Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Za audio znam, ali dosta davno sam stupio u kontakt sa jednim likom iz Bora koji je tvrdio da ima video snimak tog koncerta, sad da li laze ili ne ebem li ga.

U svakom slucaju voleo bih to da vidim, kao i iz 81 i 84 ako uopste postoji kao sto kazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1984 i 1986 sam gledao al uživo,

 

Da ima neki video zapis iz tog perioda to bi se već vrtelo kod kolekcionara ili youtube i slično.

 

I da to sve snimi kamerom neko od fanova pa u to vreme ?kamere su bile teške i velike ko frižider :)

čak je i foto aparati bili velika stvar .

 

002.jpg

 

1984 i 1986 sam gledao al uživo,

 

Da ima neki video zapis iz tog perioda to bi se već vrtelo kod kolekcionara ili youtube i slično.

 

I da to sve snimi kamerom neko od fanova pa u to vreme ?kamere su bile teške i velike ko frižider :)

čak je i foto aparati bili velika stvar .

 

002.jpg

Stiv 10.Septembar 1986 ,sreda kod hala Pionir Beograd ,prvi koncert na Somewhere on tour

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ova slika ispred Pionira koju je postavio Dudi me podsjetila da imam kod sebe u arhivi nekoliko Maidenovih slicica iz Beograda 1984. i 1986., pa evo ispod link da to skine ko zeli. Odmah da kazem, ne ocekujte nista posebno, slike su nazalost dosta sitne, o cemu govori i veoma mala tezina ovog fajla za skidanje.

Slike sam skinuo sa domaceg sajta kojeg su organizatori Iron Maiden koncerta na Sajmu 2007. bili privremeno otvorili, pa je tu bilo raznih informacija oko tog koncerta, a izmedju ostalog i jedna sekcija sa starim fotkama.

 

Slike iz 1984. su iz beogradskog nocnog kluba "Duga", a ove iz 1986. su slike sa nekoliko fanova na aerodromu, plus papir sa autogramima.

 

Link

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi. 13. juna mi je bio rodjendan, pa, bio bi red da vam se pohvalim sta sam dobio.

Ploce:

- En Vivo! (Nova)

- Somewhere Back In Time The Best Of 1980-1989 (Nova)

- The Final Frontier (Nova)

- Maiden Japan (1981) 4 pesme, odlicno ocuvana!

 

+ Steelbox En Vivo! DVD!

+ Iron Maiden solju

+ Iron Maiden ogrlicu

+ Iron Maiden Killers prisivac

+ 2 Iron Maiden torte (En Vivo! i Logo(+Engleska zastava))

 

Ides u kurac. Mojoj sreci nema kraja! :D

Edited by Mr.Murray
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...