Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Po čemu nisam kompetentan? Zato što sam greškom poslao dva puta ili zato što nisam bio dugo na forumu pa bi me interesovalo koliko? Ili možda samim tim što mi je nick The_Trooper nemam pojma o Metallici?

 

Objasni mi molim te kad sam se to pozvao na joindate?

 

Iam neke zaostatke puberteta pa mi naiđe :D

Zaebavam se bre, ne pratiš diskusiju od početka pa ne razumeš kako funkcioniše kompetencija ovde...

A na joindate si se pozvao poslednjom rečenicom iz prethodnog posta, nemoj da se praviš lud ;-)

 

Iskuliraj uz jednu Genesis pesmu nježnu kosmičku

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Iam neke zaostatke puberteta pa mi naiđe :D

Zaebavam se bre, ne pratiš diskusiju od početka pa ne razumeš kako funkcioniše kompetencija ovde...

A na joindate si se pozvao poslednjom rečenicom iz prethodnog posta, nemoj da se praviš lud ;-)

 

Iskuliraj uz jednu Genesis pesmu nježnu kosmičku

 

 

Ne znam zašto ti moj joindate bode oči i kakve od veze ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spopala vas nekakva megalomanija, ko je veći, tralala... Pa naravno da je Metalika najveća u tom nekom, razumeš, smislu. Metalika, pa deset mesta prazno.

Jebeno mrzim Sabate zbog Ozija, pištavog degenerika. Što se mene tiče Džudasi >>> Sabat.

A ako ćemo o kvalitetu, sirovoj energiji, iskrenom buntovništvu i svemu ostalom, ovi novi bendovi su go izdrkani kurac. Nema tu magije, jebi ga. Znači Megadeth >>> Leprous...u svakom segmentu, pomirite se s tim.

Ma danas bi svi skupa dupe dali za stoti deo tiraža Crnog albuma. Ipak, kralj Hetfield I se osmehuje sa prestola. šalala la la.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da je lepos progresiva, 5 majmuna (ili 4!?) sviraju ono sto bi jedan, na primer Neil Young mogao sam da odsvira.

Volim sve faze Mejdena, ali reci da je Blazo Balija veci od el grande Paula Di'Anna je heresy in disguise.

Bruce >>> hames

Dejv >>> hamet

Steve >>> indijanopolis

Niko (svi delovi) >>> lars

Sad bi samo trebalo sabrati dva i dva.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da je lepos progresiva, 5 majmuna (ili 4!?) sviraju ono sto bi jedan, na primer Neil Young mogao sam da odsvira.

Volim sve faze Mejdena, ali reci da je Blazo Balija veci od el grande Paula Di'Anna je heresy in disguise.

Bruce >>> hames

Dejv >>> hamet

Steve >>> indijanopolis

Niko (svi delovi) >>> lars

Sad bi samo trebalo sabrati dva i dva.

 

Paul Di`anno busan kurton.

 

Danas izlazi album worldwide, nadam se da će i kod nas stići uskoro. :)

 

Neko mi rekao da ce stici tek krajem meseca :/

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

O albumu: Pa ja sam smarao Dallas još prošlog petka. Kaže ne zna se kada dolazi. Od sredine pa do kraja meseca. Okej, jadni smo... To svi znamo.

 

 

 

O Paulu: Brate, nije da nije znao da peva, samo je imao svoj fazon koji je kod većine prošao. Ja iskreno obožavam kako on ima dušu dok peva neke pesme. Recimo Strange World, Remember Tomorrow... naježim se svaki put. Da je sirov pevač - SIROV JE, ali da je loš - NIJE. Jednostavno je prvi album bio sirov, to su bili Maideni. Ceo prvi album je malo raštimovan, ni sam Harris nije zadovoljan produkcijom.

Za probijanje Maidena treba zahvaliti Harrisu i Di'Annu. Posle, naravno, svim ostalim članovima na čelu sa Harrisom i Dickinsonom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...