Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

I sta sad, to je to sto se datuma tice? Nece svirati nigde u avgustu? A nama najblizi ostaje Zagreb?

 

Setlista s 1. koncerta na turneji u Bailbaou:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, tacno 13 godina, nevjerovatno.

Ja ih gledao 4. juna u Budimpesti te godine, kupio CD na koncertu, posto je bukvalno u svim radnjama u koje sam usao u gradu vec bio rasprodat, cak se sjecam da su kacili i obavjestenja u izlog u fazonu New Iron Maiden - Sold out!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bio je to veliki povratak, steta je sto nisu uspjeli da odrze taj zamah kad su kasnija izdanja u pitanju. Brave New World mi je i dalje jedan od njihovih 5-6 omiljenih albuma, odmah nakon SIT, SSOASS, Iron Maiden/Killers i Powerslave.

I koncert je bio kul, Wickerman prvo sa samim Adrianom na bini... Sign Of The Cross (brutalno dobro izveden), jebeni Dream of Mirrors...

Isto kao Rock In Rio minus Run to the Hills.

 

Meni je bio kul i Maiden sa Blazeom oko X Factora i da nisu izdali onu abominaciju od Virtual XI ne bih imao nista protiv i da su nastavili tako, ali IPAK Maiden live sa i bez Adriana se ne mogu porediti, puno manje mi smeta Dickinsonovo odsustvo npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo trinaest godina je prošlo, a mnogi fanovi već stavljaju Brave new world rame uz rame sa nekim kultovima iz osamdesetih. Dovoljno rečeno, stvarno odličan album, mada iskreno za nijansu više volim naredna tri. Favoriti: Blood brothers, The Wicker man, Ghost of the navigator, The Nomad, Dream of mirrors i naslovna stvar. Dakle, skoro sve pesme. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nekako, s tim što bih ja još na taj spisak dodao i Out of the silent planet.

 

Koliko su ukusi razliciti, interesantno da voliš više SVA tri naredna, tj. meni neshvatljivo :)

Ajde nekako A Matter of Life and Death bih i skontao, ali ova druga dva :confused:

 

Mada, viđao sam i čudnije stvari, postoje čak i ljudi koji se kunu u Virtual XI, tako da... :bigblue:

Edited by Descender
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...