Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

http://www.blic.rs/Z...odjemo-u-Srbiju

 

Naprotiv, zato se Fan Pit uostalom prvi i rasprodao jer je najmanjeg kapaciteta, a prvi se traži. I da, neće biti nikakvih dodatnih ulaznica za Fan Pit, informacije direktno od organizatora.

 

Ovo ispod linka je sa Metal serbia...

Ko nije kupio, jebi ga! :(

Edited by Mr.Murray
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga. Informacija je od sinoć, znači ne verujem da će nešto naglo menjati.

Biće tapkaroša ispred, ko nije mislio na vreme, moći će da je kupi za nekih 6000/7000 sigurno...

Edited by Mr.Murray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore mi je sto necu moci nikako do Holandije da izbegnem spojlovanje setliste haha,to mi je cena jer sam izabrao Holandiju umesto Spanije :).

 

Ubi neizvjesnost, nećeš znati da li će Wrathchild biti druga ili treća, ni da li će Hallowed be thy name biti pred kraj regularnog seta ili ostavljena na bis... :)

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrathchild umesto Clairvoyant,ovo su doktori stvarno....

Inace ostaje na encore samo da vidimo dal su nesto dirali...

 

  • MOONCHILD
  • CAN I PLAY WITH MADNESS
  • THE PRISONER
  • 2 MINUTES TO MIDNIGHT
  • REVELATIONS
  • THE TROOPER
  • THE NUMBER OF THE BEAST
  • PHANTOM OF THE OPERA
  • RUN TO THE HILLS
  • WASTED YEARS
  • SEVENTH SON OF A SEVENTH SON
  • WRATHCHILD
  • FEAR OF THE DARK
  • IRON MAIDEN
  • ACES HIGH
  • THE EVIL THAT MEN DO
  • Sanctuary

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj jbt. Jebala ih Sanctuary. Najgori moguci izbor za poslednju pesmu. Bolje da su zamenili Clairvoyant sa Revelations i ostavili ostalo kao sto je bilo. Ili da nista nisu menjali.

Bate,Revelations je jedna od najboljih Maiden pesama a nije na listi jos od 2008...Odlican izbor je sto su je ubacili !!!Ta pesma ima da nosi ovu turneju...

A sto se tice Sanctuary ne vidim zasto je losa za kraj kad bas zadnja pesma treba da bude tako punky,wild i nekontrolisana kao ona!Bice to cool zavrsetak ovako epic koncerta!!! Jeste da je RUNNING FREE bolji izbor al su je stvarno dugo drzali za kraj na listi....

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikada nesto voleo Sanctuary iskreno, jbg. Drago mi je za Revelations naravno ali zao mi sto su je ubacili umesto Afraid, to mi uz Seventh Son bila najbolja pesma prosle godine :(

 

U svakom slucaju bolje sto sad znam sta da ocekujem, do koncerta cu se navici i na Sanctuary :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikada nesto voleo Sanctuary iskreno, jbg. Drago mi je za Revelations naravno ali zao mi sto su je ubacili umesto Afraid, to mi uz Seventh Son bila najbolja pesma prosle godine :(

 

U svakom slucaju bolje sto sad znam sta da ocekujem, do koncerta cu se navici i na Sanctuary :P

Najbolje bi bilo da su umesto Wratchild svirali Revelations a Afraid ostavili...nego sad jbg-a.

Zameniti Clairvoyant sa Wratchild jeste izvan svake pameti ali opet neverovatna setlista kad se sve sabere.Nisam ocelivao da ce Aces ostati u encore sto je veliko +,kao i da ce The Evil pevati odmah posle Aces...bas su zahtevnije pesme u pitanju.I da,nije mi jasno da te 2 peva opusteno a da nece da vrate Hallowed jebenu...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super za Revelations, ali preko glave mi je Iron Maiden, jeste da im je pesma zastitni znak, ali brate ono...

Jedino mi je krivo sto nikada necu cuti The Wicker Man. :/

 

Mada sada kada malo bolje razmislim bolje i da je zadnja Sanctuary nego Running Free.

Edited by light_blue
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle god afraid je bio neki vrhunac emocije,voleo bih da je neka druga letela umesto Revelations jer sada nasi fanovi nece dobiti parce te emocije sa afraid-a :(.

Revelations mi je jako drago sto su ubacili ali eto umesto tog Wratchilda je trebala ici Afraid,ustvari da je ne izbacuju a ovo da ne ubacuju...sve ostalo shtima.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto navukoste me da na kraju pogledam setlistu :)

Meni je samo zao sto ce i ova turneja proci bez "Infinite Dreams", ocigledno.

I da, krivo mi je sto izbacise "Afraid...", ali ako nista poslusao sam je live prosle godine i ko zna kad opet, sto je na taj nacin cini jos vise egzoticnom. :)

 

A sto se tice "Running Free" / "Sanctuary" / "Iron Maiden", volim te pjesmice, cak mi sada i vise leze nego nekad ranije, pa ih volim poslusati i sa studijskog snimka, a i uzivo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...