Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Jebi ga. Ovi likovi sto hejtuju to sto ce on izdavati kvalitetne snimke oni mi nisu jasni. Sta im to smeta? Brate, to ce kidati. Live atmosfera je kod Maidena najbolja, ubedljivo, i ti imas bar delic onoga sto nisi video. Jos mozes da vidis koji gitarsita sta svira *meni je to jako bitno*. I mozes da pohvatas neke forice ako sviras, pevas ili nesto. Jos ces uz sve to imati jednu veliku i lepu uspomenu ako si bio na toj turneji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga. Ovi likovi sto hejtuju to sto ce on izdavati kvalitetne snimke oni mi nisu jasni. Sta im to smeta? Brate, to ce kidati. Live atmosfera je kod Maidena najbolja, ubedljivo, i ti imas bar delic onoga sto nisi video. Jos mozes da vidis koji gitarsita sta svira *meni je to jako bitno*. I mozes da pohvatas neke forice ako sviras, pevas ili nesto. Jos ces uz sve to imati jednu veliku i lepu uspomenu ako si bio na toj turneji. :)

:da:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavih Powerslave i ovih dana ga baš mnogo slušam... I moram javno da izneverujem na kvalitet zvuka albuma starog 27 godina, bukvalno danas da izađe zvučao bi svetski isto. I što svaki instrument zvuči tako prirodno i čuje se u miksu, etalon kako producirati.

O kvalitetu muzike ne bih puno, i dalje smatram jednim od najvećih dostignuća života činjenicu da sam čuo Rime of the ancient mariner uživo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ovo pricamo o performansu koji smo videli hehe..

BTW secam se u Bukurestu mislim da je bilo,kad je Dickinson najavio Rime of the ancient marriner,u fazonu je bio,ko nas je gledao na World Slavery Tour neka podigne ruku i vidis svi se deru i dizu ruke,tek ce Bruce "LYING BASTARDS" hahahha....

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavih Powerslave i ovih dana ga baš mnogo slušam... I moram javno da izneverujem na kvalitet zvuka albuma starog 27 godina, bukvalno danas da izađe zvučao bi svetski isto. I što svaki instrument zvuči tako prirodno i čuje se u miksu, etalon kako producirati.

O kvalitetu muzike ne bih puno, i dalje smatram jednim od najvećih dostignuća života činjenicu da sam čuo Rime of the ancient mariner uživo.

Somewhere in Time je sve to puta 1000.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je procurelo ranije mislim da sam kacio,ali ovo nije i dobro ce biti ako nije fake jer fenomenalno zvuci,mada veoma je moguce da je u pitanju pro-bootleg:

 

http://www.youtube.com/watch?v=AKicx8zSr54

 

http://www.youtube.com/watch?v=0EcQfWFEJpc&feature=related

 

Jebote koliko dobro uzivo zvuce da i bootleg izgleda kao oficijalni live album... :rockdevil:

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Somewhere in Time je sve to puta 1000.

 

Uf jeste, ne baš toliko ali... Pravi svemirski zvuk.

 

Btw moram da podelim jednu mini frustraciju - kad neko kaže da Mejdeni drve jedno isto celu karijeru, da li su Iron maiden i Matter isti fazon, pa čak i Powerslave i SiT recimo? To može samo mongoloid da izjavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf jeste, ne baš toliko ali... Pravi svemirski zvuk.

 

Btw moram da podelim jednu mini frustraciju - kad neko kaže da Mejdeni drve jedno isto celu karijeru, da li su Iron maiden i Matter isti fazon, pa čak i Powerslave i SiT recimo? To može samo mongoloid da izjavi.

Upravo tako,to mi nikad nece biti jasno...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...