Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Idem na gig pa se vracam kuci,ne ostajem po drugim gradovima i tako to,idem iskljucivo samo zbog Maidena ne kao turista.A sto se odmora tice,bicu slobodan sigurno dok prodje cela turneja...Nadam se da overim jos bar 3 datuma,u Svedskoj je bio 7th GIG OF THE 7th TOUR. UP THE IRONS.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Opa bas u Sveckoj!!!! Jesi video kakva je to sumetina od zemlje? I ja planiram da overim neke bendove po Svedskoj, Nemackoj, Danskoj i Norveskoj jer nikada ovamo nece doci. Ali ja bih tako a redom mogao da gledam samo par bendova sem Mejdena. Mozda Helloween i Gamma-Ray.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa bas u Sveckoj!!!! Jesi video kakva je to sumetina od zemlje? I ja planiram da overim neke bendove po Svedskoj, Nemackoj, Danskoj i Norveskoj jer nikada ovamo nece doci. Ali ja bih tako a redom mogao da gledam samo par bendova sem Mejdena. Mozda Helloween i Gamma-Ray.

Super je obici stvarno,ali jeste skupo kao sto se prica.najvise me je iritiralo sto ne primaju euro nego moras sve kupovati u krunama a imas 2 menjacnice u gradu haha.I da,alkohol 3.5 procenta se prodaje,nista vise od toga,jedino gde mozes naci normalan alkohol je takozvani "likerstore" koga isto nema u radijusu od 5km-a....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ali likerstore je meni bar bio dozivljaj svaki put. Vidis matore metuzaleme kako kupuju enormne kolicine alkohola petkom popodne ili subotom. Mada te prodavnice su tako dobre da je to strasno. Koliko samo vrsta pica. Ja sam stajao sat vremena i nisam znao koja piva sve kupiti. Od svih piva mi najbolje bilo ono Svedsko Falcon i najjeftinije - to mislim na klubove tamo. Ostalo je zanimljivo probati. Pio sam neka gorka piva kao na primer ona iz Scarecrow pivare i smucio mi se zivot. Steta je su flase fantazija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle spektakularnih 7 koncerata na ovoj Maiden England turneji sledeca stanica je 24.JUL BUKURESTI:

Btw,gari sto je pitao za Tursku,razmisljao sam se ja da zapalim tamo al je 90% otkazana svirka koliko sam ja informisan....

 

http://www.youtube.com/watch?v=3lTcgT3JJe0&feature=share

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...