Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Apsolutno nemam nikakva ocekivanja. Ovo sto Haris pise 4 pesme od 9+ minuta je verovatno da bi doskocio Dikinsonu za Empire of the Clouds a i da ga zdrka sto mu ne da da izbaci solo album. О umetnini na naslovnici necu ni da pocinjem.  A ni o nazivu. Jebo ih japan da ih jebo japan. Sta je sledece? Sikenharamicudai Ajron Mejdeno anime he mango. Mislim stvarno vidla zaba da se konj potkiva. I da nazivi pesama, Stratego? Sta sedeli u podrumu i igrali drustvene igre za vreme karantina? Days of Future Past, poceli da citaju stripove (ne secam se ko se izlozio onako masterski da je sa proslog albuma ona If Eternity should fail o Doktor Strejndzu pa jebo mater)? I da ne nabrajam dalje vec mi je pritisak skocio. I usput nalozili nas ovoliko sa Baltazarovom Gozbom i taman se ponadas bice neki do jaja filozofski konceptualni album sa osvrtima na religiju i ta sranja kako umeju kad ono jok! Kita u buljsona! I to onako do jaja. I nemam pojma ko im radi produkciju al ako ceo album zvuci kao ovaj singl bice krvavo. Inace ja sam dobro hvala na pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 hours ago, azal said:

pa seti se starijih Mejden albuma, imas Eddie-a i oko njega milion detalja, mozes omot pola sata da studiras

spacer.png

 

Doduše ovaj bar ima kantu :haha:

Just for the record, meni su krš svi Maiden omoti nakon Prayer, sa izuzetkom BNW.

Dance of Death najgori ubedljivo.

Edited by Angelystor
Spelling

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Angelystor said:

Dance of Death najgori ubedljivo.

jedna od jačih priča iza omota  :haha:

Quote

The computer-generated cover art was provided by David Patchett, who asked for his name to be removed from the album's credits after the band decided to use an unfinished version, which was received negatively. Dickinson later called the cover "embarrassing".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, madball said:

 

Ste normalni? Ovo fejk neki.. ne zvuče mejdeni (baš) ovako budjavo..

Aha pa evo Vo već postavio.. ma idi bre htede srčka da mi stane.. idi upm ko da slušam Stradočmarijus neki s Bruceovim vokalom..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, HUMAN said:

Ste normalni? Ovo fejk neki.. ne zvuče mejdeni (baš) ovako budjavo..

Aha pa evo Vo već postavio.. ma idi bre htede srčka da mi stane.. idi upm ko da slušam Stradočmarijus neki s Bruceovim vokalom..

ovo nema sanse da je Maiden najvise zbog toga sto ovaj lik zvuci kao mladi Dickinson a ne ovaj trneutni sto zvuci namuceno sve vreme dok pokusava  visoko da peva 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/20/2021 at 5:58 PM, Joda said:

I usput nalozili nas ovoliko sa Baltazarovom Gozbom i taman se ponadas bice neki do jaja filozofski konceptualni album sa osvrtima na religiju i ta sranja kako umeju kad ono jok!

:haha:

Newsflash: nikad nisu ni umeli, nikad tu nije bilo nekih ozbiljnih osvrta, Brus pročita knjigu za ispit, onda napiše sažetak 3-4 strofe i refren, stavi ime knjige za naslov pesme i teraj.

Zato je to uspešno kod publike, da ne moraš da se zapravo unosiš mnogo da bi skontao "aha ovo je po knjizi". Na nivou imerzija u te filozofske i religijske dubine kao u F1 sličicu dok žvaćeš Kent žvaku.

 

Ali zato i glupo biti nadrkan oko Edi samuraja kad je poznato koliko lagano pristupaju tematici svaki put. Ozbiljnije si ti to shvatio od njih.

Napred Mejden, pustiću jednom kao i sve albume koji su izašli posle Dance of Death 😄

 

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Demon Seed said:

Newsflash: nikad nisu ni umeli, nikad tu nije bilo nekih ozbiljnih osvrta, Brus pročita knjigu za ispit, onda napiše sažetak 3-4 strofe i refren, stavi ime knjige za naslov pesme i teraj.

Zato je to uspešno kod publike, da ne moraš da se zapravo unosiš mnogo da bi skontao "aha ovo je po knjizi". Na nivou imerzija u te filozofske i religijske dubine kao u F1 sličicu dok žvaćeš Kent žvaku.

 

ne bih se slozio uopste

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro ajd' preterao sam malo za Kent žvaku ali meni su te sličice bile fenomenalan doživljaj kad sam bio na razvojnom nivou fana Mejdena... Probao sam da ublažim ali jbg :haha:

Hoću da kažem - svakako treba dosta rada, tj. mašte da uloži i slušalac da bi se uživeo u tematiku... što je i lepo...

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...