Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Iskreno ne znam,a i jos iskrenije me bole kurac :). I da,poserem se na Sarajevo.A videces sve u svemu Bruce tu i nije jeo nesto govna niti generalizovao ko je i sta je tu radio, dok su Alex Elena i onaj Trevor koji je radio za plave slemove iznosili dosta stvari koje veze sa vezom nemaju..

 

Ceka se Bruce-ov solo album i Maiden nov,objavili su da ce biti vec 2018.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bobane, kad izlazi ovaj dokumenarac u kojem ćemo mi Srbi biti ocrnjeni od strane engleskog bjelosvjetskog ološa koji je do juče pljačkao kolonije i držao robove?

 

Kako znaš da ćemo biti ocrnjeni kad film još nije ni izašao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi znamo koja je zvanična verzije priče o Sarajevu.

 

A sigurno dokumentarac koji je namijenjen samo tome da pokaže koliki su svemirski carevi neki muzičari koji su svirali u tim okolnostima neće baciti novo svjetlo na međunacionalne odnose u predratnom i ratnom Sarajevu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имају добар бенд, али тај бенд већ 17 година нема добре албуме. Дикинсонов соло албум из 2005. године је био одличан.

 

Nemoj tako tigrasti moderatore.

 

Meni su novji albumi bolji od onih -1998 :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupa je avionska u picku materinu,skoro cela plata radnika trafike.

A da ne pricamo o kartama za koncerte, preterali su apsolutno svaku meru.Stavljas po Evropi kartu maltene 90 eura dok za Engleze stavljas 50tak eura po koncertu u proseku.Karta za jedan koncert u Brazilu 150 eura,karta za jedan koncert u Japanu recimo isto oko 140 eura,maaa... Muzika je jedino gde se ovaj bend nije prodao,u svim ostalim segmentima su licemerni do jaja.

 

Covijek s vremenom postaje zreliji i mudriji,na zalost uvijek kasno dodje iz guzice u glavu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covijek s vremenom postaje zreliji i mudriji,na zalost uvijek kasno dodje iz guzice u glavu

istina je to,ali ne kajem se ni jednog trenutka sto sam obisao lokacije koje jesam obisao nevezano i za ovaj bend.

Cak sta vise mislim da mi je dosta pomoglo u vidu komunikacije,kontakata i skillovima vezane za posao kojim se bavim i sl.

Jedino sto covek ne treba da ide i gura glavom kroz zid gde ne moze i gde je nemoguce,tad moze biti kasno,dok ce u svakom drugom slucaju imati odredjene benefite.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Ma idi, brate, onolika gužva nije bila humana. U klub je sigurno ušlo duplo više ljudi nego što može da stane. Sparina nenormalna, nigdje u klubu nisam uspio da spazim niti jedan klima uređaj. A i vi ste krenuli kasno da svirate, u 23:45. Izašao sam nakon šeste pjesme i otišao kući.

Ja razumijem da je vama ono bio nesvakidašnji događaj i sold-out svirka, ali u globalu gledano event kao event je bio jako loš, barem što se mene tiče.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio sa nekoliko drugara, stoički izdržali čekanje u masi sigurno oko dva sata, pa onda Lauren Harris, a onda kad su krenuli Maideni svi smo se negdje pogubili. Ekstra mi bilo prvih 25 minuta, bio sam relativno blizu bine, a onda naglo osjetim da sam gotov i da nemam više snage i krenem se nazad probijati kroz masu ka šanku da nešto popijem, jer ću inače pasti. U tom probijanju negdje duboko pozadi u dvorani prođem pored Zorana Zdravkovića iz Kraljevskog apartmana, čovjek stoji u mjestu i sav mokar. Tolika je sparina bila od te silne gužve. Onda se jedva probijem na onaj nivo iznad preko stepenica, koje su bile krcate, jer su i na njima stajali ljudi. Dok sam došao do šanka, uzeo nešto da popijem i vratio se do ograde gore, koncert već gotov, Nicko sa bine baca onaj poklopac sa bubnja ili šta već u masu i tu je kraj, gotovo. Mislim da nije trajalo ni sat i po sveukupno, a bio je kao neki "bis".

Koncert je bio baš ono "tresla se gora, a rodio se miš". Nekako smo svi očekivali puno, a dobili malo.

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...