Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pesma ima zvanredan SHMEK i veoma je zarazna,album ce da pokida...jedva jebeno cekam!Inace pesma kao da je izasla iz Dickinsonove solo karijere! :D Jebote Dickinson me odusevljava u ovoj pesmi kako izvlaci refren.

Totalno se slazem sa tobom :pivopije:

Coveri su OK, mada su mi iskreno bili bolji oni sa AMOL&D. Imena i duzina pesama su super, drago mi je da nisu poklekli i da su opet snimili ultra-dugacak album. Btw. bice najduzi album do sada, duzi za oko 5 minuta od AMOL&D :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ode edit. Steve rekao na nekom intervjuu nocas da ovo nije poslednji IM album.

Ne znam da li je neko primetio, ali i Dickinson ima pesmu koja se zove The Alchemist, mada je ona duplo duza od ove najavljene. Mogli su da smisle neko drugo ime, ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitare čiste? rofl.

ako su nešto onda su prljave, očigledno i sa njihovom namjerom.

 

Ja ne znam, evo šesti put slušam pjesmu i ne može da mi se svidi. MOžda zato što sam očekivao nešto poput SiT-a, sa mnogo delaya i adrianovih leadova.

 

Pa ne ciste, ali imaju nekako... Hmm, ne znam da objasnim, ali mi se mnogo svidja zvuk..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitare čiste? rofl.

ako su nešto onda su prljave, očigledno i sa njihovom namjerom.

 

Ja ne znam, evo šesti put slušam pjesmu i ne može da mi se svidi. MOžda zato što sam očekivao nešto poput SiT-a, sa mnogo delaya i adrianovih leadova.

slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma totalno netipichna za Maidene. Pochinje kao da se upravo zavrshava. Kao shto je neko napisao, kao da je solo Bruce pesma, blizak rodjak albuma Tyranny Of Souls. Pesma totalno netipichna za Maidene, ali mi se stil mnogo vishe svidja nego na 2 zadnja albuma. Vishe volim ovakav tvrdji zvuk nego ono pevushenje i sviruckanje na zadnja 2 albuma. Josh uvek sam skeptichan prema novom albumu, ali je najavna pesma bolja nego za prethodna 2. Nit' je losha, nit' neshto posebno dobra. Ne sluti mi na dobro shto je najkraca pesma 5 minuta, jer teshko da ce duga pesma biti zhestoka u celom trajanju. Videcemo za 2 meseca kakav je album.

 

Artwork singla mi je bezveze, kao da je za strip.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadovoljan sam El Doradom, ocekivao sam i bolje, ali ne bih rano da donosim zakljucke..i kao shto je vec receno pesma kao da je iz bruceove solo karijere ispala.

Artwork kao i uvek je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...