Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ironija?

 

Ja nešto i ne vidim problem. Davno je prošlo vreme kad se Bruce zanimao samo za muziku, nikada mu ona štaviše nije ni bila jedino interesovanje. Dovoljno se razvio da može da radi šta hoće i nek' se petlja u biznis kad već ima mozak za to. :da:

Poenta je sto nema :haha: .

Sve za sta se uhvatio je propalo sto se posla tice a drzi predavanja i seminare kao da je uspesan biznismen o tome radi :D.

Kapiram da bi mnogo realnije i bolje bilo da drzi neka predavanja kako covek da bude fokusiran dok je na turneji,kako da ostane citav,behind the scene kako izgleda taj zivot on the road i zapravo sve o MUZICI jer je tu uspesan i ostvaren ;).

Ostalo je sve napumpana propaganda :). Obozavam tog coveka i uvek ce mi ostati jedan od uzora al sam samo realan.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premalo je ovo da bi je nazvali Europe Tour. U prevodu sirotinja da puši kurac...

U prevodu kao i uvek,sirotinjo uvek mozes do Dortmunda pa u Oberhausen za manje pare nego do SPLITA. U prevodu kao i uvek sirotinjo malo se iscimaj a ne cekaj sve EX-yu jer JUGOSLAVIJA niti vise postoji niti su koncerti na ovim prostorima od tolikog znacaja koliko se naduvava prica :) .

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mrzi nas brate da se iscimamo, ali karta za bas za Split je kostala 8100 dinara, a ovde je garant duplo skuplja, i to ako bi bila najjeftinija neka. Karta za koncert verujem da kosta isto i za Split i za Nemacku (oko 60 evra). Al treba tamo jesti, piti, spavati. Sve to garant ne prolazi ispod 300 evra, a Bukurest i Madjarsku npr sam zajedno resio za manje od 200. Mnogo je 300 evara za jedan gig, bar nama koji smo u sranju.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mrzi nas brate da se iscimamo, ali karta za bas za Split je kostala 8100 dinara, a ovde je garant duplo skuplja, i to ako bi bila najjeftinija neka. Karta za koncert verujem da kosta isto i za Split i za Nemacku (oko 60 evra). Al treba tamo jesti, piti, spavati. Sve to garant ne prolazi ispod 300 evra, a Bukurest i Madjarsku npr sam zajedno resio za manje od 200. Mnogo je 300 evara za jedan gig, bar nama koji smo u sranju.

Nije buraz.

Karta izadje oko 60-70 eura MAX za koncert kao sto si rekao. Put mozes bukirati do Dortmunda za 40-50 eura wizzair nekad imas promocije i za 2500. Transport do Oberhausena oko 5-6 eura.

Nocenje je jeftinije nego na primorju generalno i to dosta.Marketi su jeftiniji za pivo,hranu i slicne zajebancije nek ti Filip kaze bio je u Dortmundu.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemačku ako bukiraš na vreme košta kao 2 giga sa kojima se graničimo (ili manje). Plus dobiješ priliku da vidiš NEMAČKU! :)

Meni je to uz Beč definitivno najbolja stvar što sam uradio. Pratićemo WizzAir, i tu se često dogodi da imaš ''Plati jednu - nosi dve.'' akciju, i onda prođeš do Dorta za manje od 50E.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...