Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

O albumu: Pa ja sam smarao Dallas još prošlog petka. Kaže ne zna se kada dolazi. Od sredine pa do kraja meseca. Okej, jadni smo... To svi znamo.

 

 

 

O Paulu: Brate, nije da nije znao da peva, samo je imao svoj fazon koji je kod većine prošao. Ja iskreno obožavam kako on ima dušu dok peva neke pesme. Recimo Strange World, Remember Tomorrow... naježim se svaki put. Da je sirov pevač - SIROV JE, ali da je loš - NIJE. Jednostavno je prvi album bio sirov, to su bili Maideni. Ceo prvi album je malo raštimovan, ni sam Harris nije zadovoljan produkcijom.

Za probijanje Maidena treba zahvaliti Harrisu i Di'Annu. Posle, naravno, svim ostalim članovima na čelu sa Harrisom i Dickinsonom!

 

Postoje pesme koje mu stoje. Nabrojao si dve na koje i meni ne bude dobro kad ih cujem. On je bio tu u tom trenutku kad je trebalo probiti led, ali ljude je mnogo vise lozio njegov stav i glupiranje, nego pevanje. Bio je statican na bini, uzivo je zvucao lose. Bar ja nisam nasao ni jedan live gde je zvucao bar pristojno. Uostalom, da je on bio toliko veliki entitet, ne bi pao u zaborav dolaskom Dikinsona. Ne pao u zaborav u onom klasicnom smislu da su ljudi zaboravili da je postojao, nego se vise niko nije osvrtao na njega i na tu eru benda. Bilo je onih koji su i dalje kukali za njim, ali su oni uvek bili manjina :)

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

EJ BRE... Rešio sam je sinoć! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=rv1EZhCUjJQ

 

:)

 

 

@Mateja, ja sam čuo da su Dickinsona (u to vreme) prihvatili tek za Powerslave...

 

 

Zgotivili su ga mnogi i na The number of the beast i Piece of mind. Tad su poceli da sviraju po vecim halama i da prodaju masu ploca. A sa Powerslave je dosla samo potvrda kvaliteta i velicine, da bi se rast i posle njega nastavio :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

THE BOOK OF SOULS

 

Novi studijski album benda IRON MAIDEN, “The Book Of Souls”, od danas je u prodaji širom sveta!!!

Album je snimljen krajem 2014. godine u Parizu, Kevin “Caveman” Shirley potpisuje se kao producent, dok je omot albuma delo Marka Wilkinsona.

“The Book Of Souls”, šesnaesti po redu studijski album, sadrži 11 pesama u ukupnom trajanju od 92 minuta.

Ovo je prvi IRON MAIDEN dupli studijski album objavljen u nekoliko formata.

 

Album uskoro stiže i u Srbiju, a sve formate možete po povoljnijoj ceni naručiti u pretprodaji samo na www.guda.rs

 

http://gooda.rs/inde...n maiden&page=1

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

THE BOOK OF SOULS

 

Novi studijski album benda IRON MAIDEN, “The Book Of Souls”, od danas je u prodaji širom sveta!!!

Album je snimljen krajem 2014. godine u Parizu, Kevin “Caveman” Shirley potpisuje se kao producent, dok je omot albuma delo Marka Wilkinsona.

“The Book Of Souls”, šesnaesti po redu studijski album, sadrži 11 pesama u ukupnom trajanju od 92 minuta.

Ovo je prvi IRON MAIDEN dupli studijski album objavljen u nekoliko formata.

 

Album uskoro stiže i u Srbiju, a sve formate možete po povoljnijoj ceni naručiti u pretprodaji samo na www.guda.rs

 

http://gooda.rs/inde...n maiden&page=1

Može, piši me odma za jedan. Poyy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...