Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne znam da l' najbolja, ali je i meni jako draga pesma.

Smeta mi sto je 1990.ta godina u pitanju, i eventualna

politicko-slihtarska konotacija, ali jebes to, muzika je vazna :rockdevil:

Sve su mi pesme tu negde, sve su ok, jedino su Dim, Klistir i

Cer na klanje malo manje ok, i to je to.

Ako moram da biram bas, troumim se oko Rusije, Assassin-a i

RSRD-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori čini mi se da ti tolerancija nije jača strana

 

Dovla je zgranut.

 

Ovde se može naći debila kakvih nema sigurno ni na koncertu Cece i kompanije... Najbolje je da neki počnu posećivati takva mesta, očigledno Vam je tu mesto... a kad poželite nešto žešće da slušate idite na smrdljive Brkove! Ograničeni ste koliko i ovi koje sam naveo.

 

Ajd priznajte ciji je ovo fejk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali ja ne idem po temi i dajem minuse za svaki loš komentar o Megadethu.

Bogme kad su otkrili one minus-plus varijante mogao si i sam videti da sam ovde castio pluseve kao piva kad se napijem za dobar trol Maidena kakav zna da baci Lemmy ili ovaj Kuruz a pogotovo ITF i Sale recimo.A ti ruku na srce Dutina ,od tebe mogu da procitam samo neki gnevni post koji veze sa vezom nema.A ovo za nickove si se sam ispalio ne znam zasto sad ides jos dublje u to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja apsolutno nisam gnjevan ni na šta, samo imam neke realne komentare o ovom bendu, koje vas die-hard fanove očigledno veoma pogađaju.

Brate ako ti je realan komentar da kazes za nesto da je smece a svi dobro znamo kako je kod publike proslo onda stvarno ne znam.Jedan STARBLIND koji ima tako zreo filozofski text i takve melodije koje ti docaravaju najdublje zabiti univerzuma,taj Talisman koji je postao nov Maiden classic kod fanova,pa gde je tu fenomenalna Coming Home i epic WHEN THE WILD WIND BLOWS,od pocetne melodije ti se ledi krv u venama....Ma ajde...Sve si samo realan nisi.Evo bas pre neki dan sa Lukom Matkovicem(Tower) chatujem covekom koji toliko ne voli MAidene,njemu je bas Final Frontier omiljeni album Maidena,sto znaci da ga neko skapira a neko ne,ogradi se sledeci put kad pljujes nesto.Ja bilo gde da bacim neku kritiku uvek pokusam da objasnim da je to iz moje perspektive tako i da je generalno mozda drugacije kod ljudi koji su vise dusom u tome.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lično poznajem mnoooogo ljudi kojima je TFF jedan od omiljenih ako ne čak i omiljeni Maiden album. Čitajući recenzije po netu nailazim na znatno više pozitivnih komentara u odnosu na negativne. Ne znam koji je to realni kriterijum po kojem je TFF "smeće". Ne znam kako uopšte može da postoji realni kriterijum.

 

Ne bi forum bio forum kada članovi ne bi tretirali svoje mišljenje kao činjenicu a tuđe kao neosporivo pogrešno. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"All the oxygen that trapped us in

A carbon spider's web."

 

Bruce is singing about cellular respiration and its role in synthesizing the organic molecules that are the basis of biological life. Who does that? Who but Iron Maiden/Bruce COULD do that? AMAZING. Just amazing. Greatest goddamned band there is. \../

 

:haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

"All the oxygen that trapped us in

A carbon spider's web."

 

Bruce is singing about cellular respiration and its role in synthesizing the organic molecules that are the basis of biological life. Who does that? Who but Iron Maiden/Bruce COULD do that? AMAZING. Just amazing. Greatest goddamned band there is. \../

 

:haha:

 

:haha:

 

@Jaroslav

A jbg-a covek nema vremena da slusa,LUKA I LUKA bend ima dosta bukiranih gigova koje mora da ispostuje :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca Lukas metala je najsubjektivniji konzument muzike u istoriji univerzuma. On je isti ko Bakmaz po pitanju ocene kvaliteta...pogleda iz koje godine je snimak i na osnovu toga daje finalnu ocenu. Samo sto Lukas gleda do 1989 a Bakmaz posle 2001.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 1:01 sam se pojavio na ovom novom videu sto su montirali za ovu proslavu:

 

http://www.ironmaide...-premio-o2.html

 

Inace ovo pise:

On July 3, Maiden received the Nordoff Robbins O2 Silver Clef award at a fancy event in London. Here's the video montage we showed just before the band accepted the award.

Ima i na official sajtu :) ...

 

Evo pozadi se bas vidi gde je pustan snimak :D.

 

Nordoff%20Robins%20-47993%281%29.jpg

 

Nordoff%20Robins%20-47988%281%29.jpg

 

Once more moja ruzna faca na official IRON MAIDEN stranici :D.

 

ofc9ci.png

 

x24hmb.jpg

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...