Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Изгледа да јесу. Свака част друже само не видим поенту у шест, седам концерта. Ипак се сет-листа неће разликовати толико, ако се уопште буду разликовале. Једино ако пробијаш неки или нечији рекорд?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@In the Flesh

Da,to su za predstojecu Maiden England turneju.

 

@imas_pljugu

Ne,ne probijam nikakav rekord,idem iskljucivo samo zbog toga sto volim i sto su Maideni za mene nesto vise od muzike...

Tako sam naucio da zivim proteklih godina i nastavicu dok god bend postoji,koliko god mogu svake godine ja odvojim i odem gde god mogu.Svaki koncert je za mene prica za sebe i svaki dozivim na poseban nacin...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok cool je to,postujem skroz tvoj stav i to sto si do sada radio,mene za LIVE apsolutno ne interesuje ni jedan drugi bend iako sam imao dosta prilike da gledam bendove razlicitih zanrova koji se retko vidjaju kod nas.Jednostavno kad krene svirka nekog benda ja uvek pomislim kako bi bilo da u tom trenutku Maideni sviraju i podsetim se tog osecaja koji me vuce da iznova opet i opet gledam njih.Sto ne znaci da nisam uzivao dok sam gledao neki drugi bend da me ne shvate ljudi pogresno,dosta bendova zasluzuje paznju i trebaju imati svoju publiku i to skroz podrzavam.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzece se i ovaj DVD na originalu, naravno, samo treba sacekati da se pojavi u nasim prodavnicama i da se nadje pravi finansijski momenat za tu kupovinu. ;)

Narucio sam preko Amazona u paketu 2CD i 2DVD verziju za 28 evra sa sve postarinom. Nema sanse da ikada bude toliko jeftino u nekoj nasoj radnji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio sam preko Amazona u paketu 2CD i 2DVD verziju za 28 evra sa sve postarinom. Nema sanse da ikada bude toliko jeftino u nekoj nasoj radnji ;)

 

Slazem se, za te pare takav paket se kod nas nece moci pazariti. Nego, kako narucujes preko Amazona? Da li mora Paypal ili moze i obicna Internet kartica (npr. Banca Intesa)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Runner

Sve sve samo nekoj intesa internet kartica,ona nema 3D verifikaciju pa moze praviti problem,moze eventualno amazon proci ali recimo viagogo i ovi sajtovi za e-ticket ti na toj kartici nece raditi,tako da ako jos nisi izvadio gledaj da to ne bude intesa nego bilo sta drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...