Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Demon Sid dzukela, pa ti posle kupi nesto od njega :bigblue:

Bruce kao megapojava, vanzemaljac koji vozi avion, predaje istoriju i peva nadljudski sta god da kaze imace tezinu, pa sve i da su zli Srbi ubijali neke tamo random likove, njemu ti jeftini poeni ne trebaju. Jos ce i Bono Vox da ispadne neki humanista za 300 miliona dolara od humanitarnog cimanja. Di Anno >>>>

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

des Sreto, pomazila te SW po glavici

 

 

Ozbiljne teorije zavere...

 

Esi realan, pričaš mi kako je bajka da verujem da ne postoji zavera protiv Srba, dakle jednostavno mora da postoji, nemoguće da Srbi prave sranje :D

 

Logičnije ti je da su sami na sebe pucali nego da je pucao onaj ko vrši invaziju... A kako je počela opsada? Sve te vojne i paravojne organizacije se istovremeno skupile da odigraju stazu za Call of Duty ili je neko došao da vrši opsadu pa su onda usledele reakcije?

Šta je po tebi opradvanje i povod za početak opsade Sarajeva? Totalno besmislena priča da eto tako ispao pičvajz u Sarajevu, svi su podjednako krivi, nije se znalo ko koga...

 

Da se još nazad vratimo, da li je po tebi proglašenje nezavisnosti Slovenije referendumom opravdanje za vojni odgovor? Kod mene se tu svaka priča završava, prozivaš ih onim polunakaradnim memorandumom 5-6 god ranije kako ti Slovenija i Hrvatska oštećuju ekonomiju, onda kad počnu da se otcepljuju, ne daš. Još gore, ne konstatuješ da postoji problem i radiš na njegovom rešavanju na nivou državnih institucija koje treba da obavljaju te funkcije, nego je cela poenta bila da se saopšti narodu kako ih neko potkrada i kako je neko krivac za njihov pad kvaliteta života, da bi glupani išli kao dobrovoljci da ratuju i pomažu pojedincima da se bogate. A čovek govnjivo stvorenje s niskim strastima, jedva dočeka da mu neko kaže kako je on ispravan, a neko drugi je kriv za njegove probleme, onda se fura to, fazon da im ne damo da uteknu sa parama :D

Ajd progutali su svi ex-yu narodi propagandu tad, al' ne moramo i danas da gutamo... Doduse da mi ne napakujete da branim Musli, po meni Musliman (naročito zagrejani) može da bude samo ispran mozak.

 

Svuda se ratovalo, sem u Srbiji, a Srbi započeli i propagandni (što nije bilo teško uz pojavu opcije osvete Ujama za WW2) i klasični rat, i opet nekako na kraju Srbi Srbima najispravniji jbg.

 

I evo 20+ godina kasnije njihov cilj da optuže i sjebu Srbe se ostvaruje i oni sprovode svoj pakleni plan, a mi Srbi dobri, pitomi, pošteni, razumni, obrazovani, organizovani, blistamo, nego nas svet ne vidi u pravom svetlu? Pa kako i danas tolika kontrola svih medija da ne mož da zasijamo, majke mu ga...

Ako rastemo u Žitorađe prebivamo na smrt Amerikanca na Zakintos :D

I tu opet se nađe opravdanje kako je za sve negativno kriv neko spolja.

 

Ovaj narod u svetu ima reputaciju tačno onakvu kakvu zaslužuje, sem kod lobotomisanih Amera koji misle da imamo struju sredom i subotom... xD

 

Demon Sid dzukela, pa ti posle kupi nesto od njega :bigblue:

 

Stiže uskoro update na berzu, stay loony tooned

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

des Sreto, pomazila te SW po glavici

 

 

Ozbiljne teorije zavere...

 

Esi realan, pričaš mi kako je bajka da verujem da ne postoji zavera protiv Srba, dakle jednostavno mora da postoji, nemoguće da Srbi prave sranje :D

 

Logičnije ti je da su sami na sebe pucali nego da je pucao onaj ko vrši invaziju... A kako je počela opsada? Sve te vojne i paravojne organizacije se istovremeno skupile da odigraju stazu za Call of Duty ili je neko došao da vrši opsadu pa su onda usledele reakcije?

Šta je po tebi opradvanje i povod za početak opsade Sarajeva? Totalno besmislena priča da eto tako ispao pičvajz u Sarajevu, svi su podjednako krivi, nije se znalo ko koga...

 

Da se još nazad vratimo, da li je po tebi proglašenje nezavisnosti Slovenije referendumom opravdanje za vojni odgovor? Kod mene se tu svaka priča završava, prozivaš ih onim polunakaradnim memorandumom 5-6 god ranije kako ti Slovenija i Hrvatska oštećuju ekonomiju, onda kad počnu da se otcepljuju, ne daš. Još gore, ne konstatuješ da postoji problem i radiš na njegovom rešavanju na nivou državnih institucija koje treba da obavljaju te funkcije, nego je cela poenta bila da se saopšti narodu kako ih neko potkrada i kako je neko krivac za njihov pad kvaliteta života, da bi glupani išli kao dobrovoljci da ratuju i pomažu pojedincima da se bogate. A čovek govnjivo stvorenje s niskim strastima, jedva dočeka da mu neko kaže kako je on ispravan, a neko drugi je kriv za njegove probleme, onda se fura to, fazon da im ne damo da uteknu sa parama :D

Ajd progutali su svi ex-yu narodi propagandu tad, al' ne moramo i danas da gutamo... Doduse da mi ne napakujete da branim Musli, po meni Musliman (naročito zagrejani) može da bude samo ispran mozak.

 

Svuda se ratovalo, sem u Srbiji, a Srbi započeli i propagandni (što nije bilo teško uz pojavu opcije osvete Ujama za WW2) i klasični rat, i opet nekako na kraju Srbi Srbima najispravniji jbg.

 

I evo 20+ godina kasnije njihov cilj da optuže i sjebu Srbe se ostvaruje i oni sprovode svoj pakleni plan, a mi Srbi dobri, pitomi, pošteni, razumni, obrazovani, organizovani, blistamo, nego nas svet ne vidi u pravom svetlu? Pa kako i danas tolika kontrola svih medija da ne mož da zasijamo, majke mu ga...

Ako rastemo u Žitorađe prebivamo na smrt Amerikanca na Zakintos :D

I tu opet se nađe opravdanje kako je za sve negativno kriv neko spolja.

 

Ovaj narod u svetu ima reputaciju tačno onakvu kakvu zaslužuje, sem kod lobotomisanih Amera koji misle da imamo struju sredom i subotom... xD

 

 

 

Stiže uskoro update na berzu, stay loony tooned

Nikako se ne slazem sa izrecenim.

Brate nemoj da mislis da te ne postujem i sve,okey si ti lik bez obzira na yumetal i tako to,srce ti je na pravom mestu sto je bitno u ovo ludo doba al mozak definitivno ne.

 

Mindset ti je malko izopacen nazalost.Necu da pricam sada o necemu sto licno nisam iskusio,al mislim da sam bas dosta proputovao i sve ono sto sam cuo u ovom zemlji i video je stvarno BULLSHIT al vezano za to sto sada ti pricas.

Nas pljuju iskljucivo Srbi i generalno nas narod sam sebe unistiva al ne taj isti narod koji je u to doba tamo zivote davao ili pre toga,vec sadasnja mladez koja je isprana i koja veruje u sve sto svetski mediji prenose,ja nigde u svetu nisam video zemlju koja toliko mrzi i koja je toliko sujetna ali za svoju rodjenu krv. To je meni izopaceno skroz.

Nit smo najgori nit smo neke babaroge,kod nas se desavaju cak sta vise i dobre i kvalitetne stvari za razliku od dobrog dela evrope u kojima vidjam da ljudi masturbiraju u Metrou (recimo Berlin,Stokholm) ili bilo koja "normalna" zemlja koja nije Srbija.

Mi smo em kvalitetna radna snaga,inteligentna radna snaga kao i veoma bistri ljudi sa kojima je lako saradjivati ako ih ispostujes na pravi nacin,to se ceni u svetu i zato vazimo za jako dobru radnu snagu. Dok smo na tom istom Middle East0u gospoda koju svi sluze i kojima se dive u toj istoj Evropi zbog te shugave politike nasi visoko obrazovani ljudi ribaju te iste wc solje na kojima drkaju kojekakvi bolesnici koji primaju iz budzeta socijalu koju su oni obezbedili terorisanjem nasih zemalja tokom svih tih ratova i koriscenja pozicije svetskog policijaca.

Ja ovo sto ti pricam je ono sto sam zapazio iz licnog iskustva putujuci i shvatajuci sta se zapravo desava sa nasom narodom i zasto smo "mi toliko zasluzni za nasu reputaciju".

Ta prebijanja o kojima ti pricas,toga svuda bukvalno ima,ali bas bas svuda,to je kod nas toliko izvikano da ja nemam reci. Pa ja ti garantujem da sada slobodnije mozes proci kao KINEZ u Beogradu u 02:00 nego kao Srbin u Stokholmu,opet iz licnog sagledavanja situacije ti pricam jer sam video kako ljudi na "legalan" nacin pljackaju i terorisu ljude po Evropi. Fuj

 

Počeo sam da gledam i ugasio oko 30.minute. Volim Maiden i Brusa, ne treba mi ovo u životu.

Ja sam samo na preskoke pogledao,pogledam sam zadnjih 5 minuta jer se ja pojavljujem HAHAH :D.

 

Počeo sam da gledam i ugasio oko 30.minute. Volim Maiden i Brusa, ne treba mi ovo u životu.

Ja sam samo na preskoke pogledao,pogledam sam zadnjih 5 minuta jer se ja pojavljujem HAHAH :D.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davali zivote za dzabe... Cim mozes da gledas na to kao na neko svrsishodno davanje zivota, progutao si propagandu.

 

Jedan isti narod rasparcan na plemena zbog urodjeno smanjene sposobnosti da se organizuje kad je u vecem broju :D

 

Mene svakako ne zanima da gledam ovo sto se Brus lozio da pravi, ne radi se o tome da navijam za Musli stranu i insistiram kako je takav film koristan i potreban, ali me svakako ne pogadja, ne identifikujem se sa Srbima (ni sa ostalima) koji su ucestvovali u svemu tome.

Sto se profesionalizma tice isto mislim da je skroz iluzorna prica, ne znam na koji profesionalizam mislis, zabavljacki, pilotski, knjizevni? :D

Nikad umetnost nije bila izolovana od politike i drustva, cak je malo i jadna fora kad se upinjes da budes apoliticni umetnik i kad "nemas misljenje" o necemu nego svima ljubis guzice da bi ti se prodavala muzika.

 

O nama ne moras da putujes da bi stekao utisak, po mom misljenju, nego je dovoljno da bacis pogled na nas narod ovde, kako razmislja, kakva sranja i dalje guta, sta cita itd.

Da realno sagledas prosek i vis koliko je ocajan jbg. To je ono sto se vidi ovde svaki dan, u kontaktu s ljudima i po nasim medijima, a nasi mediji su skrojeni po potrebi naroda, prilagodjeni maksimalno onome na sta se narod prima.

Divljamo ovde danima i penimo jer Hrvati pobedjuju u fudbalu, kao najgori jadnici, o drugim stvarima da ne pricam xD

 

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davali zivote za dzabe... Cim mozes da gledas na to kao na neko svrsishodno davanje zivota, progutao si propagandu.

 

O nama ne moras da putujes da bi stekao utisak, po mom misljenju, nego je dovoljno da bacis pogled na nas narod ovde, kako razmislja, kakva sranja i dalje guta, sta cita itd.

Da realno sagledas prosek i vis koliko je ocajan jbg. To je ono sto se vidi ovde svaki dan, u kontaktu s ljudima i po nasim medijima, a nasi mediji su skrojeni po potrebi naroda, prilagodjeni maksimalno onome na sta se narod prima.

Divljamo ovde danima i penimo jer Hrvati pobedjuju u fudbalu, kao najgori jadnici, o drugim stvarima da ne pricam xD

 

Opet kazem,zato putujes da spoznas druge narode i kulture i skontas koliko je nas narod zapravo skroz korektan u dosta slucajeva i poprilicno civilizovan za razliku od ostalih naroda :).

Meni u tom Berlinu nije bilo normalno da vidim tipa da drka a pored GOSPODIN COVEK u odelu da cita knjigu,a zaista sam doziveo takvu scenu. Taj sto je u odelu i sa cvikama i cita knjigu je zapravo po meni jos polupaniji jer se nije sklonio od njega ili bar prokomentarisao sta se desava oko njega. To je za mene jos strasnije. A za naseg lika koji bi ovog istog izbacio iz voza ili mu rekao da ne radi to u javnosti bi mu prepisali da je HULIGAN ili AGRESIVAC/NACIONALISTA/HULIGAN sta god...

Ovo nije jedini primer da ne mislis da generalizujem jer je toga na svakom koraku kad predjes granu,ne samo u Evropi.Pogledaj stopu kriminala u Americi i uporedi sa nasim kriminalom...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drkaju u Bgu po gradskim autobusima u ranim jutarnjim casovima brt, koristeci postene zene koje su krenule na posao kao sauce :haha:

 

 

Fino si me utrefio, upoznao sam u poslednja 2 meseca nekih ~100nak stranaca (video sam nekolko puta vise, racunam u ovu brojku samo one gde sam malo prozborio/izblejao s ljudima i stekao neki prvi utisak) razlicitih zemalja, i mogu da recem, od zemalja iz kojih sam upoznao ljude, da su samo Indijci gori od nas.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije Dikinsonu stalo do cele te price o ratu, ko je koga, sta i zasto, vec je film tu samo da pokaze jos jedno herojstvo olmajti Brusa, koji moze sve, pa cak i da ode u grad pod opsadom i drzi svirku dok oko njegove glave lete metkovi od snajpera. Budzi covek svoju reputaciju gde i kako stigne, hoce sto vise da uradi do kraja za svoje ime, jebemu se i za srbe i muslimane i sve to, njemu je vazan samo Brus Dikinson xd

Al sve u svemu, mogu to da razumem, ne sudim xd

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovde poenta da li smo dobri ili loši kao ljudi. Nego da li smo isključivi krivci za rat i inicijatori. Što nismo, na sve strane se spremalo za ovo, Hrvati bukvalno od završetka WW2, naši su kao i uvek bili totalno nespremni i neobavešteni. Plus smo optuženi za genocid što tek nije tačno. Krivi smo zbog loše "hoću kakim/neću kakim" politike 90tih (a i kasnije), gde su naši ljudi zbog toga proterani iz Krajine, dok smo u Bosni na kraju relativno ok i prošli. Onda i Kosovo, sličan scenario...

 

Ali smeta što se kroz medije provlači da smo samo mi krivi, a posebno smeta kada i naši ljudi to potvrde. I onda i od Brusa čuješ ono što si čuo od Anđeline Žoli, kao što je iznad rečeno, zbog lične promocije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzalosnije je to sto u Sbriji postoji citava intelekutalna elita kod koje

samo autosovinizam prolazi kao nesto pozeljno, na sve strane

seru o nekakvim fasistickim ispadima kod nas (WTF?), a onda

mirne duse navijaju za Hrvatsku sada na svetskom prvenstvu, i utrkuju

se ko ce prvi da cestita na pobedi "komsijama".

NIsam siguran da li su "brojno nadmocniji", ali "grlatiji" svakako jesu.

@drug zlatni clan mejden fan kluba:

prica li to ista Brusu o tome sta je i kako bilo ovde, rece li ista u

odbranu naroda, kojem igrom slucaja pripadas, ili si se smeskao samo

i radovao sto cete se ti i zastava pojavljivati u prvim redovima, i ponekom filmu?

  • Upvote 6
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi video u Beogradu tipa da drka na javnom mestu?

 

Pre par godina na glavnoj autobuskoj stanici rešim da pišam pre puta i ulazim unutra, trojica već pišaju. Zauzmem mesto i taman da krenem vidim ovaj sa leve strane drka. Pitam ga: ''Šta radiš bre jebem ti majku?'', on me samo pogleda kao tele u šarena vrata i ne staje, ne jebava čovek 2%. Opsujem ga još jednom, ali onako više za sebe i pređem s druge strane, krenem da pišam, kad gle i ovaj drugi drka u najveće. Mislim se, pišaj Miloše i begaj odavde. :haha: A i onaj treći kad sam izlazio stoji još uvek na istom mestu, sigurno ne piša toliko dugo.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se jebe manje vise i za komsije i za pravoslavnu bracu, ja sam samo protiv toga da se kmeci sto Hrvatska pobedjuje, jadno je.

 

Nije autosovinizam nego realnost jebiga, pogledaj oko sebe, nije ovde problem sto su glavonje korumpirane a narod zlatan i rezigniran, ovde je korupcija usadjena u mentalitet, dobar deo omanjih budzovancica po lokalnim samoupravama i sl. uopste ni nema ideju npr. da je ilegalno da nabacujes sam sebi neki "projekat" i ugovaras sebi sredstva, i da svaka ruka kroz koju prodje projekat strpne malo, to je normalno skroz... Primeri de os za sta os :D

 

To su nam komunjare usadile

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени се то десило, додуше био само један лик, колико сам видео, али нисам му ништа рекао. :haha:

Муке васколике су то.

 

Није мазохизам већ аутоагресија, са разлогом, јел да?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzalosnije je to sto u Sbriji postoji citava intelekutalna elita kod koje

samo autosovinizam prolazi kao nesto pozeljno, na sve strane

seru o nekakvim fasistickim ispadima kod nas (WTF?), a onda

mirne duse navijaju za Hrvatsku sada na svetskom prvenstvu, i utrkuju

se ko ce prvi da cestita na pobedi "komsijama".

NIsam siguran da li su "brojno nadmocniji", ali "grlatiji" svakako jesu.

@drug zlatni clan mejden fan kluba:

prica li to ista Brusu o tome sta je i kako bilo ovde, rece li ista u

odbranu naroda, kojem igrom slucaja pripadas, ili si se smeskao samo

i radovao sto cete se ti i zastava pojavljivati u prvim redovima, i ponekom filmu?

 

Ako si na mene mislio NIKAD nisam bio clan ni jednog Iron Maiden FAN KLUBA ;).A sto se tice zastave retko gde je sada i ponesem,pretezno gledam koncerte sa distance,samo sam na prvoj svirci ove turneje bio na barijeri,ostala 7 sam pogledao sa distance uz pivo,tako planiram i ostatak turneje da propratim.

 

Dosta sam sa Bruceom pricao na ovu temu ali je covek neiformisan i nisam hteo da "pushujem" bilo kakvu dalju rapravu.

 

i nije glavna poenta u pisanju i drkanju,naravno da svuda toga ima,ovaj prizor koji se vidja po evropskim prestonicama je JEZIV, to su tranvestiti koji to nonsalantno rade a niko se ne oseca neprijatno zbog toga,u tome je poenta cele price.

Eto ovde iznad procitah bar par komentara "sta to radis jebem ti majku" i slicno ... Sto znaci da smo po mentalitetu ipak drugaciji od ostatka Evrope koji bi pustili da im se jebu po ulicama... Ima i kod nas,pustio bi DIMON SID al kapiram da bi bilo bar par slucajeva gde bi neko odreagovao,zato sam i dao za primer PUN javni transport.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...