Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Viđam još komentara da intro asocira ljude na Bon Jovi, nisi jedini. :mrgreen:

Dobra je stvar. Posebno mi se dopadaju akustične deonice i folky rifovi. Takođe mi je osvežavajuće da čujem pesmu srednjeg tempa kao prvi singl, obično Smith i Dickinson izbace nešto brže. E sad, držim palčeve da će biti još, i to uskoro - zreo sam za ceo album ove godine. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao pokusavao da sacekam album, pa da bude totalno prijatno iznenadjenje (ili razocaranje), ali albuma nema na vidiku, a karakter nula, pa sto bih sebe mucio, daj da odslusam 🙂

I svidja mi se pesma, totalno mi je drugacija od svega sto su radili, a opet je to IM, steta jedino sto Brusu prolazi rok trajanja (da su ovakvu stvar snimili pre 10ak godina, mozda bi bila i bolja), ali svaka cast svakako, super ideja, stvarno imaju visok standard, u vremenu kada je vec sve odsvirano, oni ipak daju nesto novo. Bice ovo super i za koncerte... i sta reci, cekamo album, valjda ce uskoro najaviti kada ce izaci.

Svi ste u pravu za rok primesu u pesmi, cak mene neki deo asocira i na neki period Saxon- a (verovatno sto i njih mnogo slusam, pa tripujem), i to je super.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

218806960_359948675497486_28111532356052

We are thrilled to announce the release of Iron Maiden’s 17th studio album ‘Senjutsu’ coming Sept 3rd.
1. Senjutsu (Smith/Harris) 8:20
2. Stratego (Gers/Harris) 4:59
3. The Writing On The Wall (Smith/Dickinson) 6:13
4. Lost In A Lost World (Harris) 9:31
5. Days Of Future Past (Smith/Dickinson) 4:03
6. The Time Machine (Gers/Harris) 7:09
7. Darkest Hour (Smith/Dickinson) 7:20
8. Death Of The Celts (Harris) 10:20
9. The Parchment (Harris) 12:39
10. Hell On Earth (Harris) 11:19
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda onda da nemaju para još od prethodnog albuma..

Ne izgleda loše omot, mada mi pre deluje za neki singl.

A što se dužine tiče, pogotovo pesme sa druge polovine, biće ovo izgleda jedna teška smorina od albuma.. Harris totalno poludeo.. hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina ali taj lik im koliko vidim ne radi omote vec 20 godina, drukciji je stil ovde. A licno mi ne smeta sto se samo vidi maskota jer je onda vise akcenat na njemu, ko i na recimo prva dva albuma, s tim sto su oni dosta bolji naravno, ili 7th son. The Book of Souls mi je vec bezveze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smolvud ih tera da prave duple albume jer ce disk biti 30e ne 15e posto sada samo fanovi kupuju diskove/ploce tu ce dobra para da se okrene.

Takodje on bira i omot da bude eddie u prvom planu da bilo koji noob kada vidi omot zna da je to maiden.Mnogo se on pita da to marketinski prodje dobro.

Koliko je budjav cover za ovu novu pesmu ovo je odlicno ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...