Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Evo i ovde da se odjavim:

 

Ne bih bas puno teatralno da napustam forum ali eto da postavim jednu pesmu za neki mali oprostaj,necu vise postovati samo cu dolaziti da citam vase budalastine heheh jer nemam puno volje da se prepirem sa ljudima oko neslaganja u mnogim stvarima,zivi bili pa se vidimo nekad "in real life" :pivopije:

 

http://www.youtube.com/watch?v=t8i8gdfqyJo

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta mu dođe DVD steel box? Ja sam danas pazario običan DVD, stigao sam da pogledam prvih par pesama i sve reči su suvišne. Maideni kao Maideni. :da:

 

Koliko si platio obican DVD?

 

Zna li neko moze li se uzeti DVD direktno od Janjatovica? Kapiram da bi moglo biti nesto jeftinije ako se uzme direktno od njega, a ne u prodavnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni najslabiji reunion album. Produkcija mi se ne svidja uopste. Wildest Dreams i Gates Of Tomorrow jako slabe, Montségur, New Frontier i Age Of Innocence prosek. Ove ostale pesme jesu sjajne, ali opet album ne moze da se poredi sa BNW i AMOL&D koji su sjajni od pocetka do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najslabiji od Bruceovog povratka jeste (uz ogradu da sam ovaj posljednji preslusao svega 2-3 puta i jos uvijek nemam snage da ga ljudski preslusam, tako da njega izuzimam, za njega mi je za sad samo rezervisano pocasno mjesto najgoreg omota ikad, goreg-cak-i-od-Dance-of-Death, i ne samo u Maiden diskografiji), ali nije najslabiji Maiden sveukupno.

Ima par dobrih do odlicnih momenata, ali ima i poprilicno primjera totalno neinteresantnog i neinspirativnog generickog songwritinga, kao i predugackih i smornih dijelova koji su aranzmanski mogli biti puno bolje i efikasnije rijeseni. Mislim da to u sustini znaju i u bendu, ali da je to posljednjih godina postalo svrha samo sebi i nakon ovog albuma je cak i eskaliralo u puno vecem obimu, tako da su oni zadovoljni time. Nekad to i funkcionise u pjesmi i doprinosi atmosferi, a nekad udavi ono sto je imalo potencijal da se razvije u konkretniju i smisleniju pjesmu.

Sve u svemu, korektan Maiden album, jedan u nizu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...