Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

ocigledno nisi isla/ne ides u Prvu Kragujevacku gimnaziju: Nista se ne podrazumeva!!! :mhihi:

Ne, ja sam iz Šeste beogradske gimnazije. :evotigana:

 

cekaj jel si ti slusala powerslave? o cemu prichamo

ti oces da kazes da je Brave New World bolji od Powerslave-a?

BNW je najnetipicniji album maidena sa dickinsonom... cak mi je jedan od albuma za koji smatram da su izdati cisto da bi nesto bilo izdato, produkcija je mogla da bude mnogo bolja i ceo album je morao da bude meksi i brzi

 

mrtva trka izmedju BNW i AMOLAD koji ce da bude gori... i ti si to molim te nasla da poredis sa Powerslavom...

Već rekoh da je to samo moje mišljenje, ti misli šta hoćeš, baš me briga, i uostalom, trebalo bi već jednom da razdvojimo tvrdnje kojima neko samo kaže koji album voli više i tvrdnje kojima neko sa sigurnošću, objektivno tvrdi da je album bolji od nekog drugog. Niada nisam rekla da je Powerslave loš album, ni ništa slično, jednostavno sam rekla da jedan volim malo više od drugog i to je sve. Ne mrzim ni jedan album koji su Maideni snimili, i nekad ne bih mogla da kažem da je neki od njih užasan ili bezvredan, za ime Brusa.

 

Ja sam svedok za Vladu :),covek je radio maturski i zna o cemu prica,jedan od retkih likova sa kojima mogu da prozborim koju o Maidenima a da se ne iznerviram :D!Uvek nekom nesto fali,sa njim sam se slozio da su oni savrsenstvo i da ne postoji los album!

Ogradjujem se da je to moje misljenje,ne moze me niko ubediti u suprotno!

 

Pa dobro... Niko nije savršen. Ti možda i jesi. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

A da porazgovaraš ti malo sa mojim ćaletom, a? I on, baš kao i ti strašno voli Powerslave. Samo da vidiš ploče koje je kupio pre 20 i kusur godina:Powerslave je baš izgrebana, zato što ju je mnogo slušao, dok Killers ima možda 2-3 ogrebotine... Nije mu se svideo Paul Di'Annov glas... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već rekoh da je to samo moje mišljenje, ti misli šta hoćeš, baš me briga, ..... Niada nisam rekla da je Powerslave loš album, ni ništa slično, jednostavno sam rekla da jedan volim malo više od drugog i to je sve.
to se iz tvog posta i ne vidi.... ti si rekla:
Na Powerslaveu su dobre prve dve i poslednje dve pesme....
A to jednostavno nije tacnonigde ne pise da se to odnosi samo na tvoj ukus...
:mhihi: reci joj, Stevo!!! :rockdevil:
nego sta cu... dokle vise da pustamo mladez da skrnavi... ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

bez obzira na njihovu sve veću komercijalizaciju, mora se priznati da je glavni dokaz kvaliteta jednog benda, kada ga slušaju ljudi od 10 do 50+ godina, što jes jes

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se iz tvog posta i ne vidi.... ti si rekla:A to jednostavno nije tacnonigde ne pise da se to odnosi samo na tvoj ukus...nego sta cu... dokle vise da pustamo mladez da skrnavi... ccc

Vec sam rekla da sam mislila da se podrazumeva da je moje misljenje, svesna sam da drugima svoje misljenje nametati ne mozes pa se u skladu s tim i ponasam. Ne znam da li zaista ima potrebe da a kraju svakog svog posta kucam "to je naravno samo moje misljenje". A tebe ako je to stvarno tako mnogo uvredilo-Izvini! Nisam mislila da povredim nicija osecanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Trooperu, jesi jedac govana... "nigde ne pise da se to odnosi samo na tvoj ukus...", pa nego ciji moze da bude ukus ako je ona napisala? Nije sigurno ukus moje pokojne prababe...

Ako ja sad ovde napisem, dobar je samo No Prayer od kompletne diskografije Maidena, znaci da je to moje misljenje. End of story.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno tako. Ja imam razloge zbog kojih tvrdim da je BNW najbolji album i, ako hoćete, da je pesma Dream of Mirrors na njemu najbolja. Isto tako, imam razloga da tvrdim da se Maideni nikada nisu iskomercijalizovali. Komercijalno je ono što se radi da bi bilo u skladu sa ukusom većine, a danas muzika koju Maideni prave znatno manje odgovara tom ukusu nego osamdesetih godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu se malko iskomercijalizovali, kako da nisu?

 

pa znate sva ona koferčeta :mhihi: koja prodaju sa edijevom glavom. odma' pomislim na poslovne ljude koji nose sendviče u zamotuljcima u onoj ambalaži.

 

sve neki special packages i tome slično. nema sumnje, jesu se podali, ne koliko neki, ali ipak jesu.

Edited by Hell on wheels

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, Adrian je najbolji Maiden gitarista, to nije "Vjecita tema", nego cinjenica :P
Molim te da ne pokrećeš temu i izazivaš još tonu spema na ovom topiku!
Pa oni to što prodaju mogu da prodaju zahvaljujući slavi koju su stekli osamdesetih.
Znam, ali to je prvi znak komercijalizacije, ne obavezno i u muzičkom smislu, ali jeste širenje biznisa koje potpada pod komercijalizaciju. Limited edition :mhihi: Edited by Hell on wheels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim te da ne pokrećeš temu i izazivaš još tonu spema na ovom topiku!Znam, ali to je prvi znak komercijalizacije, ne obavezno i u muzičkom smislu, ali jeste širenje biznisa koje potpada pod komercijalizaciju. Limited edition :mhihi:
Kad se cuje ime Adrijana Smitha, Dave i Janick de useru u gace, zato nije vecita tema, nego je Adrijan bolji.

 

 

Uzgred ko voli nek izvoli:

Yes, you'll be able to watch Maiden's entire set from the Download Festival on the net, completely free of charge. We'd like to tell you that you can watch lots of other exciting bands too, but most have decided not to share with the fans who can't make it to Donington ( we wouldn't dream of naming and shaming them!) Maiden are due to hit the stage at 8.40pm this Sunday (UK time!) so get some beers in, turn your speakers up and hit ironmaiden.com or downloadfestival.co.uk for your very own gig. This is a live stream only so don't miss it!
Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...