Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ma i Mejden i Metalika fanovi su sve isti kurac.Vuku se po nekim klubovima i mlataraju tintarama a posle ponoci u trku vezuju repove,oblace majce sa cirkonima,mecu bele kaiseve i nazuvaju sunjalice pa hitaju ka splavovima gde bi na miru sekli vene na Sabana i u zanosu zadizali rucice u vis i himnicno uzvikivali "Opsaaaa"...jer bez narodnjaka nema ni veselja.Toliko o vasoj raspravi i velicanju a pogotovo o onom vecnom ko je veci fan i koji je bend bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Džabe ti i dupli post i pozivanje na joindate na kraju, imaš Maiden u nicku, nisi kompetentan!

 

Metallica >>

 

Po čemu nisam kompetentan? Zato što sam greškom poslao dva puta ili zato što nisam bio dugo na forumu pa bi me interesovalo koliko? Ili možda samim tim što mi je nick The_Trooper nemam pojma o Metallici?

 

Objasni mi molim te kad sam se to pozvao na joindate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA taj rad,ne vidim poentu zasto bi neko pricao o tome sta slusa kad izadje omfg...

Slusam nekad narodnjake kad ide neka pesma koju znam od davnina i cujem je pa znam text...al sad da slusam muziku kad izadjem,to sam prestao davno da obracam paznju,izadjem da popijem,vidim se sa nekim sa kim se davno nisam video,zapijemo se al ne vidim zasto je bitno koja muzika ide u pozadini...

Ne izlazim da slusam muziku,to radim sam kuci ili kad ekipa dodje gajbi...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te,zapeli ste u raspravama o glupostima tipa koji je album bolji,koji je bend bolji....postoji samo pitanje sta ti se vise svidja.

U tome je problem.Zato i postoje razliciti zanrovi i razliciti bendovi.Hajde sad da Metalika stalno pravi Master iznova ili Paradise Lost Draconian times...

Neki likovi su uprdili po 20 godina aod toga dve godine intenzivno slusaju bend i sada uzimaju pravo suditi o istorijatu benda i takve ideje predstavljati epohalnima.Ne mislim na nikoga licno ali utisak je takav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...