Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zahvalnice idu organizatorima u Srbiji.I ovom prilikom im porucujem da im zelim sve najgore u zivotu kad za ovakav bend nisu mogli da nadju nacina da ih ugoste.Ova turneja je specijalna koliko i Somewhere Back In Time mozda i vise od toga jer je jedna od poslednjih i niko se nije uzeo posla.SRAMOTA.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice ovo skupo k'o djavo, pa jos u nasim radnjama, s obzirom da su dva diska u pitanju, ali uzece se, to je sigurno. :)

 

Nego, jos uvijek ne zelim da vjerujem da na predstojecoj evropskoj turneji nece biti nijednog koncerta u nasem regionu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit:

Potpuno sam smetnuo s uma da je i proslogodisnji "En Vivo" ustvari dupli DVD, valjda zbog toga sto me je od samog koncerta vise zanimao prateci dokumentarni film.

"En Vivo" se sada moze naci u nasim radnjama za nesto vise od 2000 din. Pa dobro, ovaj novi onda nece biti "skup k'o djavo", ali za prosjecnog srpskog konzumenta opet skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide se u Zagreb, to je to! Steta sto nisu kod nas, mada odmah nakon potvrdjivanja Whitesnake u Beogradu bilo mi je jasno da su sanse da ovog ljeta vidimo Maidene u Srbiji svedene na minimum. Naravno, volio bih da me vec sutra nasi organizatori demantuju, ali plasim se da nece.

Datum 31. jul je za mene idealan, sto dalje od posla i obaveza. Gledacu da sto prije uzmem kartu, samo prvo moram odluciti za koji sektor.

 

Come on you Irons! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nekog ko nema kesa ni jedan datum ne moze biti zicer ako nije BG,nemoj lupati,znas koliko klinaca ne moze da priusti da ode u Zagreb,prvo ih nece pustiti matorci a drugo odakle da izdvoje 50 eura za fanpit.Trebao je ovde za te mladje fanove da padne Beograd da pogledaju ovu kultnu turneju i da je dozive.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zagreb mi se bash ne ide. Mogu josh da izmedju 20. i 29. jula uvale Beograd ili Peshtu. Mada, logichnije bi bilo da ce u Peshti, ako uopshte budu svirali tamo, na Sziget. A Sziget je 5-12. Aug. Ako neshto bude, pretpostavljam da ce to biti u naredne 2-3 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...