Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

ja sam taj snimak prvi i okacio i to jeste poenta naravno da su Maiden fanovi najvise posveceni Maidenima,ali takodje pored Maidena sam toliko metal i punk/hardcore albuma u zivotu poslusao i doktorirao da mogu da drzim predavanja i da pisem seminare o njima.

Cist primer GROB kao enciklopedija za metal,covek naravno kaze da su Maideni najbolji i najveci bend na planeti ja ne vidim u celu je problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, samo je objektivan. Tebi stran pojam. :obrv:

ti si brate Borise sinonim za OBJEKTIVNOST ! :rockdevil:

Ja ne vidim kako neko moze reci za mene da nisam objektivan kad kazem da Bruce Dickinson nije najbolji pevac u metalu i rokenrolu uopste?

Zar to nije objektivnost oca mu jebem?

Meni najvise lezi njegova boja glasa al opet to je do mene,za mene nikad nece postojati bolji pevac a i frontman al generalno nije najbolji pevac.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je dosegla onu tačku kad je postala veća od celog žanra.

 

Ovo je istina, i bukvalno svi koji vole metal treba da budu zahvalni Metallici što je dovela metal na tako jedan masovan nivo. Mada, i Maiden je tu negdje po veličini i popularnosti, samo što je Metallica bolji bend, razumije se.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa kad nisi fanatik, vidiš, ovaj Dekapitator Prisoner verovatno nije slušao većinu ovih bendova što se spominju gore ali već zna da su Maideni bolji. :D

 

Nesto od toga sam i slusao, ali kao da nisam. Nisam nista od toga zapamtio. Sad kad bi mi neko pustio, ne bih mogao da prepoznam. Toliko o zanimljivosti i kvalitetu ;)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me kriterijum po kom je metallica veca od mejdena, a isto me i obrnuto zanima (kako su mejdeni veci od metallice). A i jednima i drugima je poslednjih 10 godina judas dao domaci zadatak, AOR, nostradamus i ROS su jebacine od albuma, posebno AOR, kakav album..

Edited by Milos Pink Floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanima me kriterijum po kom je metallica veca od mejdena, a isto me i obrnuto zanima (kako su mejdeni veci od metallice). A i jednima i drugima je poslednjih 10 godina judas dao domaci zadatak, AOR, nostradamus i ROS su jebacine od albuma, posebno AOR, kakav album..

 

Kao sto je neko rekao: Metallica je u jednom momentu bila veca od celokupnog zanra. Judas je izbacio dobre albume, ali nisu ni prineti ovima. Angel of retribution kida, tu nema price. Meni u top 5 od Judasa. Nostradamus je najvece djubre koje su izrodili. Redeemer je super, ali ga je The book of souls ocistio legitimno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ne mogu da dozivim kritiku covjeka koji u niku ima pjesmu Mejdena kao validnu. :) Klasicni fanboj review.

Mladja je stvarno kompetentan decko da napravi takav review i to tvrdim a verujem i svi koji ga licno poznaju,a to sto je tako potpisao pre X vremena kao sto sam i ja bio BruceBruce nema apsolutno nikakve veze...

Kakve veze ima...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista kompetentniji nego bilo ko drugi s ove teme. Svi imamo usi, svi slusamo Mejdene.

Iskreno, za covjeka koji slusa prog, ova izjava kako su Mejdeni uvijek naginjali istom ne bi trebalo da se nalazi ni u podsvijesti a kamoli da je izusti. Ako je odlika proga pjesma od vise dionica i 10+ minuta, onda su Mejdeni prog, slazem se.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte ne sprdajte se, najprogresivniji mejdenov album je AMOLAD koji nije ni blizu da se moze nazvati progresivnim...Ovaj ima par progresivnih deonica i to je sve. Ranije, ja bar, nisam cuo ni trunku progresivnosti kod mejdena. To sto im pesme imaju po 10+ minuta i imaju klavijature eventualno to ne znaci nista

 

ja sam taj snimak prvi i okacio i to jeste poenta naravno da su Maiden fanovi najvise posveceni Maidenima,ali takodje pored Maidena sam toliko metal i punk/hardcore albuma u zivotu poslusao i doktorirao da mogu da drzim predavanja i da pisem seminare o njima.

Cist primer GROB kao enciklopedija za metal,covek naravno kaze da su Maideni najbolji i najveci bend na planeti ja ne vidim u celu je problem...

 

dal su najbolji ne znam (tj nisu sigurno) ali te moram ispraviti za najveci, najveci bend je Rolling Stones, dakle pricamo o muzickim sastavima koji postoje u sadasnjosti

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte ne sprdajte se, najprogresivniji mejdenov album je AMOLAD koji nije ni blizu da se moze nazvati progresivnim...Ovaj ima par progresivnih deonica i to je sve. Ranije, ja bar, nisam cuo ni trunku progresivnosti kod mejdena. To sto im pesme imaju po 10+ minuta i imaju klavijature eventualno to ne znaci nista

 

 

 

dal su najbolji ne znam (tj nisu sigurno) ali te moram ispraviti za najveci, najveci bend je Rolling Stones, dakle pricamo o muzickim sastavima koji postoje u sadasnjosti

 

A najbolji pevac je Mumba Zakiri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...