Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

E ovako,BRNO po meni najbolji MAIDEN koncert IKAD.Neverovatno,preplakao sam ceo koncert,odlicna lokacija za svirku,intimna skroz.Open air je bio u pitanju al je bina bila kao za arenu,oko 8-9 000 ljudi je bilo.Na barijeri sam bio po samoj sredini.

Rock Im Park,veoma veliki festival,najsmesnije je sto karte nisu uopste proveravali svako je mogao laganica da udje i da izadje sa festa...strasno,kad se setim da sam platio dostavu 42 eura dodje mi da se pojedem hahah.Koncert je bio odlican,opet barijera pored sve te mase,uhvatio janickovu i harrisovu znojanicu i Bruce je na Sanctuary pomenuo opet Srbiju zbog moje zastave koja je opet bila jako izrazajna na barijeri.

Sledeca stanica NOVA ROCK!!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Rock odlicna svirka,na zadnje 3 pesme Bruce je obukao neku belu trenerku sa engleskim grbom u duhu svetskog prvenstva i utakmice sa Italijom haha.Koncert odlican kao i uvek,sredina,prvi red,odradjen jos jedan posao :).Sledeci Sofia sutra uvece pa onda slag na tortu Beograd.UP THE IRONS

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakavi su čmarkovi ovi iz Eventima, kao neće biti karata više za fanpit i oni u petak izbace još !!!

A ja budala dan pre kupim za parter 1, sad prodajem kartu za parter 1 ispod cene, morao sam da kupim za fanpit neću sam da skačem tamo u p1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ako neces da te potrevi neka kamenica koje cemo Razbijac i ja bacati na ove prve glabunjare dodji direk na Mejdene stocereci idi prvo kuci.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi mene je ozvucenje mnogo razocaralo, bio sam u trecem redu tacno na sredini, bili su na 4/5 m. od mene, ali zvuk je bio kao da sam u svojoj sobi i slusam stub koji je podesen na normal jacinu. Znaci ne verujem koliko je slabo bilo. :cry:

Edited by light_blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovoj slici se vidi koliko su Poljaci nama "pobegli". Sjajan stadion, za razliku od raspalih stadiona Zvezde i Partizana. Pardon, stadiona Zvezde i Vojske. :obrv:

Poljsku sam izabrao zbog najvatrenije Maiden publike a i zbog ove zveri od stadiona,davno nisam video da sviraju u ovako prelepom ambijentu.Najvise sam uzbudjen za taj datum! :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovoj slici se vidi koliko su Poljaci nama "pobegli". Sjajan stadion, za razliku od raspalih stadiona Zvezde i Partizana. Pardon, stadiona Zvezde i Vojske. :obrv:

 

Pa imali su Euro 2012 kod njih, pa su morali napucati stadione, a utakmice su se igrale i na tom u Poznanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...