Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kada si prvi put osetio da imas komplexe od tog tipa sa filozofskog?Jel te duze vreme nervira?Pojebo ti ribu?Kazi,mozda ce neko imati neki savet kako da to potisnes iz secanja...

 

BTW ti mi bas ides u takvu klijentelu,skroz si u fazonu,klasicni omladinac neradnik...

  • Upvote 4
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda gresim ali mislim da Adrianu mnogo bolje lezi Less Paul od Fendera,dok je kod Dejva skroz suprotno...njegov stratokaster odvaljuje!!!I da...en vivo rock's! :rockdevil:

 

Misis Djeksona.Cini ti se.Zvuk je isti,sta god da svira u odredjenoj pesmi(kao Bili Gibons i njegov set,bilo sta da uzme od onih plisanih govana,grozota,telaca i LP-ova,sve ce zvucati kao njegov pearly gates lp)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ :pivopije:

 

Let it rain, Let it rain, Tears of blood fall out of the sky...

 

 

Iron Maiden je okupio najvise ljudi na koncertu Rock In Rio i po tome dobili titulu najboljeg benda na svetu,

zasluzeno fenomenalni orkestar gitarama i jednim od najboljih vokalista Bruce Dickinson.

 

LONG LIVE IRON MAIDEN!!!! :rockdevil:

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno gledano, sta god da uzmu dobro zvuce.

Moje licno misljenje je da Adrian treba da se drzi Jacksona, iako predobro zvuci sa Fenderom i Gibsonom...

Dave treba da koristi svog Fendera, bilo kog, svi su mu dobri. I sa humbovima i sa hot railsima. Predobro zvuci i sa Gibsonom, tek je sada poceo redovno da ga koristi, pre 2 godine recimo. Bas je pricao da je snimio solazu Coming Home-a sa Les Paulom jer je hteo takav zvuk i posle mixovanja je video da zvuci identicno kao Fenderov neck magnet i smorio se covek. Dave je takodje koristio ESP za vreme Seventh Son turneje i to je po mom misljenju jedan od njegovih najboljih zvukova. Posle na No Prayer turneji ima odlicnog Jackson-a...

Janick svira samo Fendere, to mi se svidja, uvek ima super zvuk, to sto on brlja je druga prica.

Edited by Mr.Murray
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...