Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

bez obzira, na no prayer postoje samo dve dobre pesme a to su hooks in you i mother russia

pored toga, tailgunner i bring your daughter se izdvajaju,

 

Meni su na No Prayer ubjedljivo najbolje stvari Mother Russia, Run Silent Run Deep i No Prayer for the Dying.

Bring your daughter mi je sigurno medju 3-4-5 najomrazenijih stvari koje su Maideni snimili.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bring your daughter mi je sigurno medju 3-4-5 najomrazenijih stvari koje su Maideni snimili.

O, da, :da:

 

Ja posle 7th Son nisam ni pokušavao da kotiram albume Maidena, a bogami ni da ih slušam. Možda ima i dobrih, ali ne verujem da ću to utvrditi kad već do sada nisam.

 

Meni poslije 7th Son (koji je njihov no.1 album, btw) Brave New World daleko najbolji.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno je da puno ljudi misli da je kul, to im je bio jedini UK No.1 single u istoriji, a i dosta su je i uzivo svirali (sto me je uvijek zivciralo), ali znam da je mene nervirala cak i kad sam imao npr. 13 godina.

Jednostavno - genericna (ne mislim iskljucivo na Maidene, vec pjesma kao pjesma), neinspirativna i smara big time.

 

Edit: Upadose postovi.

 

Da,da, Can I play with Madness mi je rame uz rame sa njom.

Edited by Descender
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već pričamo o favoritima iz potaje, meni je "Quest For Fire" baš onako kultni hit iz rane mladosti, šteta što nju ne forsiraju malo više no svestan sam da to nije baš omiljena stvar većine ljudi. :D

 

Немојте читати рецензије за Мастер, ако не желите да добијете пролив.

 

Morao sam sad ovo da uradim, jao sve ti jebem. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim lupate minuse. Nije problem što je Mother Russia narodnjak, već što je loš narodnjak i to uopšte ne priliči bendu kao što je Iron Maiden. A Bring Your Daughter zvuči kao da je namenjena uzrastu ispod 9 godina. Na tom albumu najviše cenim ozbiljne stvari poput Public Enema Number One, Fates Warning, No Prayer For The Dying

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim lupate minuse. Nije problem što je Mother Russia narodnjak, već što je loš narodnjak i to uopšte ne priliči bendu kao što je Iron Maiden. A Bring Your Daughter zvuči kao da je namenjena uzrastu ispod 9 godina. Na tom albumu najviše cenim ozbiljne stvari poput Public Enema Number One, Fates Warning, No Prayer For The Dying

 

ада овде ће ти лупати минусе ако кажеш да ти се не свиђа боја једне тачке на омоту, опусти се

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sećam se da uopšte nismo bili oduševljeni kad je izašao ovaj album, valjda smo očekivali 7th son br.2...ali se ispostavilo da je ovo odličan album:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HOGS0tdxSmM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jCHPlBZHNow

Edited by Sale B.C.
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni "No Prayer For The Dying" ima samo 2 odlične pesme "Fates Warning" i "The Assassin".

 

"Tail Gunner", "Holy Smoke", "No Prayer For The Dying", "Public Enema Number One", "Run Silent Run Deep" su prosečne pesme.

"Bring Your Daughter...To Thwe Slaughter" i "Mother Russia" su manje više u istog kategoriji.

"Hooks In You" je jedna od najgorih Maiden pesama, i najgora iz 80tih (ako ne računamo pesme sa b strana singlica).

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se to pricalo ranije, malo ulazim kasnije u pricu. No, meni je omiljeni Mejden Seventh Son, i zato mi je mozda No prayer najlosiji. Ali moja najveca zamerka Seventh Sona i jedina pesma koja mi je veoma ljigava, a ostatak albuma savrsen je Can I Play with madness. Tako mi je nekoko klasicno hevijanerska, cak i previse, nema nikakav poseban rif nit hook, a ima veoma uzasan refren. Uvek izbacujem tu pesmu iz liste kada preslusavam album, ali ostatak albuma je savrsen, sve je na mestu.

Edited by Lunar
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, meni je omiljeni Mejden Seventh Son, i zato mi je mozda No prayer najlosiji.

 

Razumeo bih ovo da si ti stara garda pa da si čuo "No Prayer..." baš u trenutku kad je izašao pa te razočarao, ali sa ove vremenske distance nema preterano smisla takvo rasuđivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...