Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ma brate za vas je svako klinac ko slusa mejdene hahah,to smo jos odavno ustanovili.

 

@truliandedzombileš!

Ko je ikad u zivotu bilo sta sa mnom diskutovao uzivo zna kakav sam i razume moje stavove ili bar postuje,a ovde se jednostanvo i ne trudim bilo sta da obralozim pa si mozda zato i stekao takav utisak ali i to je nebitno jer mi diskusija po forumima nista ne znaci jer ce se uvek naci neki dezurni "pametani" metalac da izvlaci ono najgore iz tvojih konstatacija ili pak zajebancija.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa tu nije licemerno, smešan mi je taj tvoj stav i šlus. :D

 

Pa nisam jedini koji je ne gotivi a po izrazu "ludira" si mogao mozda da odvalis da sam mu ga dao po jutarnjoj zajebanciji...

 

@Lemmy Sixx

 

Brateeeeeee znaci jeste da sam sada na Limanu I ali ranije sam bio DETELINARA CREW sto znachi brate da sam jos veca faca. :smile:

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam jedini koji je ne gotivi a po izrazu "ludira" si mogao mozda da odvalis da sam mu ga dao po jutarnjoj zajebanciji...

 

@Lemmy Sixx

 

Brateeeeeee znaci jeste da sam sada na Limanu I ali ranije sam bio DETELINARA CREW sto znachi brate da sam jos veca faca. :smile:

 

Isto k'o Razbijač. Bio sam ja skoro na Detelinari, kul kraj, samo se nešto oseća na kanalizaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto k'o Razbijač. Bio sam ja skoro na Detelinari, kul kraj, samo se nešto oseća na kanalizaciju.

Detelinara je super kraj krivo mi sto vise tamo ne zivim,a ti vidi tako kazi ispred nekog ovako uzivo a ne da trolujes preko neta i videces kako ces proci,veoma su "patriotski" raspolozeni svi koji zive na Detelinari i ne bih garantovao za tvoju sigurnost i ovako si ko iz Somalijskog zatvora,prepolovice te.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre bih rekao da je debil onaj ko ne voli nov album Maidena ali ajd sad... :bigblue:

 

Back on topic,"FIRST LEG" turneje je zavrsen nastavak sledi krajem maja,videcemo da li ce rotirati listu ili ce ostati ista,voleo bih da ne izabace Talisman i When The Wild Wind Blows ali bih voleo da ubace Starblind :muzicar:

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate ja sam to rekao zbog gluposti koju su gore oni rekli,na kontu toga,nemoj da shvatis kao da to stvarno mislim,ja sam ipak od onih koji misle da o ukusima ne treba raspravljati uopste,nekom se svidi nekom ne,sta sad tu ima puno da se raspravlja.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve ok, nego, hteo sam baš pre neki dan da napišem revisited utiske, kad sam po ko zna koji put preslušao 7th son:

 

dakle, to je moj prvi album, tačnije prva kaseta koju sam sam u životu kupio, u nsu, u jugotonovoj prodavnici 1988. neko mi je neposredno posle toga maznuo omot, pa sam kupio još jednu i imam je i dan danas.

taj album sam preslušao hiljade i hiljade puta i kad sam ga pre neki dan pustio (ovaj put na cdu, kog sam pazario u pešti 1997, kanda) magija se vratila i svaki put je tu, kad god da ga slušam. to verovatno ima veze sa flešbekom iz klinačkih dana, prosto me vrati u to vreme i svaka pesma je apsolutni kult, magija, bog bogova.

 

mislim da se ništa ne može porediti s tim, bar u mom slučaju (sličan osećaj mogu da izazovu samo poneki rush, fates, i dream momenti) genijalni uvod u moonchild, twin gitar lead u infinite dreams, can i play tekst (ustvari tekstovi celog albuma), pa ona tema u the evil pre sola, apsolutni ultra kult naslovne pesme, onaj srednji deo i instrumentalni kraj, pa one akustare na kraju prophecy i klepet bassa o pragove u clairvoyant i sve na kraju začinjeno sa the moon is red and bleeding...

 

taj album uvek slušam ceo i siguran sam da mi neće dosaditi dok sam živ.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...