografiju Benjamin Breega moze se naci na onom sajtu.Napisao ga je navodno neki njegov rodjak koji,kad je trebao napokon da razjasni sve jednostavno-nestao.Proverio sam nekoliko sajtova i provalio nesto u vezi tog sajta-A. Breeg,navodni rodjak ne postoji,te se moze zakljuciti da je sajt u posedu Maidena.E sad da se vratimo na ono gore.Breeg je navodno nestao 18-og Juna 1978,samo 6 meseci pre objavljivanja prvog Maiden demoa The Soundhouse tapes.Da li je mozda IRON MAIDEN USTVARI REINKARNACIJA BENDZAMIN BREEGA???E sada na taj datum Cercil je objavio njegov cuveni govor(inace uvod za Aces High),na taj dan.Na taj dan je bila i bitka za Vaterlo,gde je Napoleon napokon porazen,bilo je puno bitaka tog dana(ne zaboravite,AMOLAD je tada objavljen,a on govori o ratovima),vrlo vazan datum.Medjutim to nije vazno.Pogledajte ovaj timetable

 

1939. rodjen Breeg

1978. smrt Breega

1979. Maiden objavljuje prvi demo

2008. Moguci datum 15 albuma Maiden

 

Da li je mozda ovo neki nagovestaj da ce se bend napokon posle 30 godina raspasti?Ipak,po svim ovim dokazima sa sajta koji je Maidenovo vlasnistvo mozda Maiden tako nesto najavljuje da ce se posle ovog 15-og alubma povuci.Nije verovatno,ali mora covek da se zapita...

 

I na kraju-ko je ustvari Benjamin Breeg?Benjamin Breeg je imao puno patnji,pogotov pri snu(Someone to save me

Something to save me from myself).Uporedimo ovo sa pesmom Infinite Dreams sa albuma Seventh Son of a Seventh Son(Help me – help me to find my true self without seeing the future,Save me – save me from torturing myself even within my dreams).Znaci,da li je moguce da je Benjamin Breeg Seventh Son of the Seventh Son.Njegova biografija nista ne govori da je imao bracu i sestre ali ni ne porice-moguce je da su umril u onom pozaru.Vrlo interesantno...

Edited by Eternal Warrior

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta zanimljia prica...naime, kada je izasao ep TROBB odmah sam trazio po netu nesto o njemu...i procitao sam dosta slican tekst !! Ali, nigde nisam video, nasao, skontao poredjenje zivotnog toka njega i Steva Harrisa !!!

 

 

Naime, iz svega ovoga se nadam da ce Iron Maiden nastaviti s' radom i posle 2008 jer ne vidim razlog da prekinu muzicku karijeru ..... Od ponovnog okupljanja, svake trece godine izbacuju album, 30-40 koncertata tokom godine....zasto i dalje ne nastavi tako !!

 

 

 

 

UP THE IRONS !

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice sajta www.benjaminbreeg.co.uk pogledajte zadnji upis njegovog rodjaka.on kaze da ce taj covek iz rumunije napokon doci 18-og Avgusta 2006(dan objavljivanja singl albuma Benjamin Breeg-a) i da ce tada napokon saznati istinu.posle toga nema nista vise.znaci ovo je sigurno sajt Maidena,i izdat verovatno u reklamne svrhe.Znaci postoji mogucnost da je sve ovo BS,ali ne znam,previse se sve poklapa.takodje jos jedna stvar-taj rodjak je takodje na onom sajtu tvrdio da je dobio pismo iz Rumunije na kome pise HERE LIES A MAN OF WHOM LITTLE IS KNOWN(u Rumunskom) a zanimljivo je da isto to pise i na "cover" za singl-eddie kako kopa grob Benjamin Breega a na grobu bas te reci.Ne znam kakve to veze ima,ali vrlo sam se zainteresovao u ovo,i pokusavam naci jos podataka.ko zna,mozda ja bas otkrijem njegov pravi indetitet.ovo su sve pretpostavka na osnovu jednog sajta.videcemo

za kraj jedna od Benjamin Breegovih slika(jedina ocuvana) koja je prizor iz njegove nocne more

breegpaintingct4.jpg

izgleda li poznato?

Edited by Eternal Warrior

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Eternal Warrior:

 

ta stranica postoji od kako su ispljunuli amolad

iron maiden se svojevremeno oficijelno na stranici ironmaiden.com distancirao od toga...

 

EDIT:

hehe 2^10=1024 mi otiso na iron maiden threadu :D

UP THE IRONS

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ovo jeste zanimljivo ali je izmisljeno to je valjda ocigledno.

biografija Benjamin Breega,pa i sam Benjamin Breeg je sve izmisljotina,ali znam jednu stvar-taj websajt sigurno nije napravio neki obozavatelj,jer je kompanija koja hostuje taj websajt komercijalna kompanija.takodje ta strana je sluzila kao reklama za singl album reincarnation of benjamin breeg,znaci sigurno su je maideni iznajmili.a to sto su u biografiju benjamin breega sakrili previse poklapanja(pa za skoro svaku godinu i dokaz pomerite 10 ili 20 godina unapred i dobicete nesto vrlo slicno sa maidena,pogledajte gore napisano),ja ne kazem da je ovo istina,ali jednostavno morate da se ipak malo zapitate

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompletna teorija zavere ... ovo previse naivno da bi se raspravljalo o tome:

 

bilo kako bilo: to ili je bend sam ili je neki popizdeli fan

nem pojma odakle ti da je komercijalna kompanija:

ALI domeni .Uk se samo mogu dodelite sa .co.uk ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompletna teorija zavere ... ovo previse naivno da bi se raspravljalo o tome:bilo kako bilo: to ili je bend sam ili je neki popizdeli fannem pojma odakle ti da je komercijalna kompanija: ALI domeni .Uk se samo mogu dodelite sa .co.uk ili tako nesto
procitao sam na nekom sajtu gde su se isto pitali ciji je to sajt.ako ga nadjem dacu link
@Eternal Warrior - Odlicno sto si ovo nasao! :pivopije:
napokon i neka pohvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovo ni malo naivna stvar sto je on napisao,verujem da je sve povezano.Pa mislim pogledajte samu sliku tog Banjamina-a isti Eddie jbt.Verujem da je sve od prvog do poslednjeg albuma smisljeno i radjeno po planu...Veoma zanimljivo,veoma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...